Jezus Maria! Czyli najpotężniejsze ludzkie Światło w Działaniu

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Gdy podczas planowania miesiąca w energiach poprosiłam Siły Anielskie o pomoc w zorganizowaniu najbardziej przełomowych i potrzebnych ludziom warsztatów, otworzyłam się na inspiracje płynące ze Źródła i stało się dla mnie jasne, że nadszedł odpowiedni Czas, by dokonać tego spotkania z Wami. Zdaję sobie sprawę, że może spowodować ono zupełną zmianę tego, w jaki sposób powszechnie kształtuje się opinia na temat mojej osoby i Akademii Ducha, którą prowadzę. Ale nawet ten argument nie jest dostatecznie istotny, by zmienić decyzję. Jej pojawienie się w Przestrzeni ukazało bowiem, iż jesteście już gotowi. 


Na co dokładnie?
Na zrozumienie relacji Człowieka i Aniołów, Elohimów i Źródła oraz Mistrzów Duchowych i Uczniów. Na pojęcie swoim Światłem, jak potężna jest energia Jezusa i jak z nim pracować, by połączyć się w działaniu z jego Sercem i Prawdą, którą niesie, a nie zanurzać się po raz kolejny w jednym z egregorów na jego temat. Już Czas na zrozumienie tego, w jakich okolicznościach i z jakiej dokładnie Nauki powstawała Wiara, która następnie obróciła się w Religię i za pomocą Ognia i Miecza opanowała świat. Już Czas pojąć, jak wielkie rozbieżności pomiędzy słowami Chrystusa a naukami jego współczesnych kapłanów nastąpiły. 

Czas również na zrozumienie, kim była i kim jest dziś Maryja. Biblia pozwala nam przyjrzeć się jej głównie przez pryzmat dwóch scen. W pierwszej rodzi Mesjasza w ubogiej stajence, bez żadnej pomocy od ludzi, lecz w atmosferze Cudu i Daru. W drugiej również poznajemy jej matczyność przez łzy, gdy stojąc pod krzyżem żegna się ze swoim dzieckiem i wysłuchuje ostatnich słów od Niego, by następnie całym Życiem ich dokonać. A co z trzysiestoma trzema latami pomiędzy Narodzinami a Śmiercią Jezusa? Czyż nie była matką Nadziei Narodów? Czyż nie spędzali ze sobą Czasu? Czyż nie rozmawiali długimi godzinami o rzeczach dla siebie najważniejszych? Czy wiedziała, kiedy się zakochał lub gdzie planuje udać się na kolejną pielgrzymkę?

Tego - w żadnym oficjalnie zaaprobowanym przekazie - nie otrzymujemy. Raczej intencją władyków uzbrojonych w sakralne insygnia współczesny Człowiek "dotwarza", domawia i kształci w iluzji w sobie Jej i Jego historię, używając wyobraźni rozpiętej pomiędzy Betlejem a Golgotą. 

Jaka była? Jaka jest w energiach? O co można ją poprosić?
I jaki jest jej Syn? Jak pracować z Mocą Nauczyciela? W jakich sprawach i w jaki sposób najlepiej jest połączyć się z Jego energią, by mieć niezachwianą pewność, że to czyste Źródło?

W swoim Życiu, podobnie jak Ty, miałam bardzo różne podejścia do świętej energii Maryi i Chrystusa - ich obraz, tak bardzo wypaczony przez kościelne zabiegi, sam w sobie wibruje dziś wyjątkowo hałaśliwą mieszanką Nowego Testamentu i desperacji wynikającej z masowego odpływu wiernych. Kościół próbuje "ulepić" z Chrystusa superbohatera na miarę współczesnych potrzeb, tymczasem często główny sens, który nosił w Sercu, pozostaje pominięty. 

W kwestii Maryi gloryfikuje się natomiast wyłącznie frekwencję cierpienia - co kładzie cień chociażby na to, jak dziś kobiety z Wiarą w Sercu patrzą na swoją kobiecość i zadanie w świecie. 

Warsztaty, które dla Was przygotowałam, poruszą następujące kwestie:
* Jak poznać, czy rozmawiamy z Maryją i Jezusem, czy ich kościelnymi egregorami?
* Jak otworzyć Serce, by być w połączeniu energią Jezusa, Maryi i Marii Magdaleny?
* Jak pracować z Jezusem, Maryją i Marią Magdaleną w Magii - sposoby ich działania i najlepsze sposoby dla Ciebie
* Misje, w których Maryja, Jezus i Maria Magdalena nieustannie pomagają ludzkości
* Czego uczył Jezus i Maria Magdalena?
* Jezus, Maryja, Maria Magdalena i Aniołowie - jakie są połączenia między nimi i jak łączyć się w działaniu z Nimi podczas swojej praktyki?
* Różaniec - krąg, który spełni każdy Cud
* Serce - wyjaśnienie symbolu i możliwości, które daje
* Bordo i Granat - dwie barwy Szacunku 
* Praca z Postaciami Mistrzowskimi oraz Wniebowstąpionymi, Mistykami i Świętymi
* Ważne symbole do pracy z energiami Chrystusa, jego Matki oraz Kobiety.
* Rytuał Prawdy - by imię Jezusa i Maryi zostało w Tobie oczyszczone 

Jeśli jesteście gotowi na to, by przestać pomijać ich istotność i milczeć ze sobą na ich temat - zapraszam do poczucia ich Sercem. Gdy chociaż raz otworzycie się na Cud, który daje człowiekowi możliwość połączenia się z nimi w Działaniu, nic już nie będzie takie samo. Poczujecie, jak wielką Mocą jest bycie Człowiekiem. Jak wyjątkowym Darem jest Istnieć. Jak ważne jest, by zrealizować się w Życiu, a tym samym - by wypełnić swoją Przyczynę i Cel Duszy. A przede wszystkim - jak stać się Mistrzem Siebie, realizując powierzoną przez Boga świętą Misję ziemskiej Drogi.

Maryja i Jezus, a także Maria Magdalena, to trzy energie, które mają odpowiednio wiele Mocy, by zbawić Świat poprzez Zrozumienie, Umiłowanie i Przebaczenie. Nie poprzez Cierpienie, Poświęcenie i Żal. Czas przypomnieć Światu zatem, którędy łączyć się z ich nieśmiertelnymi, wiecznymi Wartościami, zamiast pogłębiać zbiorowe tworzenie negatywnej energii ich imionami. 

Jeśli praktykujesz Magię, dowiedz się o tym, jak robili to dawni Mistrzowie. I co dokładnie można nazwać Magią, gdy rozumie się ją najpełniej, jak potrafimy to zrobić w swej Naturze.
Jestem szczęśliwa, że jest mi dane poprowadzić dla Ciebie to spotkanie.

Wszystko, co wydarzyło się w moim Życiu do tej pory, doprowadziło mnie do tego punktu. Za co jestem aktywnie wdzięczna i szczęśliwa, że mam możliwość odczuwania tak czystej Energii dziś, gdy Świat niemalże zapomniał o jej istnieniu.
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!
Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 
Zapraszamy!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin
 
Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle