Mapa Marzeń - zaplanuj rok 2018 w Energiach!

Mapa Marzeń - zaplanuj rok 2018 w Energiach!

WEBINAR (szkolenie internetowe)


Kochani, zapraszamy Was na pierwsze w nowym roku warsztaty z Wiedźmą Anją - Mapa Marzeń: Zaplanuj rok 2018 w Energiach!


Życie jest Magią i tak należy je traktować - celebrując każdą jego sekundę i zachwycając się każdą lekcją, którą nam przynosi. W końcu każdego dnia zasypiamy cenniejsi o jeden dzień doświadczeń! Zaprojektuj kolejne miesiące w oparciu o Magię Anielską i zdecyduj, które marzenia chcesz zrealizować w najbliższym czasie!


Czym jest Mapa Marzeń?


Mapa marzeń, zwana także „mapą skarbów” jest niczym innym jak umową z losem. To zamówienie do naszej podświadomości napisane w jej języku, czyli w języku obrazów i emocji. Założeniem mapy jest stworzenie planu na najbliższy rok, a może na życie, za pomocą symboli i archetypów. Mapa jest wizualną afirmacją, która działa na zmysł wzroku, zarazem oddziałując na podświadomość. Moc działania mapy marzeń jest ogromna. Technika stwarzania mapy jest dowolna i zależy od Twojej kreatywności. Istotne jest to, aby obrazy na mapie oddawały symbolicznie nasze pragnienia.


6 stycznia 2018 roku zapraszamy do Akademii Ducha na Warsztaty, podczas których nauczysz się między innymi:


* Jak odnaleźć Ścieżkę swojej Duszy i jak nią podążać? 

* Inwestowania energii, czyli tego, w jaki sposób codzienne czynności mogą pracować na Twój sukces (na przykład w dziedzinie Prosperity lub rozwoju).

* Metod poszerzania percepcji, dzięki którym dowiesz się, jak gimnastykować umysł świadomy oraz jak pracować nad własnymi darami parapsychicznymi.

* Skutecznej Komunikacji z Aniołami, Zwierzętami Mocy i Przewodnikami Duchowymi, dzięki której Nowa Droga będzie łatwiejsza.

* Tworzenia Mapy Marzeń, zaś wszystko zwieńczy Rytuał Anielski, w którym każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wyznaczy, na co przeznacza zgromadzoną przez siebie energię oraz gdzie skieruje energię Rytuału. 


***


Przygotuj: kolorowe czasopisma, które będziesz wykorzystywać do tworzenia mapy marzeń, nożyczki, brystol, kolorowe brokaty, tasiemki, naklejki i wszystko to co chcielibyście umieścić na swojej mapie ;) 
***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 06.01.2018
Godziny: 17:00 – 22:00 
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Cena: 88 pln

 

Zapraszamy!Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle