Empatia - poznaj swój dar i naucz się jak z nim pracować

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Nieustannie wchłaniasz doznania, których nie potrafisz zrozumieć ani opanować? Wiesz, że jesteś empatyczny i często czujesz się przytłoczony docierającym do Ciebie doznaniami i informacjami? Czujesz, że zwiększona wrażliwość na ludzi, miejsca i energie przysparza Ci problemów? Uważasz, że empatiami są inni, nie Ty. Mimo to chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?


Wobec tego z całą pewnością empatia to płaszczyzna, którą obowiązkowo powinieneś zgłębić, nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim po to, aby poprawić komfort swojego życia.

Podczas tego kursu dowiesz się, czym jest empatia i na jak liczne sposoby można jej doświadczać. Zrozumiesz, jak funkcjonuje ona w Twoim życiu. Zanurkujesz w głąb współczucia, aby przekształcić empatię w konkretne działanie. Przygotujesz grunt na odkrycie własnego stylu empatii oraz dowiesz się jak korzystać z jej mocnych stron w realnych sytuacjach.

Stań się świadomym twórcą swojego życia! Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Czym jest empatia?


Zazwyczaj empatię definiuje się jako zdolność do podzielania i rozumienia emocji i potrzeb innych, tak jakby były one naszymi własnymi odczuciami. Pozwala ona też identyfikować się z czyimiś ideami i doświadczeniami, a także wyobrażać sobie, czym coś lub ktoś może się stać. A jednak empatia to coś znacznie więcej!

Empatia stanowiła przedmiot badań i rozważań wielu błyskotliwych umysłów, od psychologów i neurologów do mędrców, świętych i uzdrowicieli. Zgłębianie jej tajników dowiodły, że empatia znacznie wykracza poza uproszczone wyobrażenia, jakie większość z nas ma na jej temat. Obejmuje myśli, spostrzeżenia, wrażenia i niemal każdego innego rodzaju świadomość, jaką jesteśmy obdarzeni – łącznie z uzdolnieniami parapsychicznymi. Tyczy się nie tylko innych osób, ale również zwierząt, roślin, a nawet nieożywionych elementów natury. W pełni rozwinięte zdolności empatyczne obejmują wielowymiarowy zbiór talentów duchowych, funkcjonujących na poziomie ciała subtelnego.

Empatia to swoisty most, który ponownie  przybliża nas – do samych siebie, do innych oraz do boskiego pierwiastka. To najważniejsze narzędzie, dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do źródła miłości. 


Czy jesteś empatą? Sprawdź to, odpowiadając sobie na poniższe pytania: 


* Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się wiedzieć, co przeżywa inna osoba, nawet jeśli nie byłeś w jej pobliżu?
* Czy czasami wyczuwasz czyjś fizyczny ból, niedomagania lub chorobę, jakby były twoje?
* Czy zdarzyło ci się, że wchodząc do jakiegoś domu, wyczuwałeś, co niedawno zaszło między jego mieszkańcami? 
* Czy kiedykolwiek, trzymając w dłoniach jakiś przedmiot, odebrałeś informacje na temat jego właściciela? Czy udało ci się dowieść słuszności swoich odczuć? 
* Czy często wyczuwasz różnice między zachowaniem innych osób a twoim wrażeniem na temat tego, jak naprawdę się czują? 
* Czy zdarzyło ci się zamienić z kimś emocjami? 
* Czy w twoim życiu jest ktoś, kto wydaje się osłabiać twoją energię?


***


Wykład zakończymy niezwykle mocnym Rytuałem Anielskim, który na trwale zaprowadzi zmiany w Twoim życiu.

UWAGA: Ten webinar nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Cena:  ̶1̶3̶0̶z̶ł̶ 77zł

Data: 23.02.2020

Godzina: 20:00


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas! 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!

  Pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl