Poznaj SEKRET:

Jak w zaledwie 2 minuty
na zawsze pozbyć się
niechęci do pisania

i zacząć pisać skuteczne
teksty
reklamowe?

Oto prawidziwa historia copywritera, który skrócił czas pisania fenomenalnych ofert 10-KROTNIE...

Kiedy pisałem swoją pierwszą ofertę dla mojego e-booka, Kod Umysłu, pracowałem nad nią przez blisko MIESIĄC - tak MIESIĄC. Na napisanie kilkunastu stron tekstu poświęciłem blisko 240 godzin pracy.

Tyle czasu kosztowało mnie dążenie do perfekcji, brak umiejętności wykorzystania potencjału własnego umysłu oraz brak znajomości podstawowych narzędzi copywriterskich, które bardzo upraszczają życie, nie mówiąc już o tym, jak bardzo przyspieszają pracę.

Powstało arcydzieło - ofertę Kod Umysłu modelują nawet najwięksi gracze na rynku, jak "Wiedza i Praktyka" (70 mln obrotu).

Kiedy jednak w końcu zmądrzałem i wykorzystałem techniki NLP i metody klasycznych copywriterów, aby uruchomić pełną koncentrację, skutecznie zmienić stan mojego umysłu, a zwłaszcza negatywny dialog wewnętrzny, aby zacząć po prostu czerpać radość oraz satysfakcję z pisania okazało się, że tekst zamieszczony na stronie głównej serwisu www.kodumyslu.pl (12 stron) „dopieszczałem” do perfekcji 60 godzin, czyli aż 4 razy krócej!

Dzisiaj na napisanie oferty tej klasy poświęcam zwykle nie więcej niż 4 dni.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, z jakich technik NLP i jakich metod klasycznych copywriterów korzystam, czytaj dalej...

Artur Lewandowski,
trener NLP, copywriter
autor "Kod Umysłu"

Siedzisz sobie wygodnie przed ekranem komputera, czytasz te słowa, jesteś zrelaksowany. Przypomnij sobie teraz jak to było kiedy ostatnio zabrałeś się za pisanie oferty, maila czy wpisu na bloga, a może nadal się za to nie zabrałeś?

No właśnie..

A teraz wyobraź sobie jakby to było siąść do komputera i z zapałem, nie tracąc czasu, napisać skuteczny tekst reklamowy, a poźniej pójść do kina, na spacer lub miło spędzić czas z przyjaciółmi.

Nowy Raport:
Czy Ty też masz takie problemy z pisaniem ofert?

Piotr MajewskiOD: Piotr Majewski, redaktor CzasNaE-Biznes
TEMAT: Poznaj skuteczne sposoby przywoływania odpowiednich stanów emocjonalnych, które znacznie pomogą Tobie przy pisaniu ofert i reklam...

Drogi Copywriterze,

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem kurs trwający 1 godzinę 33 minuty, który sprawi, że pisanie stanie się przyjemnością i już nie będziesz na to tracił długich, mozolnych godzin pracy. Zrobisz to szybko i skutecznie!

Obudź w sobie wewnętrzną siłę drzemiącą w Twoim własnym umyśle i uwolnij się od wszelkich blokad przed pisaniem i niepotrzebnych czynności jak np. ciągłe sprawdzanie poczty, które opóźniają Twoją pracę.

Dzięki poniższym technikom będziesz mógł usiąść do pisania z pełną motywacją, mnóstwem nowych pomysłów i napiszesz swój tekst sprawnie i profesjonalnie.


W ramach kursu:

Moc Twojego Umysłu

otrzymasz:


Nagranie 1 - Krótki Test i Stawianie Celów

Z tego nagrania dowiesz się:

 1. Jak możesz nauczyć się pisać skuteczne teksty edukacyjne, modelując rozdziały E-booka Kod Umysłu: poznaj mało znaną w Polsce strukturę tekstu, która stała się podstawą międzynarodowego sukcesu bestsellerów pisanych przez Marka Joynera lub Joe Vitalego (również w Polsce)
 2. Jak możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu pracując nad tekstami, kiedy przewidzisz swoje przyszłe potrzeby, zanim zaczniesz pisać pierwszy tekst - naucz się oszczędzać czas, myśląc perspektywicznie.
 3. Piotr opowie Ci, jak stosowanie map myśli ułatwi Ci uaktywnienie umiejętności copywriterskich związanych z pracą prawej półkuli mózgowej,
 4. Masz w domu klasyczny kuchenny timer? Teraz przekonaj się, w jaki sposób pomoże Ci szybko pisać ciekawe teksty.
 5. Na czym polega prosta strategia THINK BIG! i w jaki sposób zastosujesz ją, aby zmusić własny umysł, aby uruchomił Twój copywriterski potencjał w stopniu, o który się nie podejrzewasz.
 6. Poznaj najbardziej podstępne pytanie, które większość początkujących copywriterów zadaje sobie w niewłaściwy sposób, skazując się na dotkliwą porażkę. Już teraz naucz się, KIEDY i JAK je wykorzystać aby uruchomiło te właściwe zasoby Twojego umysłu podczas pisania.

Nagranie 2 - Odkryj Moc Twojego Umysłu cz. I

Z tego nagrania:

 1. Nauczysz się prostej techniki, która pozwoli Ci zapanować nad umysłem i skutecznie ograniczyć elementy, które mogą cię rozpraszać podczas pracy (zdziwisz się, jak tak prosta technika, może aż tak bardzo poprawić Twoją koncentrację na pracy).
 2. Dowiesz się, co większość początkujących copywriterów mówi do Siebie w myślach, kiedy zasiada do pracy (uwaga: to nie te "brzydkie" słowa o których właśnie pomyślałeś).
 3. Nauczysz się świadomie zarządzać Twoim dialogiem wewnętrznym, czyli dowiesz się, jak "wyłączyć" wewnętrzny głos demotywujący (tzw. wewnętrzny opierdalacz) i jednocześnie zastąpić go tzw. wewnętrznym kusicielem, czyli wewnętrznym głosem motywującym - szybko przekonasz się, jakie to proste.
 4. Posłuchaj, jak w ciągu ok. 10 minut Artur stosując proste techniki, zastąpił brak chęci do pisania w radosną gotowość do pracy u jednej z uczestniczek treningu,
 5. Naucz się panować nad swoimi wewnętrznymi obrazami - naucz się, kiedy stosować myślenie w kategoriach rezultatu, a kiedy myślenie kategoriami procesu.
 6. Co wspólnego mają Achilles, Spiderman i chłopak z reklamy AXE i jak bardzo, wbrew pozorom, wiąże się to ze skutecznym copywritingiem.
 7. Poznasz też pierwszą prostą technikę, która pomoże ci zbudować bazę adresów mailowych 10 tyś. osób.

Nagranie 3 - Odkryj Moc Twojego Umysłu cz. II

Dzięki temu nagraniu:

 1. Poznasz jedno z najpotężniejszych narzędzi sterowania własną motywacją, emocjami, umysłem, w które człowieka wyposażyła natura,
 2. Dowiesz się jakie stany emocjonalne przydałyby Ci się przy pisaniu tekstów
 3. Nauczysz się, jak zakładać kotwicę suwakową, dzięki której będziesz mógł na zawołanie przywołać wszystkie stany, które Ci pomogą w pisaniu

Unikalne BONUSY:

 1. Warte 27 zł precyzyjnie wybrane zadanie z omówieniem zadania nagranym przez Artura i Piotra.
 2. Skrypt z ćwiczeniami i teorią.

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że odpowiednia motywacja to podstawa, ale jeszcze trzeba się jeszcze nauczyć przezwyciężać chęci załatwienia wszystkich "pilnch" spraw i odrywania się od tego co jest dla nas w tym momencie najważniejsze i na czym musimy się skupić. Naucz się kontrolować w odpowiedni sposób swój umysł już teraz, a zobaczysz jak łatwo będzie Ci przychodziło napisanie kolejnego tekstu i ile czasu na tym zaoszczędzisz!

Zainwestuj w tą wiedzę i spraw by pisanie stało się przyjemnością i Twoją pasją:

UWAGA! To nie wszystko!

Specjalnie dla Ciebie,
wartościowy BONUS!

Gdy tylko złożysz i opłacisz zamówienie, otrzymasz za darmo 1 miesiąc abonamentu CzasNaE-Biznes, który kosztuje normalnie 47 zł miesięcznie.

W ramach CzasNaE-Biznes otrzymasz dostęp do:

 1. Praktycznej wiedzy poruszającej strategiczne zagadnienia e-biznesu, taniej i skutecznej promocji i reklamy, metod prowadzenia badań marketingowych z przykładami i inne zagadnienia emarketingu.
  1. Baza praktycznych artykulów nt. e-biznesu i e-marketingu. Przez lata publikowania CzasNaE-Biznes napisałem setki stron artykułów. Z połowy tych artykułów napisałem jakiś czas temu bestseller "Czas na e-biznes" wydany przez księgarnię Helion. Dam Ci dostęp do wszystkich archiwalnych (co jakiś czas aktualizujemy je, aby były nadal przydatne) i nowych artykułów. Wartość rynkowa: 10,50 zł/mc.
  2. Wykład audio. Każdego miesiąca opublikuję trwający 1 do 2 godzin wykład audio lub video nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Podczas wykładu omówię najskuteczniejsze i często nigdy wcześniej nie omawiane w Polsce techniki wspomagające różnego rodzaju e-biznesu: od sklepów internetowych, po usługi, sprzedaż wiedzy, na drogich ofertach B2B kończąc. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk ten wykład. Wartość rynkowa: 47 zł / mc.
  3. Sesje pytań i odpowiedzi. Każdego miesiąca opublikuję trwające przynajmniej 3 godziny audycji audio z pytaniami i odpowiedziami nt. różnych zagadnień e-biznesu i e-marketingu. Będziesz miał cały miesiąc aby wysłuchać i pobrać na dysk te nagrania. Wartość rynkowa: 97 zł / mc.
 2. Możliwość udziału w sławnym już Polskim Forum E-Biznesu Merytorium.pl z rosnącą listą 12 tysięcy stron A4 dyskusji, z których zdecydowania większość - dzięki swojemu wysokiemu poziomowi - jest nadal bardzo aktualna i wartościowa. Merytorium.pl od samego początku było społecznością zamkniętą (potem nawet płatną) i moderowaną. Dzięki temu nie spotkasz na tym forum dyskusji znanych z innych społeczności, gdzie banda wszystkowiedzących udowadnia sobie nikogo nie obchodzącą rację za pomocą 60 bezwartościowych wypowiedzi. Wartość rynkowa: 27 zł/mc.

Podsumujmy. Oto, co konkretnie otrzymasz w ramach tego kursu:

Video 1 h 33 min nagrań VIDEO do oglądania on-line lub do pobrania na dysk. Będziesz miał do nich dostęp z każdego komputera podłączonego do Internetu przez 180 dni od opłacenia kursu.
AUDIO 1 h 33 min nagrań MP3 do słuchania do pobrania na dysk. Dobrym sposobem nauki jest słuchanie np. podczas spaceru, jazdy samochodem albo ćwiczeń. Wystarczy, że wgrasz materiały na odtwarzacz MP3 i możesz słuchać ich gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz.
AUDIO 1 h 33 min prezentacji multimedialnych do oglądania on-line. To idealne narzędzie do nauki. Dźwięk został zsynchronizowany z prezentacją dzięki czemu cały czas będziesz na bieżąco i zobaczysz informacje zawarte na slajdzch. Ponadto wykłady zostały podzielone na krótkie zagadnienia, do krórych możesz łatwo wrócić w celu przypomnienia. Możesz także dany fragment przesłuchać kilka razy aby lepiej go zrozumieć i zapamiętać.
BONUS Precyzyjnie wybrane zadanie z omówieniem zadania nagranym przez Piotra i Artura. Jest to świetny sposób na przećwiczenie w praktyce nabytych umiejętności, co jest niezwykle istotne by pisać dobre teksty.
BONUS Skrypt z ćwiczeniami i teorią. Jeżeli lubisz materiały pisane to napewno ucieszysz się z możliwości szybkiego powtórzenia sobie wybranych fragmentów szkolenia i zrobienia zadań. Możesz zawsze mieć go pod ręką przy pisaniu tekstów by czerpać inspirację, modelować struktury i przypominać sobie zasady.
BONUS Dostęp na 1 miesiąc do CzasNaE-Biznes. W środku znajdziesz kilkaset artykułów, wykład video, audycje pytań i odpowiedzi oraz kilka tysięcy dyskusji na Polskim Forum E-Biznesu, Merytorium.pl. To wszystko, praktycznie o e-biznesie i e-marketingu.


Jak z łatwością, w mgnieniu oka pisać niesamowite teksty i czerpać z tego olbrzymią satysfakcje, a przy tym jeszcze porządnie zarabiać?

Wystarczy, że zapiszesz się na te kurs właśnie dziś:

Poznaj techniki stosowane przez najlepszych copywriterów i stań się jednym z nich. A to wszystko przekazane w prosty i przyjazny sposób, z mnóstwem praktycznych przykładów.

Pozbądź się raz na zawsze niechęci do pisania!

Zainwestuj w ten kurs i zacznij pisać efektywnie!

GWARANCJA:

Jeśli się wahasz to mam dla ciebie propozycję. Całe ryzyko tej inwestycji wezmę na siebię. Sprawdź przez 30 dni tą wiedzę i zobacz jakie niezwykłe rezultaty przyniesie Ci jej zastosowanie:

GWARANTUJEMY: Jeśli w ciągu 30 dni od dnia opłacenia kursu uznasz, że z jakiegokolwiek powodu nie jest on warty Twoich pieniędzy - daj nam znać:

ZWRÓCIMY CI WSZYSTKO!

Piotr Majewski Artur Lewandowski

Pozdrawiamy,

Piotr Majewski
redaktor CzasNaE-Biznes
autor bestsellera „Czas na e-biznes
właściciel kilkudziesięciu serwisów www

Artur Lewandowski
autor KOD UMYSŁU
copywriter, trener NLPP.S. Jeżeli nie chcesz już więcej marnować czasu na mozolne pisanie tekstów kliknij tutaj:

Zapisy wstrzymane