Kurs MP4 "JAK SKUTECZNIE BUDOWAĆ MASĘ MIĘŚNIOWĄ"

WEŹ RADY DOŚWIADCZONEGO TRENERA I ZBUDUJ MASĘ SZYBKO

Zrealizuj wszystkie elementy - wtedy to działa!

To się nazywa synergia. Oferujemy Ci w jednym kursie kompletną wiedzę o tym jak rozbudowywać bezpiecznie swoje mięśnie. To jedyny taki kurs na polskim rynku. Jesteśmy absolutnie pewni i gwarantujemy Ci, że jeśli zaczniesz sumiennie wdrażać wskazówki w nim zawarte to już po kilku treningach efekty staną się Twoim potężnym napędem do dalszych wysiłków a jeśli wykażesz się wytrwałością to osiągniesz błyskawicznie wspaniałą sylwetkę.

Osobiste spostrzeżenia:

Gdybym posiadał tę wiedzę wiele lat temu...

Trenowałem jak szalony, zapału mi nigdy nie brakowało. Efekty były wcale niezłe. Teraz wiem, że nie takie jakie mogły być. I jest to znaczna różnica.

Wtedy 6 lat mi zajęło poprawienie obwodu ramienia o 11 cm. To niezły przyrost ale strasznie dużo czasu.

Ryszard zbudował doskonałe ciało w 5 miesięcy. Oczywiście miał organizm przygotowany od strony wydolności. Ale 6 cm przyrostu w łapie po 2 cyklach na masę (3 miesiące) to dużo. Dziś mówi skromnie - zrobiłem co trzeba.

Leszek Kaiser - redaktor serwisu www.trenerOK.pl

Zbuduj masę mięśniową szybko i bezpiecznie
Kurs zawiera wszelkie informacje jakich potrzebujesz by skutecznie rozwijać swoje mięśnie a więc:
 • Poznasz wszystkie istotne zasady treningu na masę czyli będziesz doskonale wiedział jak trenować, co i kiedy
 • Pokażemy Ci najważniejsze ćwiczenia na masę i usłyszysz bardzo istotne instrukcje, które zmuszą Twoje mięśnie do niesamowitych przyrostów
 • Omawiamy szczegółowo jak wygląda dieta na masę czyli co masz jeść, kiedy (precyzyjnie, kiedy to jest ważne), ile, w jakiej kolejności, jakie produkty są dobre a z jakich zrezygnować
 • Dowiesz się jakie postępowanie pozwoli ci wykorzystać swoje hormony anaboliczne na maksa a one upakują tyle białka w Twoje muskuły, że poczujesz jak rosną twoje mięśnie. Teraz ujarzmisz wielką moc insuliny
 • Jak używać suplementów w zależności od "grubości portfela", z czym łączyć a czym nie popijać - szczegółowo
 • Jakie suplementy są optymalne dla twojego organizmu przy obecnym stanie metabolizmu
 • Pokażemy Ci jakie zabiegi masz podjąć by spowodować szybszą regenerację i wspomóc budowę Twoich mięśni - sam to zrobisz po dokładnym obejrzeniu instrukcji
 • Nauczymy Cię zrozumieć swój organizm i dozować mu wysiłek tak, że Ty będziesz wyznaczał kontury swojej sylwetki
Przeczytaj opinię Arka o tym kursie

"Opinia: 

Przede wszystkim kurs ten jest wypełnieniem wielkiej dziury, jaką jest brak rzetelnego źródła wiedzy o treningu siłowym. 

W mojej ocenie młodzi adepci żelastwa biorą swoją wiedzę od kolesi z siłowni, którym tylko wydaje się, że coś wiedzą. Drugim źródłem wiedzy są fora internetowa, które według mnie prezentują tą samą wiedzę "magiczną" jaka jest przekazywana na siłowniach różnicą jest tylko nośnik. Na magazyny i czasopisma wydawane w Polsce również nie ma co liczyć  zazwyczaj są to "męskie" odpowiedniki pism kobiecych. Co do książek  dopiero od niedawna pokazały się u nas tłumaczenia książek godnych uwagi, np. Pavel Tsatsouline; więc na dobrą sprawę do tej pory prawdziwą wiedzę można było czerpać tylko od dalekich braci w żelastwie, np. Bud Jeffries. 

Oczywiście wiem, że w Polsce jest wielu dobrych trenerów sportów siłowych, ale ciekawe jest to, że mi nigdy nie udało się nikogo takiego spotkać, mimo, że klika lat trenowałem podnoszenie ciężarów w warszawskim AWFie! 

Prowadząc swoją stronę i prezentując swoje kursy jesteście więc w dużym stopniu pionierami na naszym rodzimym gruncie. Zdobywanie wiedzy od Was jest jeszcze o tyle fajne, że zawsze przyjemniej jest popatrzeć jak robią to nasze własne polskie chłopaki Uśmiech 

Po drugie, kurs ten jest kompletnym i rzeczowym przewodnikiem po treningu ukierunkowanym na budowanie masy. Poruszone zostały w nim wszystkie zagadnienia związane z tym tematem. Daje to tak solidną podstawę i fundamenty, że nie pozostaje nic innego jak tylko wdrażać w życie wszystkie zawarte w kursie informacje/rady/wiedzę niby tak mało, ale dopiero tutaj zaczyna się prawdziwa walka, ale walka pod okiem profesjonalistów Uśmiech 

Sam już wykorzystuję wiedzę z tego i innych Waszych kursów i aż śmieszne jest to, że po prostu wystarczy SUMIENNIE robić to co doradzacie, a na wyniki nie będzie trzeba długo czekać Uśmiech No i z tego samego powodu pojawia się też złość, że w przeszłości robiłem tyle bezsensownych rzeczy na siłowni tracąc czas i energię a czasu się już nie cofnie. 

Tematy, które przede wszystkim zwróciły moją uwagę (i od razu zacząłem je wdrażać u siebie):

 •  rozciąganie mięśni po ćwiczeniach i treningu 
 • optymalna ilość powtórzeń na dane grupy mięśniowe 
 • zasady żywienia zwłaszcza około treningowego 
 • zasady suplementacji zwłaszcza około treningowej 
 • zły wpływ wyciskania z za karku na barki  bardzo lubiłem to ćwiczenie, ale przynajmniej teraz wiem skąd problemy z barkami podczas wyciskania na ławce poziomej" 

Arek Kalinowski

Czy jesteś odpowiednio zmotywowany?

Czy na pewno pragniesz być muskularnym facetem? Jeśli tak, to nie znam nic lepszego dla ciebie.
 ------------------------------------- 
Zamów kurs "Jak skutecznie budować masę mięśniową" i zacznij wdrażać wskazówki mistrza. Nie będę już więcej pisać o tym jak się będziesz czuł kiedy zobaczysz efekty ... Ale to zarąbiste uczucie. Dlaczego możesz polegać na naszym kursie? - bo opiera się on na doświadczeniu i wiedzy naszego trenera i mistrza Ryszarda Rećko. Przeczytaj o nim niżej. 
Ryszard Rećko trener Ryszard Rećko
 • Ma wiedzę sprawdzoną w czasie blisko 40-letniej kariery trenerskiej.
 • Zdobywał medale w 4 dyscyplinach siłowych ( podnoszeniu ciężarów, trójboju siłowym, wyciskaniu leżąc i kulturystyce).
 • Był wykładowcą na Szkoleniach Instruktorskich z zakresu Sportów Siłowych i Fitness certyfikowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.
 • Jest wychowawcą rekordzistów i medalistów mistrzostw Polski, Europy i świata w podnoszeniu ciężarów, wyciskaniu sztangi leżąc a nawet w fitness gimnastycznym mężczyzn.
 • Sam, mimo zdobycia złotego medalu Mistrzostw Świata w wyciskaniu leżąc, najbardziej ceni sobie brązowy medal Mistrzostw Polski seniorów w kulturystyce, który zdobył w wieku 52 lat po 5 miesiącach specjalistycznych treningów.
 • Udowodnił tym faktem, że jego wiedza z zakresu kształtowania sylwetki jest kompletna.

Działaj i zastosuj nasze wskazówki

 Co dostaniesz?
 • kurs wideo w postaci pliku MP4 do ściągnięcia na dysk
To 2 godziny 19 minut dopracowanych z wszelką starannością wskazówek w postaci wideo po to by Ci służyły. 
Nasz kurs składa się z:
 • ikona-mp4części w postaci filmów wideo, które będziesz mógł ściągnąć na dysk swojego komputera i oglądać kiedy tylko będziesz miał taką potrzebę.
 • ikona-pdfspisu treści kursu w postaci pdf, który możesz sobie wydrukować - ułatwi Ci to korzystanie z materiałów filmowych i pozwoli błyskawicznie odnaleźć pożądane treści
 

NIE ZWLEKAJ - SIĘGNIJ PO KURS I BUDUJ SWOJE MIĘŚNIE SKUTECZNIE