Łamanie klątw i uroków
Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Klątwa, urok, podczep, larwa astralna czy nawet istota demoniczna - każde ziarno Zła, zasiane w Człowieku wbrew jego Woli i niezgodnie z jego Naturą jest absolutnie bezbronne wobec mocy Boga. Niekiedy jednak Człowiek nie wie, jak ją otrzymać, którędy o nią poprosić, jaką droga uwolnić się od ciężkiem, blokującej bądź wręcz niebezpiecznej dla Życia i Zdrowia energii. Dlatego też ten szczególny, hipermocny w energiach dzień - Pełnię Skorpiona, zwaną inaczej Księżycem Feniksa, warto poświęcić na przetransformowanie każdej negatywnej substancji emocjonalnej, mentalnej, spirytualnej i fizycznej, z którą mamy jakikolwiek kontakt. Zaczynając oczywiście od oczyszczenia i dostosowania do tego procesu... siebie!

Uwaga! Niekiedy klątwa, płynąca we krwi Człowieka jest na tyle przedwieczna wobec jego postrzegania Rzeczywistości, iż jej pozbycie się z Życia powodować może całkowitą, choć tymczasową, utratę osi do której przywiązuje ludzką Naturę przyzwyczajenie. Niekiedy całe Życie człowieka jest jak kokon, wybudowany wokół niebezpiecznego pływu energii. Wówczas ta nienaturalna Moc powoduje większością procesów i nagłe zaprzestanie jej podlegania powodować może szok poznawczy i chwilową dezorientację. Do czasu, gdy Moc Rytuału pomoże przywrócić w Tobie naturalny, obecny w każdej istniejącej komórce Kryształowy Kod, opisujący Boskie koordynaty dla naszego istnienia w Energii i w Materii.

Zdarza się również, iż taki Rytuał jest przełomem przytłaczającym dla wymówkowiczów, którzy - od czasu jego dokonania - nie mogą już opierać swojego Życia o tłumaczenia, ich iż porażki wynikają z działania Sił Ciemności. Wówczas zwyczajnie osoba jest w stanie dalej udawać bądź - idąc za siłą przyzwyczajenia - kontynuować Życie w warunkach napisanych przez ograniczającą energię Klątwy lub Uroku. Dlatego też ten Rytuał jest szczególny. Dzieli Życie na dwie części. Na Przed i Po. Bardzo inne od siebie. Dokładnie tak inne, jak Niewola różni się od Wolności.

Jeśli jest w Tobie decyzja, by nie tyle odciąć od siebie, co wyrwać z korzeniami z siebie i ze swojego Życia każdą energię przeciwną, uszkadzającą Twoje plany, zdrowie, samopoczucie i czyniące zamach na Twoją Godność i Dobro osobiste, weź udział w Rytuale Anielskim! Jego Moc polega na połączeniu ze Źródłem i przepłynięciu na wskroś każdej komórki Twojego Istnienia na planie Ciała, Umysłu i Ducha, w wyniku czego każde ziarno Zła zostanie spalone, a każdy atom Mroku natychmiastowo ustapi Miejsca i Czasu Jasności.

Zwłaszcza tworząc dla Was opis tego niezwykłego wydarzenia zdaję sobie sprawę, jak zabawnym i abstrakcyjnym może być dla wielu fakt opisywania takich oddziaływań przez Internet. Współczesna globalna optyka nie zakłada wszakże istnienia niczego, czego nie potrafią ująć w nawiasy Wiedzy nauki ścisłe. Ale każdy Człowiek, który chociażby przez minutę swojego Życia znajdował się pod wpływem Woli oddziaływania innej Siły i Woli niż własna wie, że temat absolutnie nie jest zabawny. Gdy coś lub ktoś usiłuje kontrolować Cię i bez szacunku dla Twojej Wolności i poszanowania dla Dobrostanu zaczyna realizować swoje cele Tobą, wszystko zmienia się niewyobrażalnie.

I z powodu odpowiedzialności nie spędzę ani minuty dłużej na opisywaniu, jaki dokładnie horror można przeżyć w wyniku tego. Każdy atak energetyczny - nieważne, na jakim poziomie zaawansowania i z jaką docieralnością do tkanki Życia Człowieka się odbywa, niszczy nasze zaufanie do tego, co niepostrzegalne. Zasiewa lęk przed niezmierzonym metodami Wiedzy i Nauki. Oddala od Boga i Natury, wpędza w lęk. Każde Życie pod wpływem Klątwy, w splątaniu Urokiem bądź bez dotarcia do substancji własnej Prawdy w Sercu i Wolnej Woli jest tragedią i nie ma na świecie dwóch osób, które opisują ją identycznie. Nie będę więc zasilać tak ciężkich pływów - słowo osoby świadomej swojej Mocy Osobistej jest Słowem Manifestującym. Powstrzymam się więc od barwnych opisów, które społeczeństwo ćpające cierpienie i sensację mogłoby przypominać sobie przed zaśnięciem, żeby poczuć dreszczyk adrenaliny.

Ta wiadomość bowiem i ten Rytuał nie są po to, żeby Was straszyć. Są pomocą dla wszystkich, którzy marzą o Wolności od tego rodzaju presji i precyzyjnym narzędziem Boga do zwalczania każdego narzędzia Szatana. Dlaczego? Ponieważ uszkadza Światłem ziarno Zła w każdej, absolutnie każdej cząstce Twojej obecności na Ziemi.

Zaczynając od Uwolnienia na poziomie Fizycznym i Podświadomym, a więc od oczyszczenia Ciała ze wszystkich impaktów energii przeciwnych, niskich i uszkadzających witalność, przez rozpuszczenie w Świetle wątpliwości, wahań, lęków i iluzji na poziomie Umysłu, a więc Świadomości, Emocji i Komunikacji, aż po całkowite Błogosławieństwo i zjednanie z Boskim Źródłem wszystkiego, co Tobą na poziomie Duszy oraz po wypełnienie energią Uzdrowienia wszelkich impaktów każdej z usuniętych energii.

Rytuał ma trzy etapy. Odbywa się przy dźwięku kryształowych mis i dzwonków Koshi. Jest poprzedzony szkoleniem, którego część zostanie wkrótce udostępniona na YouTube, zaś część szczegółowa i Rytualna będą dostępne dla biorących udział w wydarzeniu.

Niezależnie od tego, kiedy poczujesz zew do tego, by zrobić Rytuał - czy będzie to dziś, czy za rok, czy za 55 lub tysiąc lat - jego energia bazowa jest tak samo potężna, a je go energia impaktu rośnie wraz z każdym odtworzeniem i energią, którą spowodował. Można go powtarzać, chociaż nie ma takiej potrzeby - część trzecia zabezpiecza przed działaniem Zła w postaci klątw i uroków, a także ataków przez podczepienia, larwy astralne oraz istoty demoniczne również w Przyszłości, ponieważ uszczelnia aurę i zakłada formułę ochronną na całość funkcjonowania Człowieka.

Jestem szczęśliwa i wdzięczna Aniołom, że otrzymałam możliwość pomocy ludziom w tak prosty, a jednocześnie tak konieczny sposób. Jeśli jest w Tobie gotowość, by z tego skorzystać, spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

P.S. W trakcie, gdy wszyscy będziemy wykonywali ten Rytuał ze słuchawkami na uszach, ja również go wykonam. Stojąc w Rzece Jordan, w Najwyższej Ceremonii. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Cena: 99 zł

Prowadzenie: Wiedźma Anja

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!