Lekcja. VI. Słowiańska Moc - Odkryj dziedzictwo przodków. Doceń krew, która płynie w Twoich żyłach! 


Kochani, to wielka przyjemność móc zaprosić Was na kolejną już odsłonę czwartkowych lekcji, które odbywają się na zwór obiadów wydawanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Tego wieczoru dom Akademii Ducha zamienia się w królewski zamek, aby przyjąć gości niezwykłych. Jeżeli jesteś człowiekiem, który pragnie się rozwijać i zgłębiać tajniki tego, co jeszcze nie odkryte, to jesteś znamienitym gościem tego wyjątkowego spotkania. Drodzy magowie zapraszamy Was na wieczorne spotkanie magiczno-naukowe, gdzie tym razem przeżyjemy podróż w czasie. Znacznie dalej niż czasy Stanisława Augusta. Tym razem przeniesiemy się do krainy i czasów świetności naszych przodków, których krew wiecznie żywa płynie po dziś dzień w naszych żyłach. Czas odpamiętać starą wiedzę, czas poczuć MOC przodków, która jest naszą najprawdziwszą MAGIĄ. Przeżyjmy razem tę podróż w czasie, podróż tętniącą tajemnicą. Udajmy się śladami naszych ojców, aby odkryć największe tajemnice Słowian. 

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty z Magii Słowiańskiej.

„Cudze chwalicie swego nie znacie sami nie wiecie co posiadacie”


Magia naszych przodków stanowiła codzienne narzędzie w rozwoju duchowym. Pomagała odnaleźć właściwą ścieżkę, która pozwalała zbudować szczęśliwe życie dla siebie oraz swojej rodziny. Słowianie nie rozdzielali swojego życia tu i teraz ze światem Bogów, Duchów i Matki Przyrody. Były to wzajemnie przenikające się przestrzenie, które pozwalały zachować naturalną równowagę w zgodzie z rytmem Matki Ziemi. Na czym polega MOC Magii naszych Przodków? Tego dowiecie się podczas naszych warsztatów. Wiedźma Anja Anna przybliży Wam takie tematy jak:


- Przepiękna słowiańska Magia Ludowa,
- Sposoby na obudzenie kreatywności,
- Przepisy kulinarne zapewniające dobrobyt i szczęście,
- Zaklęcia obronne i ochronne,
- Talizmany i Amulety,
- Miejsca Mocy,
- Tradycje Słowiańskie, czyli legendy i opowieści,
- Pomoc Natury - drzewa, zioła, kwiaty - jak z nimi rozmawiać?
- oraz inne...
- Rytuał Przywołania Dawnej Mocy (niezależnie od tego, czy przebiega ona przez wierzenia Słowian, czy też Dusza wskaże Ci inne kierunki)Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

****
WAŻNE! 
Każdy uczestnik lekcji (fizycznie oraz online) jest proszony o przygotowanie NASIONA. Najlepiej takiego, które może wykiełkować w naszym klimacie. Pomocny będzie także mały pojemnik. Rozwiązanie tajemnicy już w czwartek!

***
UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy.


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 09.03.2017
Godziny: 20:00 – 00:00
Prowadząca: Wiedźma Anja AnnaZapraszamy!


  Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.

  pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl