Nauka Otrzymywania

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Wyobraź sobie, że właśnie w tej chwili wszyscy ludzie znajdujący się wokół Ciebie wstają i zaczynają śpiewać Ci "Sto lat!" Jak się czujesz?
Wyobraź sobie, że otrzymujesz prezent od nieznajomej osoby. Co dzieje się w Tobie, gdy masz go przyjąć?
Wyobraź sobie, że leży przed Tobą niespodzianka od Anioła. Jakie jest Twoje pierwsze wrażenie?

Już od początku Twojego pojawienia się na Ziemi system i tworzący go ludzie usiłują "ustawić Cię w szeregu", "pokazać gdzie Twoje miejsce", "wychować". Ze stanu, w którym jako Dusza - kropla Boga w działaniu wołasz do współistnienia atomy czterech ziemskich żywiołów, trafiasz wprost na szpitalną salę, gdzie witany jesteś ostrym światłem, klapsem i niedługo potem serią zastrzyków. Twoja naturalna świadomość bycia Cudem, świętym dzieckiem Kosmosu i Ziemi, jest poważnie uszkodzona już w tym momencie. A to przecież dopiero pierwsze kroki na Twojej drodze w górę Życia!

I zamiast ekscytować się każdym kolejnym krokiem tej wspinaczki, z dnia na dzień, z roku na rok czujesz coraz głębsze zmęczenie. Nie widzisz, że im wyżej jesteś, tym piękniejsze widoki, tym więcej przemyśleń, tym ciekawsi towarzysze podróży! Zamiast tego każdy dzień traktujesz jak przykry obowiązek. Co owocuje przekonaniem, że życie to kara, i marzeniem, by kolejne wcielenia na tym "łez padole" już Ci się nie przytrafiły.

A tymczasem, jako święte dziecko Kosmosu i Ziemi, jesteś tu by doświadczać wszystkich wspaniałości Życia! By cieszyć się światem poprzez każdy ze zmysłów, by rozelśnić się w pełni swoich talentów i umiejętności, by wygrać inkarnację! Nikt nie sprowadził Cię tutaj za karę - wręcz przeciwnie! Życie to nieopisywalna wartość! Niestety - po wielu latach prasowania głowy przez edukację, przystosowanie zawodowe, mass media i reżim codziennych przymusów, które daliśmy sobie wmówić, nikt już o tym nie pamięta. I właśnie dlatego przypomnienie sobie o tym to nie jedynie ciekawy pomysł na wieczór.

To absolutna KONIECZNOŚĆ!

Dlaczego?

Ponieważ wszystko, co do tej pory wmawiało Ci, że "nie jesteś godzien", że "Twoja bardzo wielka wina" (i to trzykrotnie!) oraz że na wszystko trzeba zasłużyć, a Ty najwyraźniej nie zasługujesz, skutecznie zablokowało Cię na otrzymywanie. A więc zaburzyło naturalny proces wymiany energii, który sprawia, że świat istnieje, rzeczy się dzieją, Życie wzrasta i zgodnie ze swoimi cyklami zapada się w nicość, by znów wykiełkować i rozkwitnąć! Wszystko to, co dajesz z siebie - czy to słowem, czy myślą, czy też działaniem, zawsze wraca do Ciebie pomnożone o to, co uczyniło, we właściwym Czasie. Jeśli więc wysyłasz w świat uśmiechy, błogosławieństwa i wszystkie inne lśnienia Dobra, a następnie zatrzaskujesz drzwi, żeby nie musieć przyjąć wdzięczności świata za to, zaburzasz naturalny rytm! A wszystkiemu winne to, iż - po takiej tresurze - nie potrafisz... OTRZYMYWAĆ!

Jeśli więc wysyłasz energię każdym zmysłem i każdą cząsteczką siebie, a następnie stawiasz ścianę przed przyjęciem jej z powrotem, braki w Twoim życiu zaczyna wypełniać energia, która znajduje się najbliżej Ciebie - a nie ta, na którą naprawdę czekasz, by móc się wydarzyć od początku do końca!

Na szkoleniu dowiesz się między innymi:
* Jak otworzyć się na otrzymywanie?
* Jak stać się bogatym człowiekiem?
* Jak codziennie celebrować siebie, by docenił Cię świat i ludzie?
* Jak pozwolić sobie na otrzymywanie życzeń i prezentów?
* Jak zmanifestować marzenia dzięki gotowości, a następnie otwartości?
* Jak sprawić, że wreszcie dostrzeżesz swoją wartość?
Oczywiście nie zabraknie również praktycznych ćwiczeń na poszerzanie percepcji - dzięki nim wygimnastykujesz zmysły i organy, dzięki którym odbieranie Rzeczywistości zapisanej w energiach będzie dla Ciebie o wiele łatwiejsze. A właściwie - gdy wejdziesz w praktykę z metodami, które CI podam, odzyskasz to, co zabrały Ci wszelkie srodki zewnętrznego nacisku. Chcesz postzregać aurę, czuć kolory dźwięków i zapachy barw, rozmawiać z Aniołami oraz rozumieć Naturę? Doskonale. Z tymi narzędziami stanie się to z powrotem naturalne. I nikt Ci tego już nigdy nie odbierze!

A gdy już otrzymasz wszystkie konieczne informacje, czas na praktykę! Całości dopełni Rytuał Anielski, w którym zobaczysz, jak postrzegają Cię Istoty Anielskie oraz zrozumiesz, że Światło w Tobie jest piękne i niezaprzeczalne. Dokładnie takie, które wręcz wymaga codziennego zachwytu i świętowania każdej minuty życia!

Przygotuj się na stan wizyjny, jakiego jeszcze nie doświadczyłeś. Ten Rytuał odbędzie się nie w Nadprzestrzeni. Również nie w Podświadomości. Ten Rytuał odbędzie się w Twoim Życiu. Przewodzić będą nam energie anielskie Archanioła Metatrona oraz Gabriela. Wszystko, co się wydarzy, zatwierdzisz na końcu Rytuału, jeśli Twoją Wolą będzie przyjąć dary, klucze i wskazówki do Szczęścia. Oczywiście możesz wnieść w Rytuał swoje intencje, nie muszą dotyczyć jego tematu i może być ich dowolna ilość, ale pamiętaj - zapisz je sobie i obok daty czynienia wpisuj konsekwentnie daty manifestacji. To Twój dokument - w końcu każdy lubi od czasu do czasu zobaczyć naocznie mechanizm działania Magii.
Pozwól sobie otrzymywać i otwórz się na to, co Rytuał ma dla Ciebie... I co Ty możesz wysłać światu dzięki jego niezwykłym energiom!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 99 zł

Zapraszamy!

***

Informacje oraz pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle