800000 ;">Jak Zrobić bloga - Jak zarobić na blogu

Najlepsi blogerzy w Polsce zarabiają ponad 50.000 PLN!


Być może uważasz, że pisanie bloga jest przeznaczone dla celebrytów i osób z pierwszych stron gazet. Otóż NIE!!


Minęły już czasy, kiedy to pisanie bloga było domeną nastolatek. Dziś Blog jest to potężne narzędzie do zarabiania pieniędzy w internecie. Na blogach zarabiają ogromne pieniądze blogerzy jak również właściciele firm i sklepów internetowych.


O tym jak ważne jest prowadzenie bloga wiedzą również wszystkie duże firmy w świecie ale również i politycy. Najprawdopodobniej nie zauważyłaś/łeś również, że szukając czegokolwiek w internecie, co czwarta wyświetlana strona jest blogiem!


To sprawia, że prowadzenie własnego bloga daje ogromne możliwości jego właścicielom. Są osoby, które wykorzystują własnego bloga do znalezienia lepszej pracy. Są osoby które wykorzystują własnego bloga do zwiększenia sprzedaży we własnej firmie. Są wreszcie osoby, które dawno temu zauważyły już potencjał blogów i od wielu lat zarabiają pieniądze ze swoich blogów. 


Pisanie i prowadzenie własnego bloga może UNIEZALEŻNIĆ CIĘ od pracy na etacie dając źródło dodatkowych dochodów w krótkim okresie czasu. 


Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że pieniądze zarabiasz z pracy, którą wykonano wiele miesięcy a nawet lat temu. I dopóki twoja strona / twój blog istnieje, będziesz na nim zarabiać Uśmiech


Posiadanie własnego bloga jest więcej warte niż nie posiadanie go


Posiadanie własnego bloga sprawia, że masz otwierają się przed tobą horyzonty, zaczynasz zarabiać pieniądze w internecie i co bardzo ważne rozwijasz się i uczysz nowych umiejętności, które możesz wykorzystywać w wielu dziedzinach życia. 

Zdobądź dla Siebie Samego TO,
NA CO TAK DŁUGO CZEKAŁEŚ!

Wykorzystaj sekretną wiedzę, a już niebawem poczujesz i zobaczysz jak Twój biznes bezustannie rośnie w siłę!!

To co sprawia, że niektórzy blogerzy są tak skuteczni, to wiedza i umiejętności. Oni wiedzą po prostu, coś, czego Ty Jeszcze Nie Wiesz! I zapewniam cię, że nie jest to tajemna wiedza, skrywana przed innymi, lecz proste codzienne czynności, które należy wykonywać systematycznie.


Skuteczni blogerzy wiedzą coś, czego ty jeszcze nie wiesz! Oni piszą blogi w taki sposób, że internauci chętnie odwiedzają ich strony. Oni wiedzą jak i o czym pisać a także znają skuteczne narzędzia do promocji swoich stron.


Mając wiedzę, jak, kiedy i co pisać na swoim blogu oraz wiedzę w jaki sposób promować swojego bloga powodujesz, że wyszukiwarki internetowe częściej pokazują twojego bloga jako źródło wartościowych informacji, dzięki czemu twój blog jest znacznie częściej odwiedzany, co z kolei przekłada się na zarabiane pieniądze. 


Wartościowa treść na swoim blogu sprawia, że nie tylko Google będzie polecało go jako ciekawą stronę ale również czytelnicy z chęcią będą dzielić się jego zawartością.


Jak myślisz, który blog będzie generował większą ilość odwiedzin. Taki, na którym autor od przypadku do przypadku będzie pisał co mu ślina na język przyniesie, czy systematycznie aktualizowany blog, który będzie zawierał dokładnie to, czego klienci oczekują i potrzebują?


Jak stworzyć bloga, który wygeneruje dużą ilość odwiedzin?


Większość osób zaczynających pisać bloga, przygląda się innym blogerom i naśladuje ich działania a nawet kopiuje ich artykuły. Są też tacy, którym wydaje się, że wszystko już wiedzą i nie potrzebują niczyjej pomocy. Można oczywiście uczyć się na własnych błędach, jak się jednak domyślasz jest to metoda długotrwała i wymagająca wiele samozaparcia. Poza tym:


Po Co Wywarzać Już Otwarte Drzwi?


Najprostszą metodą aby stworzyć skutecznego i chwytliwego bloga, jest uczenie się na błędach innych osób i wykorzystywanie ich sprawdzonych doświadczeń. Pamiętaj, że NIKT nie urodził się geniuszem a umiejętność pisania własnego bloga, jest umiejętnością, której można się nauczyć, dokładnie tak samo, jak każdej innej czynności w życiu zawodowym.


Mam tu na myśli wykorzystanie już istniejącej wartościowej wiedzy, która zastosowana na własnym blogu, powoduje, że ten zaczyna się rozwijać bardzo dynamicznie a autor bloga zdobywa praktycznie od ręki wartościowych czytelników.

Wszystko co musisz wiedzieć o tworzeniu popularnego i chwytliwego bloga!

Poznaj sekrety skutecznych blogerów!

Blogi są potężnym narzędziem nie tylko w internetowym biznesie. Budują wokół siebie społeczność, dzięki czemu odwiedzający powracają na bloga i czytają go regularnie. Minęły już czasy, kiedy to blog wykorzystywany był, jako źródło zwierzeń nastolatek. Blog stał się dla tysięcy osób prawdziwym biznesem, przynoszącym regularne comiesięczne dochody.

Czy ty również chciałbyś wiedzieć, jak krok po kroku pisać i prowadzić skuteczny blog?


Na podstawie własnych doświadczeń, jak również setek blogów moich klientów, przygotowałem kurs, dzięki któremu zarówno możesz odświeżyć już istniejący bloga, jak również nauczyć się krok po kroku, jak stworzyć i prowadzić chwytliwego bloga.


Podczas uruchamiania moich własnych stron internetowych i blogów, jak i stron i blogów dla moich klientów, zauważyłem pewną prawidłowość. Otóż jest coś, co sprawia, że właściwy początek tworzenia strony, powoduje nie tylko to, że strona od razu ma sukcesy, ale również jej właściciele oszczędzają mnóstwo pieniędzy i czasu.


Nauczyłem się Jak i od czego powinno się Zaczynać tworzenie strony internetowej czy własnego bloga. Na podstawie tej wiedzy stworzyłem kurs, który ukończyło już setki osób. Oto niektóre tylko opinie osób, które zdecydowało się obdarzyć mnie swoim zaufaniem:


Wielkie podziękowania dla Ciebie za całą wiedzę, którą przekazałeś mi do tej pory w kursie - Kamila Zuchowicz


Dziękuję Ci, że mogłem uczestniczyć w Twoim kursie. Bloga prowadzę od kilku miesięcy ale wiele Twoich porad wykorzystałem w swoim blogowaniu. Największy sukces to chyba 156 wejść jednego dnia oraz to, że w miarę systematycznie publikuję i komentuję na blogach i forach. Dziękuję i pozdrawiam - Jacek Pastuszko


Zapisałem się na Twój kurs - poradnik zrobienia bloga i jestem wdzięczny za wszystkie rady, bo są trafne - Daniel Kwieszczuk


Witam, na wstępie chciałam ci podziękować za wspaniała robotę czyli kurs który stworzyłeś. Zakładając swojego pierwszego bloga bardzo mi się on przydał - Bożena Ciesielska


Irku, serdecznie dziękuję za postawienie mojego bloga na wordpress. Jesteś Profesjonalistą w tym, co robisz. Doskonale zrozumiałeś potrzeby trudnego klienta, byłeś cierpliwy i wyrozumiały w trakcie współpracy. W dodatku, Twój czas reakcji był błyskawiczny. Współpraca z Tobą to duża przyjemność i czysty zysk a Twoje filmiki " Word Press dla początkujących są super !!! Cieszę się, że mogliśmy się poznać, ponieważ mam nadzieję kontynuować współpracę z Tobą w przyszłości - Jadwiga Zaręba, Przedsiębiorca


Gdy pojawił się w mojej głowie pomysł założenia bloga, totalnie nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Któregoś dnia przeszukując Internet w poszukiwaniu rozwiązania technicznego problemu, trafiłem na blog Irka, WordpressDlaPoczatkujacych.pl. Znaleźć tam można wszelkie niezbędne informacje dotyczące prowadzenia bloga oraz samego stworzenia i uruchomienia strony. Co więcej Irek prowadzi profesjonalne szkolenie, w którym krok po kroku opisuje wszystkie czynności związane z założeniem własnego bloga. Uważam, że każdy początkujący bloger powinien skorzystać z kursu Irka i jego rzeczowych i profesjonalnych wskazówek. Jeśli tekst to dla kogoś za mało to można też wesprzeć się tutorialami na kanale youtube WordpressDlaPoczatkujacych.Usługi Irka, z czystym sumieniem polecam każdemu - Maciej Michta, PolishYourEnglish.pl


Polecam to szkolenie i ewentualny kontakt z osobą, która je prowadzi. Jest to osoba kompetentna, która pomogła mi w przygotowaniu mojego bloga na początku mojej drogi. Możesz też zapisać się na newsletter na wordpressdlapoczatkujacych.pl wówczas będziesz miał kontakt a często pojawiają się ciekawe możliwości i materiały. Moim zdaniem jeśli skorzystasz pozwoli to przenieść Blog jaki zakładasz od razu na wyższy poziom - Artur Fojud, designforall.pl


Co dokładnie znajduje się w materiałach

Wykorzystując tą wiedzę, będziesz potrafił/a samodzielnie:

 • znaleźć najlepszą dla ciebie niszę / temat
 • znaleźć swoją grupę docelową
 • uruchomić oraz poprawnie skonfigurować własnego bloga
 • znajdować pomysły na kolejne artykuły
 • pisać o tym, co najbardziej interesuje twoich czytelników
 • pisać, aby treści były atrakcyjne dla czytelników
 • dodawać treści pisane, audio i video na bloga
 • dodawać różne ilustracje / zdjęcia
 • zdobywać ruch i stałych odwiedzających
 • Promować i Reklamować własny blog
 • poprawnie pozycjonować bloga, aby stał się popularny w Google
 • tworzyć i odpowiednio skonfigurować zaplecze bloga
 • rozbudowywać bloga w niezbędne narzędzia
 • stworzyć i odpowiednio skonfigurować i podpiąć do bloga kanały Social Media
 • dodawać reklamy na bloga, jako jedne z wielu źródeł twojego dochodu
 • analizować statystyki odwiedzin i odwiedzających
 • i wiele, wiele więcej...

Cała ta wiedza jest wiedzą praktyczną, na co dzień wykorzystywaną przeze mnie samego jak i wielu moich klientów

Stworzyłem kurs w taki sposób, aby pomóc tworzyć blogi, dzięki którym ich autorzy będą nie tylko mogli realizować własne pasje i zainteresowania, ale również zaczęli zarabiać dzięki nim pieniądze.

Widzę ogromną przyszłość w sferze blogowania w Polsce, która zaczyna dopiero raczkować. A ci, którzy już dziś zaczną tworzyć własne blogi, w szybszym tempie mają szansę osiągnąć sukces!

Podejmij decyzję i Kliknij poniżej aby zamówić dostęp do szkolenia

do zobaczenia,
Irek Wrobel