Miłość - otwórz się na najpiękniejsze uczucie świata! Twin Flames (Bliźniacze Płomienie) i Soul Mates (Bratnie Dusze) oraz metody na bycie zakochanym... W ŻYCIU!


* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Jeśli ktoś zastanawia się, co jest w życiu najważniejsze, to znak, że nie rozpoznał jeszcze Mocy Miłości. Każdy, kto poczuł chociaż raz, jak nieopisywalną potęgę daje to uczucie, nie ma najmniejszych wątpliwości. Aniołowie opisują ludzką Miłość jako stan, w którym Serce jednego człowieka wierzy w Serce drugiego człowieka każdym atomem swojego istnienia. I podkreślają, że czuć to znaczy "wiedzieć Sercem".


Jak mądre są zatem nasze Serca? Czy w świecie tak zniszczonym przez iluzję, naszpikowanym pułapkami i zanurzonym w sztucznie zaprogramowanych ograniczeniach potrafimy jeszcze kochać?


Gdy krzyczymy "Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!", echem naszych słów i esencją zaklęcia jest wiedza o tym, że żadna Moc nie uwolni się w pełni bez Miłości i każda Miłość samym swoim istnieniem rodzi Moc. Jedno nie istnieje bez drugiego, ich wzajemne przenikanie się daje obraz prawdziwie świętego połączenia, którym jest najwyższe z uniwersalnych uczuć dostępne we Wszechświecie i możliwe do poczucia przez człowieka.


Niestety, ludzie często mylą miłość z przywiązaniem, z przyzwyczajeniem, z poświęceniem, którego szlachetność wmówiono nam kulturowo bądź w oparciu o dogmaty religijne. Tymczasem prawdziwe uczucie Miłości uwalnia, dodaje skrzydeł, odkrywa pełen potencjał, a przede wszystkim ROZWIJA. Tak, jak pąki drzew rozwijają się wraz z pierwszymi śladami obecności Wiosny!


Porównanie to jest zresztą bardzo precyzyjne. Miłość to bowiem nic innego jak ciągła, nieustająca Wiosna życia. Kiełkująca tysiącem inspiracji, rosnąca w siłę z każdym gestem i słowem, witalna i pyszna swoimi kolorami, pełnozmysłowa i odkrywająca w każdym z nas lśniącą iskrę Boga w działaniu.


Każda Miłość składa się z dwóch przenikających się ze sobą promieni energii. Rzeka Światła, która wypływa z nas w postaci Miłości, którą to my obdarzamy świat, manifestuje się w gradientach koloru jasnoróżowego. Zaś jej odwzajemnienie to soczysta, pełna radości świeża zieleń, która przywodzi na myśl wszystkie pierwsze oznaki triumfu Życia nad okresem zimy i przestoju. I choć oczywiście o czym innym płynie nasza miłość do partnera, o czym innym do dziecka, a jeszcze o czym innym do pasji, w której nasze talenty rozkwitają i pozwalają nam eksplodować geniuszem w życia innych, to każde z tych uczuć łączy jedno: wyjątkowe, niepodważalne, niezniszczalne Światło. Bo Miłość, wpisana głęboko w naturę naszych Dusz, przypomina nam o naszym boskim, gwiezdnym rodowodzie. I to właśnie wszystkimi odcieniami Miłości każda z ludzkich Dusz ucennia się najgłębiej, kształtując swoją Naturę i tożsamość w sposób trwały i wieczny.


Gdy zapytasz Istot Anielskich, co jest najważniejsze w życiu na Ziemi, pokażą Ci właśnie to! Chwile zakochania, uśmiechy o tej najszczególniejszej dla Ciebie osobie, gesty i słowa wypełnione ciepłem, każdą radość ze wspólnego przebywania, każde przemyślenie, podyktowane dbaniem o dobro tego kogoś, do kogo uczucie uczy Cię zaufania i otwartości... Jednak, by móc doświadczyć pełnego błogosławieństwa Miłości, należy sobie na nią pozwolić! I o tym właśnie będzie nasze wyjątkowe spotkanie.


W planie zajęć między innymi:

* Po czym poznać, że mamy do czynienia z Miłością?

* Co nas blokuje? Zdiagnozuj swoje kody, wdruki, pieczęcie i programy - w Rytuale Anielskim uwolnisz się z nich do pełnej Miłości!

* Co to jest zakochanie?

* Jak pokochać... siebie? I dlaczego to takie ważne?

* Twin Flames, czyli Bliźniacze Płomienie - po czym poznać, że jesteśmy w tym szczególnym połączeniu? Jak odnaleźć Bliźniaczy Płomień?

* Soul Mates, czyli związki Dusz - jak przywołać do swojego życia taką relację?

* Jak sprawić, by Miłość... urosła?

* Co nam pomaga, co nam przeszkadza? Posprzątaj... ŻYCIE, by Miłość znalazła w nim miejsce!


W Rytuale Anielskim tym razem poprowadzi nas Archanioł Haniel. W świętej Przestrzeni Serca odkryjesz, jak wygląda Twoja Miłość i co do tej pory udało Ci się wpisać w siebie pod postacią tego uczucia. Jeśli pragniesz znaleźć partnera/partnerkę, Bratnią Duszę albo odnaleźć Bliźniaczy Płomień i przesłać mu energię na to, by znalazł się w polu Twojej Rzeczywistości i miał możliwość połączyć swojego Życia z Twoim, przygotuj się na Wielkie Zmiany! Ten Rytuał tworzy wyjątkową Przestrzeń Cudu. Wszystko, o czym twoje Serce szepcze najszczersze modlitwy a Dusza najpiękniejsze zaklęcia, zostanie wysłuchane i żywą tkanką Wszechświata zmaterializowane w polu Twojego Życia. Oczywiście, jeśli tylko znajdziesz w sobie gotowość na Zmianę i podejdziesz do niej odpowiedzialnie! Pozwól sobie wypełnić każdą kroplę Czasu najpiękniejszym Światłem Miłości. Jak nie teraz, to kiedy?


Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!


***


UWAGA: Te warsztaty nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena:  ̶9̶9̶z̶ł̶ 70zł!

Data: 14.02.2020

Godzina: 20:00


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


***


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!