* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem w większości stanowią tabu, przeszkodę lub generator stresu. Niestety, energia wyczuwa nasze podejście, potrafi odwzajemnić relację, którą z nią nawiązujemy, więc zdarza się, że w teorii dobrze prosperujący biznes doprowadza właściciela na skraj finansowego wyczerpania. Dlaczego tak jest? Dlaczego niektórzy mają wrażenie, że pieniądze ich nie lubią? Dlaczego tak trudno jest nam przyciągnąć dostatek i skorzystać z dobrodziejstw, które życie w materii ma nam do zaoferowania? Na te pytania wiedźma Anja Anna odpowie na Webinarze Obfitości. Zmień swoją relację z pieniędzmi. Poznaj proste triki oraz patenty na przyciągnięcie obfitości do swojego życia.

W planie warsztatów między innymi:

* Rytuał Prosperity - dzięki niemu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu, a "pech" w dziedzinie finansów zostanie zdiagnozowany i odcięty.
* Metody inwestowania energii - nauczysz się, jak lokować potencjał energetyczny typowych codziennych czynności, by przekuć je w trwały, stabilny dostatek.
* Odblokowanie się na przypływ energii wzrostu i rozwoju - dzięki temu nauczysz się rozpoznawać okazje warte uwagi.
* Odcięcie negatywnych schematów finansowych, przepracowanie schematy biedy w procesie rytualnym.
* Ćwiczenia percepcyjne, dzięki którym nauczysz się rozpoznawania korzystnych okazji do pomnożenia swojego majątku i zdobycia pracy.

***

UWAGA: Ten kurs nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy. 

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoich Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością i z Aniołami.

***

INFORMACJE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 98 zł

Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Jak dołączyć do webinaru/ wykupić ofertę?

Do webinaru dołączysz poprzez platformę szkoleniową ekademia.pl.

Potrzebujesz zarejestrować swoje konto jeśli jesteś Nowym użytkownikiem platformy, a następnie klikąć w link przekierowujący do zakupu oferty.


Webinar (szkolenie on-line) zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU (karta, blik) lub PayPal. Tradycyjny przelew szczególnie zlecony na poczcie może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. 


Kiedy mogę wziąć udział w webinarze?

Po wykupieniu webinaru, otrzymujesz dostęp do nagrania na 730 dni od daty zakupu.


Z webinaru możesz skorzystać w dniu jego premiery, lub możesz korzystać w każdym innym wybranym przez siebie dniu. W okresie aktywności dostępu możesz dowolną ilość razy wracać do szkolenia w celu utrwalenia materiału. 


Serdecznie zapraszamy!