Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny - przywitaj MOC w sobie!

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Posłuchaj Księżyca w sobie, pozwól by dawna siła i przyszłe spełnienie połączyły się, przywitaj MOC w sobie!

Wyobraź sobie siebie, lśniącą pełnym światłem każdej ze swoich pięknych cech. Jak również świadomą każdego odłamka Cienia, wbitego z mocą dawnych inkarnacji w Twoje świadome, tętniące Wiedzą Ciało. Oto Ty. Zintegrowana. Rozumiejąca. Taka, która odnalazła w sobie siłę Gór i szaleństwo Morza, taka, która zrozumiała w sobie nocne milczenie Lasów i zgiełk wieczornych łąk. Kompletna. 

A teraz spójrz w lustro. Czy patrząc sobie w oczy, widzisz to na co dzień? Czy widząc swoje odbicie witasz się z Księżycem i Słońcem w sobie, życząc sobie udanej podróży przez godziny dnia? Czy uśmiechasz się do siebie, myśląc o tym, ile już przeszłaś i z nadzieją wpatrując się w to, ile przed Tobą wspaniałości Życia jeszcze do odkrycia? Jeśli nie widzisz tego w sobie, świetnie, że się odnalazłyśmy! 

Na zajęciach, które są kolejnym spotkaniem Wiedzy Marii Magdaleny, każda z Was spotka... SIEBIE. W pełnym przejawieniu. W kontekście tańca. Poezji. Kwiatów. Smaków. Zapachów. Zrozumienia. W pełnej opiece Magii, która powoduje nami od momentu pojawienia się na Ziemi i w każdym życiu odnajduje inny styl, by się ukazać. W trakcie spotkania czeka nas bardzo głęboka, piękna podróż do swojego Serca. Oraz lot w najwyższe rejestry Kosmosu, by rozpoznać swoje zadanie w świecie. Obowiązuje strój odświętny, ceremonialny bądź taki, który uznasz za piękny. Tego dnia celebrujemy siebie. Swoją kobiecość. Swoją wyjątkowość. Swoją Ścieżkę. 

Jeśli posiadasz talent i chcesz wnieść jego Moc w Czynienie, przynieś swoje dzieła i narzędzia pracy. Wszystko, co pragniesz zobaczyć w Pełnym Rozkwicie, Pełnej Miłości i Pełnej Mocy, weź ze sobą. Spisz jako intencję, wymień na kartce, bądź przynieś symbole, które możemy położyć na ołtarzu i w ten sposób przesłać do nich energię anielską, by w dalszej drodze emanowały najprawdziwszym Światłem Źródła. Tej nocy, podczas Kobiecego Kręgu, ukłonisz się swojej Wodzie i swojemu Powietrzu, zrozumiesz potrzeby Ziemi i zatańczysz z Ogniem. A przede wszystkim - odkryjesz, o czym istnieje Twoje Światło.

Prosimy o przygotowanie się na głęboki stan medytacyjny. Rytuał przeprowadzi nas do odnalezienia Siebie Dawnej i Siebie Dawnego. 

Wiedza wraca. Otwórz ramiona. Otwórz drzwi. Otwórz Życie. 
Przyjmij swoją świętość i naucz się lśnić ją w każdej sekundzie istnienia. 

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenia: Wiedźma Anja
Cena: 133 zł

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle