Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny - przywitaj MOC w sobie!

Odrodzenie Wiedzy Marii Magdaleny - odkryj o czym istnieje Twoje Światło!

Posłuchaj Księżyca w sobie, pozwól by dawna siła i przyszłe spełnienie połączyły się, przywitaj MOC w sobie!

Wyobraź sobie siebie, lśniącą pełnym światłem każdej ze swoich pięknych cech. Jak również świadomą każdego odłamka Cienia, wbitego z mocą dawnych inkarnacji w Twoje świadome, tętniące Wiedzą Ciało. Oto Ty. Zintegrowana. Rozumiejąca. Taka, która odnalazła w sobie siłę Gór i szaleństwo Morza, taka, która zrozumiała w sobie nocne milczenie Lasów i zgiełk wieczornych łąk. Kompletna. 

A teraz spójrz w lustro. Czy patrząc sobie w oczy, widzisz to na co dzień? Czy widząc swoje odbicie witasz się z Księżycem i Słońcem w sobie, życząc sobie udanej podróży przez godziny dnia? Czy uśmiechasz się do siebie, myśląc o tym, ile już przeszłaś i z nadzieją wpatrując się w to, ile przed Tobą wspaniałości Życia jeszcze do odkrycia? Jeśli nie widzisz tego w sobie, świetnie, że się odnalazłyśmy! 

Na zajęciach, które są kolejnym spotkaniem Wiedzy Marii Magdaleny, każda z Was spotka... SIEBIE. W pełnym przejawieniu. W kontekście tańca. Poezji. Kwiatów. Smaków. Zapachów. Zrozumienia. W pełnej opiece Magii, która powoduje nami od momentu pojawienia się na Ziemi i w każdym życiu odnajduje inny styl, by się ukazać. W trakcie spotkania czeka nas bardzo głęboka, piękna podróż do swojego Serca. Oraz lot w najwyższe rejestry Kosmosu, by rozpoznać swoje zadanie w świecie. Obowiązuje strój odświętny, ceremonialny bądź taki, który uznasz za piękny. Tego dnia celebrujemy siebie. Swoją kobiecość. Swoją wyjątkowość. Swoją Ścieżkę. 

Jeśli posiadasz talent i chcesz wnieść jego Moc w Czynienie, przynieś swoje dzieła i narzędzia pracy. Wszystko, co pragniesz zobaczyć w Pełnym Rozkwicie, Pełnej Miłości i Pełnej Mocy, weź ze sobą. Spisz jako intencję, wymień na kartce, bądź przynieś symbole, które możemy położyć na ołtarzu i w ten sposób przesłać do nich energię anielską, by w dalszej drodze emanowały najprawdziwszym Światłem Źródła. Tej nocy, podczas Kobiecego Kręgu, ukłonisz się swojej Wodzie i swojemu Powietrzu, zrozumiesz potrzeby Ziemi i zatańczysz z Ogniem. A przede wszystkim - odkryjesz, o czym istnieje Twoje Światło.

Prosimy o przygotowanie się na głęboki stan medytacyjny. Rytuał przeprowadzi nas do odnalezienia Siebie Dawnej i Siebie Dawnego. 

Wiedza wraca. Otwórz ramiona. Otwórz drzwi. Otwórz Życie. 
Przyjmij swoją świętość i naucz się lśnić ją w każdej sekundzie istnienia. 

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

INFORMACJE:
Data: 07.04.2018
Godzina: 18:00-00:00
Cena: 133 zł

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle