Rytual Integracji Przeszłości [webinar]

Dzień Księżyca - Dzień Podświadomości - Dzień Przeszłości - Dzień Cienia

wykład i Rytuał Anielski Wiedżma Anja Anna


webinar (warsztaty on-line)


***


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


***


Witaj.


Oto Pełnia Księżyca Plonów. Czas ostatecznych Zbiorów tego, co wydały na Świat wszystkie zasiane przez nas w ziemskim Życiu Nasiona Energii. Czy to, co stworzyliśmy, płynie ku nam Błogosławieństwem? Czy fala powrotu Energii pomnoży w naszym Wydarzaniu sekundy Uśmiechu, Radości i Ekstazy, czy też przyczyni się do zwiększenia w Świecie i w nas samych substancji Strachu, Gniewu lub Żalu? 

Nie jesteśmy bierni. Wolna Wola nie jest Człowiekowi dana jako Prezent, rzecz zewnętrzna, przywilej udzielony Wyższą Mocą. Jest to Obowiązek, jednocześnie integralna część naszej ŚWIĘTEJ a zarazem ZWIERZĘCEJ Natury, która łączy w sobie Pierwiastki Boskości z Atomami Instynktu. Jeśli jesteśmy w tym procesie ŚWIADOMI, możemy stać się ZMIANĄ - i takie właśnie jest nasze Zadanie, prócz instynktownej, wpisanej w nasze DNA Ewolucji! Tak więc wszystko to, co zawierasz do tego punktu siebie, w którym Ty i Energia Rytuału łączycie Moc w kierunkach, które wskaże Twoje Serce, było PERFEKCYJNE! Bo tak oto przygotowało Cię i doprowadziło do tego właśnie punktu. Do Tu i TERAZ, w którym masz możliwość potraktowania każdego puzzelka Siebie jak Klucza do Całości, którą ten puzzelek reprezentuje. Automatycznie więc wszystko to, co stanowi zarówno Twoje Zalety, Wartości i Szlachetności, jak i to, co jest Wadami, Blokadami i Lękami, stanowi po prostu… POTENCJAŁ! A Ty, jako jego Twórca, masz nie tylko Możliwość, ale wręcz Konieczność zaopiekowania się nim, by wydał w Świecie najlepsze z możliwych Owoców! Więc jeśli znajdujesz w sobie Lenistwo - ŚWIETNIE! Wielu w Świecie odurzonych dziś kompletnie jego trucizną. Zatem wszędzie tam, gdzie sięgasz atomami swojej Obecności, przekonwertuj ją w jej Przeciwieństwo! Zaś to, co jest wspólne Tobie i innym, a płynie w kierunku zdecydowanie szlachetnym, wzmocnij całą Mocą i Miłością Wydarzania!


W jaki sposób?


Oto Dwa Skrzydła Ceremonii, która da Ci do tego czystą, jasną drogę. Pierwsza, w Blasku Księżyca, przeprowadzi Cię do kompletnej UNII z Twoją Przeszłością i do Zrozumienia, że nie jesteś nią bezpośrednio - jest ona jedynie śladem Twoich kroków, welonem, ogonem iskier! A Ty, jako punkt bieżący swojego Istnienia, prowadzisz całą swoją Przeszłość jak Gwiazda Betlejemska i dążysz dokładnie tam, gdzie prowadzi Cię… No właśnie, co dokładnie? Oto Rytuał Zjednoczenia Wszystkich Księżyców. W nim odkryjesz, co Tobą powoduje, gdy nie robi tego Twoja Świadomość. Oto Czas Nocy. Czas odkrycia, co do tej pory sabotowało Twoje procesy. Co spowalniało, odbierało Skuteczność, co męczyło? Masz możliwość otworzenia Drzwi Przeszłości i wpuszczenia Światła w każdą sytuację i każdy temat, który zawoła Cię w Rytuale i który przyjdzie do Ciebie swoją częstotliwością później, gdy wyzwolisz Moc w Rytuale swoją Intencją. Tak oto otrzymujesz możliwość otwarcia Drzwi do każdej Sprawy, która miała już Czas i Miejsce. A gdy je otworzysz, i gdy taka będzie Twoja Wola, Aniołowie i Archaniołowie przenikną swoją Energią w zakresy wskazanych przez Ciebie Sytuacji i spowodują Świetliste Rozwiązanie - a więc taki impakt, który zarówno w ostatecznym Efekcie, jak i w Procesie, rośnie w Świecie maksymalnie, lecz harmonijnie wszelkie rodzaje Dobra. Nie ma więc potrzeby wydarzania się dłużej poprzez Żal, poprzez Braki, poprzez Strach. Oto Rytuał, który wprowadza Cię w Zrozumienie i daje możliwość przejść z Przeszłości przez Obecność… w Przyszłość!

I o tym jest drugie Skrzydło Ceremonii. Słoneczne, sumujące w Tobie wszystkie ziemskie momenty Ciepła, wszystkie Wschody i Zachody Słońca, Początki i Końce. Oto Rytuał, w którym urośniesz swoją Energię do bezpiecznego, mocnego, pełnego ANIELSKIEGO WSPARCIA Jutra. A więc otworzysz nim ten Kalendarz, który nie został jeszcze zapisany, ale każdego dnia masz możliwość zapisać go kilka kartek dalej. Podczas tej mocnej, wspierającej Wolność Pełni Księżyca zjednocz się z Pełnią Słońca i dowydarz w sobie to, czemu brakuje jeszcze odrobiny, by stać się Materią, oraz to, co dopiero widzisz przed sobą i z pierwszym Oddechem po wyrażeniu Wolnej Woli zaczynasz żyć ku temu tworząc to. Oto druga, kompletująca, symetryczna wobec pierwszego Wydarzenia, połączona z Czuciem część Czynienia. Bo tak oto każdej Nocy Ciebie pilnuje Księżyc, a każdego Dnia - Słońce. To te dwa Światła obecne codziennie nad Twoją Głową i nad Twoim Życiem są Twoimi kosmicznymi Przewodnikami! Dzięki Magii dowiesz się, jak pracować z pływami, które powodujesz i którym podlegasz jako Kropelka w Morzu całej Wody Świata. A dzięki pracy z Aniołami uczynisz Praktykę, która wprowadzi Zmianę zgodną z Twoim Sercem! Przygotuj się na Działanie. Przygotuj się na ponowne, mocne USTANOWIENIE SIEBIE. Na to, iż krzykniesz “Zbiórka!”,  i pod Twoim Imieniem i Nazwiskiem, jak pod sztandarem który wzbudza Respekt, zbiorą się wszystkie drobinki Ciebie. I każdą z nich poprowadzisz do spełnienia Nasion Cudu, które Twoje Serce zawiera pod postacią Życzeń, Intencji, Marzeń i Próśb. 


Oczywiście jeśli taka jest Twoja Wola. 

Dotknij swojego Serca.

Poczuj, czy rezonujsz z tak głeboką Przemianą w tych Czasach. Czy masz Odwagę przebudować się najwyżej i najgłębiej, jak to będzie dla Ciebie w tym punkcie Ciebie osiągalne?

Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***


ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.


W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia - Dnia Księżyca. 


I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane - jeśli sobie na to pozwolisz - poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana! 


Tego Dnia naszego ZJEDNOCZENIA dowiecie się również, kiedy spędziliście sekundy w braku Wolności, do czego prowadzi chroniczny brak Celebracji oraz co sprawia, że Zwycięstwa nie manifestują się na planie Rzeczywistości, mimo tego, że niekiedy są wręcz niezaprzeczalnie logiczne? Pierwszego dnia pozwolimy, by nasza Podświadomość zrobiła pranie. Co przeszkadzało nam do tej pory? Co stanowiło blokady? Jakie Energie Wewnętrzne i które spośród Energii Zewnętrznych mają największy wpływ na naszą Emocjonalność? Jak pracować w Pływami, Wahadłami i Cyklami Wszechświata? 


Ten dzień, pełen Pytań zadanych prosto w Noc, pozwoli nam otworzyć swoje Oczy do Wewnątrz na to, co w nas Księżycowe, Kobiece, Lunarne. Co delikatne, a zarazem niezabijalne - jak kropla, która drąży skałę, jak dawno powiedziane i zapamiętane Słowo. Dzień zostanie powierzony w opiekę Archaniołowi Gabrielowi, by zgłośnił w nas Zrozumienie i wszelkie liliowe, pierwsze, zgodne z Boskim Źródłem Wydarzanie. Będzie więc sporo Ważności z jego Królestwa, między innymi Wiedza o tym, jak pracować ze Słowem, z Pismem, z Muzyką, a także jak skutecznie manifestować za pomocą Głosu i Dokumentów Magicznych. Ten Dzień stworzy nam pomost pomiędzy Przeszłością a Teraźniejszością i otworzy nam dostęp do Czasu. Przygotujcie się na powrót Wiedzy Inkarnacyjnej, jeśli jesteście gotowi! 

Będzie również sporo o pracy w pełnej Skali i w pełnym Zasięgu własnego Wydarzania - gdy robisz coś dobrego, wyemanuj tym na zewnątrz aż po granice molekuł, a zasiejesz falę powrotu Dobra i spowodujesz Przemianę w kierunku właściwym z Ewolucją w Świetle!Dzień Księżyca - Dzień Podświadomości - Dzień Przeszłości - Dzień Cienia


...czyli skąd przychodzimy? Jaka jest Przyczyna Duszy, jak ją odkryć i jak się z nią połączyć?

Natura Podświadomości

Zasiewanie Potencjałów, czyli Jak Ma Na Imię Twoje Nasiono? (What’ cha cookin?)

Księżyc w Magii


Co przygotować? 

***Napój Rytualny bądź Wodę

***Nasiona kilku gatunków Roślin, Owoców, Warzyw lub Drzew

***Zegarki, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów

***Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Data: 1.09. 2020

Godzina: start 20:00


Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl


***


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?


Zapraszamy!