*** LITHA: UNIA W MIŁOŚCI *** Ceremonia połączenia z Tym, co Kochasz!*** LITHA: UNIA W MIŁOŚCI ***

Ceremonia połączenia z Tym, co Kochasz!
Wpisz INTENCJE zanim przystąpisz do Rytuału!

24.06.2022
Start: 20:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
  


***
LITHA - UNIA Miłości i Mocy: Ceremonia Wprowadzająca MIŁOŚĆ w Życie! 

Litha to czas Równowagi i Harmonii dwóch żywiołów - Ognia i Wody, Słońca i Księżyca, Mężczyzny i Kobiety. Rytualistyka tego święta jest bardzo różna i mocno związana z wierzeniami i obrzędowością poszczególnych obszarów geograficznych. Ma jednak wspólny mianownik, łączący każdą z celebracji. Tym elementem jest świętowanie i pochwała Miłości.
Noc Kupały, Kupalnocka, Kupała podchodzą najprawdopodobniej z indoeuropejskiego pierwiastka kump, oznaczającego gromadę, grupę, zbiorowość. W wolnym tłumaczeniu Noc Kupały oznaczała magiczną noc Przesilenia Letniego, podczas której gromadzono się, by świętować ZWYCIĘSTWO ŚWIATŁA, Miłości i Radości. To czas Miłości, Płodności i Szczęścia!


Przygotujcie się na CAŁKOWITĄ UNIĘ WEWNĘTRZNĄ - Zjednoczenie wszystkiego, co INDYWIDUALNE. Oraz UNIĘ ZEWNĘTRZNĄ - Zjednoczenie wszystkiego, co ZBIOROWE. Zjednoczenia te są szczególne - podsumowują bowiem CAŁOŚĆ Ciebie. Przywołują Starą Wiedzę i Najnowsze Potencjały. Zjednoczenia, których dokonujemy podczas tej Ceremonii, są CAŁOŻYCIOWE. Następują na KAŻDYM POZIOMIE JEDNOCZEŚNIE. Jeśli więc jest Twoim Wyborem, by coś spełnić, uzdrowić, osiągnąć - ZJEDNOCZ SIĘ z tym. Zwibruj. Zrekombinuj. Wejdź w ten sam Pływ Wydarzeń. DOKONAJ, poprzez Obecność. Zaproś Siebie w to Dokonanie jak w Dom. 

Rytuał Archanielski będzie zaopiekowany Energiami Archanioła Metatrona. Jeśli potrzebujesz Cudu - ten Czas jest TERAZ. Miłość = Bóg. Niech zatem Miłość jest dla Ciebie Twoim Ziemskim Życiem w BOSKOŚCI, którą sprowadzasz. 

Niech tego Dnia i każdego Dnia i Nocy po nim Twoja Obecność jest BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM dla każdego, kto nosi w sobie choćby Sekundę, Atom i Lśnienie Ciebie. ABRACADABRA!

***
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna
Data: 24.06.2022
Godz.: start: 20:00 (czasu polskiego)

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Zapraszamy!