Magia Anielska

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Każdy ma swojego Anioła, ale nie każdy potrafi się z nim komunikować. Zawsze przybywają, gdy tylko je wezwiemy. Niestety nie każdy może je od razu zobaczyć. Co krok dają nam znaki, ale nie każdy potrafi je odczytać. Chcesz poznać swoje opiekuńcze Anioły i porozumiewać się z Nimi na co dzień? Wzywać, by chronić siebie i bliskich? Dostawać przepiękne znaki ich obecności? Zapraszamy zatem na warsztaty, gdzie Wiedźma Anja przybliży podstawy i techniki w kontaktowaniu się z Aniołami oraz nauczy jak utrzymywać się na najwyższych wibracjach.


W programie między innymi:

* Najprostsze metody kontaktowania się z Istotami Anielskimi;

* Anioły, z którymi dobrze pracować na co dzień (Uzdrowienie, Ochrona, Przemiana, Nadzieja);

* 7 boskich promieni – jak przywoływać Istoty Anielskie i jak wysyłać Światło w porozumieniu z nimi?

* Podstawowe Rytuały łączenia się z energią Źródła poprzez medytację z Aniołami;

* tworzenie talizmanów – kontakterów anielskich (prosimy o przygotowanie minerału!);

* ćwiczenia z wprowadzania się na wyższe wibracje;

* kolory a komunikacja z Aniołami – podstawy magii świec i koloroterapii;

* poszerzone informacje o Naturze Istot Anielskich ;

* Rytuał Anielski – prosimy o przygotowanie własnych intencji, o których spełnienie poprosimy Anioły i Archanioły!


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie!


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 100 zł


Zapraszamy!


***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle