MAGICZNA MOBILIZACJA. Zbierz Energię do działania!

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Wiesz, co pragniesz zrobić, ale brakuje Ci Mocy, by mogło się to wydarzyć? Brak energii nie pozwala Ci zaplanować w życiu niczego nowego? A może masz sporo ambicji, ale samo myślenie o nich już z miejsca czyni Cię zmęczonym?

By jesień była dla wszystkich czasem owocowania i plonów, warto energetycznie domknąć cały numerologiczny rok (początkiem nowego cyklu jest w tym roku data 9 września) - od podziękowania sobie za wszelkie sukcesy, po wyciągnięcie wniosków z porażek i nauczenie się od siebie najskuteczniejszych sposobów. Nie istnieje w życiu ludzkim takie pojęcie, jak "czas zmarnowany". Nawet, jeśli spędziliście część roku niezgodnie ze swoimi oczekiwaniami, jest w Waszych doświadczeniach wartość i nauka. Zauważenie ich jest pierwszym krokiem do spokoju a zarazem koniecznością, jeśli planujemy podążać w życiu w spójności i zgodności wszystkich swoich aspektów. Przejście wartości liczbowej roku z trudnej 11 do rozrywkowej i łączącej punkty 3 może być dla Ciebie pełnym sukcesem tylko wówczas, gdy z wyrozumiałością spojrzysz na siebie i pozwolisz sobie na mniej restrykcyjny wachlarz zakazów, nakazów i powinności. A w miarę rozpoznania w sobie swoich świetlistych cech narodzi się w Tobie również Szczęście i Radość z powodu tego, że jesteś dokładnie w tym punkcie swojego Życia. By to mogło nastąpić, warto podsumować ostatnie 12 miesięcy oraz - cokolwiek taki remanent dni przyniesie - uczynić z nich fale energii do wejścia w nowy okres.

Moc Mobilizacji to spotkanie magiczne, podczas którego dowiesz się, skąd czerpać energię do codziennych działań, jak tworzyć na bieżąco motywację do potrzebnych działań, jak pomagać sobie Magią w przypadkach, w których potrzebujemy więcej Mocy oraz którędy prowadzić ze sobą wewnętrzny wątek, by wszystko, co się wydarza, było dla nas pomocą, a nie przeszkodzą. 

W planie zajęć między innymi:
* Co stanowi Twoją Moc na co dzień - wewnętrznie i zewnętrznie.
* Sojusznicy i Przeciwnicy Twojego działania - co Ci pomaga, co Ci przeszkadza w osiąganiu celów.
* Biochemia organizmu a chroniczne zmęczenie - jak pomóc sobie ziołami i suplementami (prosty wiedźmi "niezbędniczek").
* Jak uniknąć depresji jesiennej i stanów zawieszenia? 
* Codzienne rutyny i patenty na utrzymanie energii w odpowiedniej jakości i ilości.
* Mobilizatory - czyli Twoje własne zaklęcia na przywołanie się do działania na najwyższym obrotach.
* Jak pomóc sobie... Magią.

Nasze szkolenie podsumowane będzie oczywiście Rytuałem Anielskim, który - tym razem - będzie wyjątkowo uniwersalny. Polecamy używać go w każdym momencie, gdy będzie Wam potrzebna eskalacja energii w jakimś temacie. Można wykonać go całościowo, pod kątem bieżącego etapu życia i wszystkich swoich działań. Można punktowo, by zasilić określone działanie. Każdorazowe uruchomienie Rytuału woła energię Natury i Kosmosu do skupienia w intencji, którą wybierzesz. Możesz przejść Rytuał wizyjnie, minuta po minucie, obserwując przestrzenie w które wchodzisz i doświadczając w pełni połączenia z anielskimi energiami, które prowadzą proces. Możesz również zasnąć, a samą wyrażoną Wolą i faktem przepływania przez Ciebie dźwięku Energia dokona kumulacji i wyzwolenia w wybranym przez Ciebie kierunku.

Z uwagi na to, że z pewnością będziecie używali Rytuały wielokrotnie, otrzymacie w nim parę niespodzianek. Każde lustro w nim widoczne przeprowadza przez granicę Czasu i Przestrzeni - może być więc droga do odnalezienia danych inkarnacji. A każde zawołanie o Klucze i Wskazówki da Wam najbardziej bieżące pomoce od Istot Anielskich, których możecie potrzebować. Jest to również jedno z tych działań magicznych, w których każdy odnajdzie zakres oddziaływania właściwy dla siebie. 

Jeśli jesteś Czyniącym i ewoluujesz w Magii, ucenniając się w kolejne rytualne doświadczenia, z pewnością zauważysz w nim więcej niż osoba która dopiero zaczyna. Co nie zmienia faktu, że spektrum aktywności Rytuału Anielskiego jest w tym przypadku tak szerokie, że nawet osoby kompletnie "nowe" w temacie będą w stanie poczuć prowadzenie i - przede wszystkim - zauważą wyraźną manifestację efektów w swoim codziennym życiu.

Rytuał przeprowadzony zostanie w energiach Archanioła Michaela, Archanioła Metatrona i Archanioła Haniela. Ich Moc będzie dla nas wsparciem i osią, to ich Promienie wpuszczą nas głębiej w doświadczanie. Pozwól sobie na to, by spojrzeć na siebie pod kątem istniejącej w Tobie boskości. By zauważyć i poczuć, co jest w Tobie ważne, czym pulsuje Twoje Światło, o czym istniejesz. Pozwól sobie zaakceptować anielską pomoc dla Twoich planów i Marzeń. Jeśli ich spełnienie pomnoży w tym świecie radość i Uśmiech, Aniołowie z chęcią CI pomogą! Wystarczy, że otworzysz się i dasz im szansę. 

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Cena: 77 zł

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 
Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!
Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!