Inicjacja Czyniących *Rytuał Anielski*

* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Gdy tworzę plan warsztatów i publikujemy go w internecie, atomy Rzeczywistości zaczynają płynąć zgodnie z ruchem wytyczonym przez przejawiony plan i wszystko zadziewa się w kierunku stworzenia szkolenia bądź Rytuału, który będzie ludziom na ten moment najbardziej potrzebny. Częścią praktyki jest zawsze prośba do Istot Anielskich, by każdy, kto potrzebuje takiego działania, otrzymał do niego dostęp. W związku z tym mam pewność, że każdy, kto trafi na nasze ogłoszenie o działaniach Akademii Ducha, jest we właściwym punkcie siebie, by mieć z nami po Drodze. Jest to bowiem Droga niedostępna dla egoistów i ignorantów, wymagająca nieustannej ewolucji i przede wszystkim prowadząca w jedną stronę - na Szczyt Życia, do stania się Arcydziełem Duszy!

Dlatego też na tej Drodze konieczne jest porzucenie lenistwa, tchórzostwa i bylejactwa. Konieczne jest wyjście ze strefy komfortu. I konieczne jest zrozumienie, że wielka Moc niesie za sobą wielką Odpowiedzialność. Tym razem przygotowaliśmy dla Was nie tyle szkolenie czy warsztat, co niezwykłe ZDARZENIE. Sięgnij po niej, gdy zadecydujesz o Gotowości. I gdy będzie dla Ciebie jasne, że właśnie takich rzeczy pragniesz dokonywać od teraz w swoim Życiu. Zapewne już wcześniej czułeś, że ludzie traktują Cię - przynajmniej od jakiegoś Czasu - jakbyś był na funkcji. Jakby Twoim obowiązkiem lub umiejętnością było wysłuchać ich, pomóc im, dać im pomoc w każdej możliwej formie.

Dzieje się tak, ponieważ ludzie czują w Tobie taką możliwość. Jest dla nich w pewien sposób jasne, że potrafisz wesprzeć ich swoją energią i mimo tego, że często sami nie wiedzą, dlaczego to robią, mają możliwość zaufać Ci praktycznie od razu. Jeśli jednak nie znalazłeś jeszcze odpowiedniej metody Czynienia, może to być dla Ciebie wyczerpujące, wręcz drenujące energetycznie! Jeśli nie jesteś chroniony i nie umiesz się zabezpieczyć, ludzkie problemy mogą "wybrudzić" i "zanieczyścić" Twoje własne procesy. I może być to fatalne w skutkach nie tylko dla Twoich relacji z nimi, ale - generalnie - dla tego, jak funkcjonujesz.

Dlatego też warto zastanowić się i podjąć decyzję, czy zamierzasz uciekać przed takimi interakcjami, czy stawić im czoła z pozycji Czyniącego i rozwiązać problemy, które dla Ciebie mogą być właściwie formalnością, dla kogoś innego - sprawą przekraczającą możliwe skale działania.

Kim jest Czyniący?

Czy to osoba, która posiada Ołtarz i jest w stanie nim operować w kierunku uzyskania efektów swojej Wolnej Woli? Czy jest to ktoś, kto ma wieloletnią praktykę w Magii? A może ktoś, kto potrafi rozmawiać z osobami Zmarłymi? Czyniącym jesteś Ty. Jeśli tak wybierzesz. Nie potrzebujesz do tego szczególnych zdolności parapsychicznych - to przyjdzie z Czasem, jeśli taki wybierzesz dla siebie kierunek. Nie potrzebujesz do tego pieniędzy ani żadnych innych środków. Nie potrzebujesz nawet szczególnego upoważnienia. Jedyne, co jest Ci potrzebne, by stać się Czyniącym, to Wolna Wola, by swoje możliwości zwrócić ku światu i decyzja, by znaleźć ku temu odpowiednie metody.

Rytuał, który dla Ciebie przeprowadziliśmy, powstał podczas Powernight Akademii Ducha w lutym bieżącego roku. Kilkudziesięciu Czyniących połączyło siły, by otworzyć Drzwi dla każdego nowego, zdecydowanego na transformację w stan aktywny Przebudzonego Człowieka.

Rytuał odbywa się przy dźwiękach mis i dzwonków Koshi - o tym jest jego pierwsza część, następnie mamy do czynienia z częścią szamańską, w której usłyszycie kilkudziesięciu bębniących i wyposażonych w różnego rodzaju instrumenty Magów, dochodzących do pełnej Harmonii w melodii oraz w Energii. Każdy z nas grał dla Was nie tylko instrumentem - dźwięk stał się językiem komunikacji, którym przekazujemy Wam całą Wiedzę zdobytą przez lata. Ktoś w kręgu grał doświadczeniem w układaniu kart Tarota, ktoś kilkudziesięcioma latami Praktyki Anielskiej, ktoś Bioenergterapią lub pisaniem Książek.

Każdy z nas przygotował się do tego Czynienia bardzo dogłębnie - dzięki temu jesteście w stanie doznać Akademii Ducha w najczystszej i najwyższej formie. Łącznie Rytuału dokonało dla Was i zrobiło jednocześnie ze mną ponad 50 osób.

Jako Mistrzyni Ceremonii upewniłam się, że mimo wielkiej ilości bodźców wiedzowych, jego energia jest równomiernie rosnąca i możliwa do zaadaptowania przez biopole każdego słuchającego. Jeśli potrzebujesz więc przejść przez Granicę Działania, a nie masz pomysłu, którędy tego dokonać - zrób to z nami!

Wybierz odpowiedni dzień lub połącz się bezpośrednio w dzień Rytuału i zrób ten krok, od którego zacznie się Twoja podróż w najwyższy możliwy punkt Ciebie. Z błogosławieństwem dla Świata, dla Ludzi i oczywiście dla Ciebie.

Rytuał jest chroniony przez Siły Anielskie i Archanielskie, jego impakty - a więc każda energia, którą zrodzi w Świecie - również. Jeśli znalazłby się ktoś, kto chciałby użyć jego potężnej Mocy przeciwko Miłości Uniwersalnej z miejsca uprzedzam, iż jest to awykonalne.

Oto pierwsze tak potężne Narzędzie, które może służyć wyłącznie do czynienia Dobra.

Jestem dumna, że mamy możliwość podzielić się nim z Wami.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Wiedźma Anja Anna

 

***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł

***


Informacje i pomoc techniczna: webinar@akademiaducha.pl***Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?
Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!