Skuteczny nagłówek jest jak czerwone ferrari..

musisz na niego spojrzeć!


Oto prawdziwa historia copywritera...

80 lat temu genialny copywriter Maxwell Sackheim stworzył reklamę ze sławnym dzisiaj nagłówkiem. Testy trwały kilka lat, ale w rezultacie powstał tandem, którego nikt nie był w stanie pobić przez 40 LAT!

Reklama promowała kurs podstawy języka angielskiego dla Amerykanów, a nagłówek brzmiał (tłumaczenie):

"Czy popełniasz te błędy w angielskim?"

Czemu ten nagłówek był tak skuteczny? Dzięki słowu "te", które same w sobie nic nie znaczy, ale jako część całej struktury wprowadza ogromną zmianę. Słowo "te" sugeruje, że w reklamie znajdują się przykłady błędów, które mogą poprawić. I tak faktycznie było.

Jeśli chcesz poznać więcej sekretów pisania nagłówków wraz z GOTOWYMI do zastosowania szablonami najskuteczniejszych nagłówków w historii, czytaj dalej...

Piotr Majewski,
redaktor CzasNaE-Biznes
właściciel kilkudziesięciu różnych serwisów

Idąc sobie ulicą w słoneczny wiosenny poranek do sklepu lub do pracy zapewne zauważyłeś reklamy kredytów wiszące na słupach albo szpecące wiaty autobusowe. Widziałeś na pewno bilbordy na ścianach budynków. Może nawet natknąłeś się na kolorowe reklamy wyświetlane na olbrzymich monitorach.

Które z nich zapamiętałeś? Może zapytam Ciebie inaczej. Czy w ciągu ostatniego tygodnia zapamiętałeś chociaż jedną reklamę?

No właśnie...

A dzieje się tak dlatego, że zapewne zdążyłeś się "uodpornić" na reklamę i podświadomie ją ignorujesz.

Co więc należy zrobić i jakie podjąć działania aby klienci czytali Twoje reklamy?

Nowy Raport:
Czy samym nagłówkiem można sprzedać Twój produkt?

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Pokażę Ci proste techniki tworzenia nagłówków, które wprowadzą klienta w odpowiedni stan umysłu, dzięki czemu z zaciekawieniem przeczyta Twoją ofertę i kupi Twój produkt!

Drogi Copywriterze,

Z pewnością mogę się zacząć do Ciebie tak zwracać, gdyż już za chwilę będziesz w stanie napisać skuteczny nagłówek i to nie tracąc na to długich godzin pracy. Żeby pomóc Tobie w tworzeniu przynoszących wymierne (finansowe) rezultaty, a nie tylko kreatywnych nagłówków (bo naszym celem nie jest zabawienie klienta tylko SPRZEDAŻ) przygotowałem 41 minutowy kurs. Dowiesz się z niego jak krok po kroku stworzyć idealny nagłówek i to na konkretnych przykładach, popartych wieloletnimi badaniami i doświadczeniem najlepszych Copywriterów z całego świata. Nawet jeśli nigdy wcześniej się tym nie zajmowałeś lub jeśli stawiasz właśnie pierwsze kroki w copywritingu, możesz zacząć pisać przyciągające uwagę nagłówki, gdyż całą potrzebną wiedzę dostaniesz ode mnie!


W ramach kursu:

Moc Twojego Umysłu

otrzymasz:


Nagranie 1 - Struktura Perswazyjnego tekstu - Nagłówki - cz. I

Poznasz dokładną procedurę "podrasowania" nagłówka tekstu - od słabego, do bardzo skutecznego i mocnego

A przy okazji poznasz:

 1. Jedną z najbardziej "bezczelnych" promocji Piotra, o zaskakujących rezultatach.
 2. Jak wykorzystać fakty z Twojego życia do budowania relacji z listą w pisanych tekstach.
 3. Jedyny bezpieczny sposób, kiedy w tekstach piszesz o sobie, który praktycznie daje Ci gwarancję, że nikt się nie zbulwersuje.
 4. Szokujący przykład: dlaczego serwisu sportowego nie warto promocjac na stronach erotycznych,

Nagranie 2 - Struktura Perswazyjnego tekstu - Nagłówki - cz.II

W tym nagraniu:

 1. SKLONUJ UMYSŁ PIOTRA: - posłuchaj, jak Piotr na żywo "podrasowuje" nagłówki uczestników szkolenia, poznaj jego sposób myślenia, czerp z doświadczenia osoby, który w ciągu ostatnich 9 lat napisała tysiące nagłówków.
 2. W jaki sposób pisać ofertę na stronę WWW i e-mailingi, aby mieć gwarancję, że powiążesz je tematycznie - prosty, sprawdzony, a co najważniejsze skuteczny sposób.
 3. UWAGA! Analiza nagłówka szkolenia biznesowego, które dla jego prowadzących do tej pory zarobiło kilka MILIONÓW ZŁOTYCH!!!

Unikalne BONUSY:

 1. Warte 27 zł precyzyjnie wybrane zadanie z omówieniem zadania nagranym przez Artura i Piotra.


Wszystkie te zagadnienia zostały zawarte w jednym starannie zaplanowanym kursie, dzięki czemu nawet osoba początkująca w szybkim tempie opanuje całą potrzebną wiedzę. W mgnieniu oka staniesz się wirtuozem pióra, a Twoje nagłówki uczynią Cię bogatym!

Zainwestuj w tą wiedzę i zobacz jak kilkadziesiąt pierwszych liter diametralnie poprawia sprzedaż:

UWAGA! To nie wszystko!

Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:

Video 41 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez 180 dni od opłacenia kursu.
AUDIO 41 min nagrań MP3 do słuchania do pobrania na dysk. Dobrym sposobem nauki jest słuchanie np. podczas spaceru, jazdy samochodem albo ćwiczeń. Wystarczy, że wgrasz materiały na odtwarzacz MP3 i możesz słuchać ich gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.
AUDIO 41 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do nauki. Dźwięk został zsynchronizowany z prezentacją dzięki czemu cały czas będziesz na bieżąco i zobaczysz informacje zawarte na slajdach. Ponadto wykłady zostały podzielone na krótkie zagadnienia, do których możesz łatwo wrócić w celu przypomnienia. Możesz także dany fragment przesłuchać kilka razy aby lepiej go zrozumieć i zapamiętać.
BONUS Precyzyjnie wybrane zadanie z omówieniem zadania nagranym przez Piotra i Artura. Jest to świetny sposób na przećwiczenie w praktyce nabytych umiejętności, co jest niezwykle istotne by pisać dobre nagłówki.
BONUS Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Nagłówek mimo, że jest krótki ma ogromne znaczenie, powoduje że klient w ogóle spojrzy na naszą ofertę.

Czy stać Cię na reklamę która nie przynosi rezultatów? Nawet jeśli nie wykupujesz drogich kampanii tylko promujesz swój biznes dając ludziom wiedzę, wysyłając do nich biuletyny, prowadząc bloga dotyczącego Twojej branży, po co tracić czas na nieskuteczne maile i oferty, a przecież tak łatwo to możesz zmienić:

Wystarczy, że zapiszesz się na te kurs właśnie dziś:

Skorzystaj z wiedzy i umiejętności wypracowanej przez całe pokolenia copywriterów przekazanej w przyjazny i zrozumiały sposób, dzięki czemu nawet będąc laikiem w tym temacie przyciągniesz uwagę Twoich klientów i znacznie zwiększysz sprzedaż.

Nie pozwól by czerwone ferrari uciekło Ci spod nosa!

Zainwestuj w ten kurs i wydawaj zarobione pieniądze na wszelkie zachcianki!

GWARANCJA:

Jeśli się wahasz to mam dla ciebie propozycję. Całe ryzyko tej inwestycji wezmę na siebie. Sprawdź przez 30 dni tą wiedzę i zobacz jakie niezwykłe rezultaty przyniesie Ci jej zastosowanie:

GWARANTUJEMY: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj nam znać:

ZWRÓCIMY CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski Artur Lewandowski

Pozdrawiamy,

Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Artur Lewandowski
autor KOD UMYSŁU
copywriter, trener NLPP.S. Pamiętaj, że dobry nagłówek to 80% pracy nad tekstem za sobą (David Ogilvy) więc miej to już za sobą:

Zapisy wstrzymane