* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Cywilizacja spowodowała, że nasze ciała i Dusze, a także mental potrzebują detoksu i całkowitego oczyszczenia. Z programów, blokad inkarnacyjnych i rodowych, które uzewnętrzniają się w naszym ciele. Jeśli nie spostrzeżemy problemu na poziomie Duszy, przechodzi on do mentalu. A stamtąd, jeśli znowu nie przechwycimy informacji i nie wyciągniemy wniosków, do ciała. Stąd wszelkie choroby. Jak odczytywać znaki i oczyszczać się ze złych energii, by nie zapaść na zdrowiu i jednocześnie prowadzić Duszę jej ścieżką? Wiedźma Anja zaprasza na webinar poświęcony Magii Uzdrawiania.


W programie między innymi:

* prezentacja Aniołów, z którymi dobrze pracować na co dzień;
* podstawy theta healing, reconnection healing oraz przywracania pamięci Kryształowych Matryc;

* praca z ziołami i minerałami na konkretne dolegliwości;

* metody oczyszczania szyszynki;

* metody przywracania homeostazy w organizmie;

* 7 boskich promieni – jak przywoływać Istoty Anielskie i jak wysyłać Światło w porozumieniu z nimi;

* ćwiczenia z wprowadzania się na wyższe wibracje;

* kolory a komunikacja z Aniołami – podstawy magii świec i koloroterapii;

* Rytuał Anielski – prosimy o przygotowanie własnych intencji, o których spełnienie poprosimy Anioły i Archanioły!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


*** Wykupienie warsztatów jest wykupieniem dostępu do Rytuału***


UWAGA: Ten kurs nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy. ***


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz - możesz dołączyć do nas! Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna 

Cena: 130 zł


Zapraszamy!


***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!