Mapa Marzeń Webinar!

*** MAPA MARZEŃ ***

- Zaplanuj Sukces i Stań się Arcydziełem Swojej Duszy

[webinar]

***

Pamitaj o tym, e Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartoci. Moesz wziąć w nim udział za miesic, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału moesz uyć zawsze!

***ycie jest Magią i tak naley je traktować - celebrujc kadjego sekundę i zachwycajc się kadą lekcj, którą nam przynosi. W kocu kadego dnia zasypiamy cenniejsi o jeden dzień dowiadcze!

Zaprojektuj kolejne miesice w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować w najbliszym czasie!

Czym jest Mapa Marze?

Mapa marze, zwana take „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podwiadomoci napisane w jej jzyku, czyli w jzyku obrazów i emocji. Załoeniem mapy jest stworzenie planu na najbliszy rok, a moe na ycie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacj, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałujc na podwiadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna. Technika stwarzania mapy jest dowolna i zaley od Twojej kreatywnoci. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.

na Warsztatach nauczysz się midzy innymi:

* Jak odnaleźć Ściekę swojej Duszy i jak nią podąża?
* Inwestowania energii, czyli tego, w jaki sposób codzienne czynno
ci mogą pracować na Twój sukces (na przykład w dziedzinie Prosperity lub rozwoju).
* Metod poszerzania percepcji, dzi
ki którym dowiesz si, jak gimnastykować umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.
* Skutecznej Komunikacji z Anio
łami, Zwierztami Mocy i Przewodnikami Duchowymi, dziki której Nowa Droga bdziełatwiejsza.
* Tworzenia Mapy Marze
, zaś wszystko zwieczy RytuałAnielski, w którym kady uczestnik warsztatów samodzielnie wyznaczy, na co przeznacza zgromadzoną przez siebie energioraz gdzie skieruje energię Rytuału.

***

Miej ze sobą KOLOROWE CZASOPISMA, które bdziemy wykorzystywać do tworzenia mapy marzeń i noyczki i jeli macie, to coś takiego, co chcielibycie umiecić na swojej mapie ;)


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 05.01.2020
Godziny: 16:00-20:00

Cena:  1̶5̶5̶zł 99zł!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!