IV Świątynię Magii i Muzyki - Pakiet (wszystkie dni)

IV Świątynia Magii i Muzyki
*** Gabrielnia ***
Światło Zwycięstwa!
Świętuj MABON z Wiedźmą Anja i Akademią Ducha!


Pakiet 4 dni

20-23.09.2019

(piątek - niedziela)


WEBINAR

***


W nocy z 22 na 23 września świętujemy Równonoc Jesienną, wtedy kiedy dzień i noc trwają tyle samo czasu. To najmocniejsza harmonia Dnia i Nocy, Światła i Cienia, energii żeńskiej i męskiej, Księżyca i Słońca, Wilczycy i Lwa. W kosmosie tworzy się lemniskata - przenikająca energią ósemka. To wyjątkowy czas dla czyniących w magii. Nazywamy tę noc Mabon.

Obrządek małego sabatu Mabon związany jest oczywiście z Matką Naturą. To czas świętowania z okazji plonów, które zebraliśmy. Nie tylko na polach, ale i w tym roku swojego życia. To czas podsumowań i wdzięczności. Tak jak na polach i w lasach zbiera się owoce natury, które pojawiły się dzięki pracy Gai, tak i my zbieramy i podsumowujemy własne owoce tego roku. Kochani, nie ma piękniejszej okazji do wspólnego świętowania.

Wrześniowa Gabrielnia to idealny czas na doświadczenie wewnętrznej harmonii i wewnętrznego zwycięstwa!


***

Magia i Muzyka, działające poprzez Miłość i Moc, powodują bowiem natychmiastowe Manifestacje i Materializacje w Energii i w Materii, w Energii i w Materii, w Energii i w Materii! Czy jest w Tobie gotowość, by żyć tym, co jest dziś twoją Intencją?
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Oto co przygotowała dla Was wiedźma Anja:1. 20.09.2019 - DZIEŃ PIERWSZY i NOC PIERWSZA - SKĄD PRZYCHODZISZ i CO PRAGNIESZ SPEŁNIĆ?W energiach tego dnia mamy tak wiele do zrobienia!
Dowiecie się, jak działa Magia i Muzyka oraz ŚWIĘTE połączenie pomiędzy nimi. Otworzymy i oczyścimy wszystkie Zmysły, by przygotować się jak najpełniej do całości Alchemicznej Przemiany, która - za sprawą Magii, Alchemii i głębokich Szamańskich Przeżyć - przemieni Twoje Życie zgodnie z Twoją Wolną Wolą z takiego, w którym egzystujesz, w takie, w którym ŻYJESZ! I to PEŁNIĄ ŻYCIA! Dziś stworzymy Pierwszy Krąg - a więc połączymy się w Rytuale, który z grupy Podróżników z różnych Wszechświatów stanie się jednym Kręgiem. Jedną Częstotliwością Wszechświata. Jedną CzasoPrzestrzenią, w której nasze Wartości mogą się od siebie uczyć, a nasze Pytania i Odpowiedzi zaczynają wchodzić w pełne Zrozumienie. Stajemy się Czyniącymi. Świadomymi swojej Mocy. Przebudzonymi w swoich Możliwościach. Świadomymi tego, co pragniemy Spełnić i jaka jest nasza definicja Sukcesu. Co nazwiesz Spełnieniem Rytuału, gdy spojrzysz na ten punkt Życia za rok? Czym Energia Ceremonii będzie dla Ciebie za 10 lat? Dziś zdasz sobie sprawę, u progu jak WIELKICH rzeczy się znajdujesz. I zdecydujesz, co jest Twoją Wolą spełnić w tym Czasie, Miejscu i Działaniu. Co wnosisz na Ołtarz jako Prośbę, Potrzebę, Pragnienie i masz pewność, że chcesz nazwać to FAKTEM? 


Dziś dowiemy się między innymi:
* Jak pracować z Aniołami, by ich Energia przenikała się działaniem z ludzką i manifestowała Efekt na planie Materii
* Muzyka = Magia - Twoje własne Życie z energią Dźwięku
* Codzienne praktyki Muzyczne, służące do przywoływania własnej MOCY i łączenia się z Mocą innych Czyniących
* Kiedy coś się udaje a kiedy nie? Proste zasady Manifestacji, Tworzenia, Powoływania do Życia, Powodowania, Materializacji
* Twoja DEFINICJA Sukcesu tego, co dziś zasiewasz
* Praca nad właściwym sformułowaniem Intencji - miej OBECNOŚĆ w Wydarzaniu, nie w Chceniu i Proszeniu!
* Odblokowanie Zmysłów do Postrzegania i Doświadczania w Pełni Możliwości!***

Całości dopełni Rytuał Archanielski, którego celem będzie Oczyszczenie każdego z uczestników z każdego rodzaju blokad, pieczęci, podpięć energetycznych, bytów wampirujących witalność, programów uszkadzających jedność Ciała, Umysłu i Duszy, ograniczeń i schematów związanych z tematem Obfitości i Bogactwa oraz wypełnienie każdej komórki Czystym, Boskim Światłem. Ten Rytuał ma potencjał egzorcystyczny, w związku z tym już tego dnia przygotujcie się na konfrontację z całkowitym UWOLNIENIEM - jeśli tylko jest w Was zgoda na to, by go doświadczyć! Energie Archanioła Michaela i Niebieskiego Promienia przenikną się działaniem z Energią Uzdrowienia Archanioła Rafaela. I wejdziemy w proces Uzdrowienia tego, co do tej pory tworzyło nieszczelności wibracyjne i powodowało nieskuteczność w działaniach. Przygotujcie się na naprawdę MOCNY wstęp!


2. 21.09.2019 - DZIEŃ DRUGI i NOC DRUGA - CZY TWOJA CODZIENNOŚĆ DLA CIEBIE PRACUJE?


Dziś dowiemy się, jak planować codzienne nawyki i jak zasiewać w sobie tradycje i rutyny, które będą zasilały nasze rytualnie zasiane Marzenia każdego dnia. To BARDZO PRAKTYCZNY dzień - radzimy wziąć ze sobą zeszyty do notatek albo papier, na którym od razu uwiecznicie to, co chcecie wynieść z lekcji w swoją Rzeczywistość. Nauczymy się również, jak łączyć informację z przekazem zmysłowym, by na pewno jej nie zapomnieć i móc przywołać jej Moc zawsze wtedy, gdy będzie nam to potrzebne! Dowiecie się, dlaczego ludzka PAMIĘĆ działa inaczej niż kiedykolwiek, w związku z czym większość ludzi ma wrażenie, że traci możliwość pamiętania i kodowania danych - tymczasem jest zupełnie przeciwnie! Nauczymy się, jak Mózg przebudowuje się w nowe warunki funkcjonowania i poznamy pewne szczególne metody, dzięki którym nasze Życie stanie się usprawnione, a wszystkie działania... skuteczne! Dziś odpowiemy sobie na pytanie, czy przesuwamy Wszechświat w kierunku, w którym chcemy, by się poruszył? I nauczymy się zadawać to pytanie codziennie! 
W programie między innymi:


* Jak i w jakim celu można połączyć zwyczajne czynności z nadzwyczajną MAGIĄ?
* Dedykowanie energii - stwórz Dokumenty Rytualne, w których PRZEPISZESZ i Ustanowisz Prawem dotychczasowe fale Energii w kierunki, w których pragniesz, by płynęły, i dowiesz się, jak powodować korzystne impakty finansowe nawet płacąc rachunki!
* Magia Bogactwa i Obfitości - co Aniołowie pragną przekazać Człowiekowi, by nareszcie żył w pełnym, szczęśliwym Dostatku?
* Jak mieć Czas na dbanie o siebie i pracę nad Mocą Osobistą?
* Początek Dnia i Koniec Dnia - poznaj zasady utrzymania wysokich wibracji!
* Ćwiczenia Percepcyjne
* Narzędzia do pracy z Magią Bogactwa - wzajemność w Energii... i w Materii!

Tego dnia w Rytuale zwrócimy się do Jeremiela i Jerathela - Aniołów Przeznaczenia i Inspiracji. Otworzymy się na Najwyższe Potencjały swojego Wydarzania. Przywołamy Siły Anielskie Siedmiu Boskich Promieni i Twojego Anioła Stróża, by zaopiekował się procesem, który rozpoczynasz, i by jego Obecność zgłośniła Twoją Intuicję i nauczyła Cię funkcjonować na najwyższych obrotach oraz by wszelkie Klucze i Wskazówki docierały do Ciebie bez przeszkód. Dziś pracować będziemy również z Energiami Prosperity. W jaki sposób? To niespodzianka! Z tego Rytuału wyniesiesz fizyczny przedmiot, którym już zawsze będziesz miał możliwość połączenia się z energią Bogactwa. Co pomoże Ci na co dzień w niej przebywać - a więc MIEĆ OBECNOŚĆ w wydarzaniu swojego Dobrostanu!


3. 22.09.2019 - DZIEŃ TRZECI i NOC TRZECIA - SUKCES - MANIFESTUJEMY WYDARZONYM!


*****CEREMONIA MABON DZIEŃ i NOC*****
*Przejawienie z Montserrat - otwierające Prawdę słowa Matki Boskiej, które nauczą Cię, jak Czynić, by zostało Uczynione i którędy Wydarzać, by stworzyć Faktem.*Dziś dzień szczególny. Taki, w którym od początku do końca będziemy spędzać Czas w takich wartościach jak Zwycięstwo, Mistrzostwo i Cud. Dowiemy się, jak zapewnić sobie OBECNOŚĆ w takich stanach i zakresach, jak BOGACTWO, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, PRZYJEMNOŚĆ. Dowiemy się o działaniu Czakr i ich wzajemnym przenikaniu się Mocą - nie tylko w obrębie naszego organizmu! Tego dnia wejdziemy w postrzeganie własnego Majestatu. A ważną częścią procesu będzie rozpuszczenie wszelkich kodów Niezasługiwania, Niegodności i Niewystarczającości. Jeśli Twoja Rzeczywistość to bieg w siatce własnych limitów, dziś dowiesz się, że wcale nie musisz w tej siatce mieszkać! Wręcz przeciwnie! Może właśnie dziś wrzucisz wprost do ogniska wszystko to, co kiedykolwiek odbierało Ci uśmiech? Dziś odcinamy się od tego, co nam nie służy. Wchodzimy w Przebaczenie, by uruchomić czysty, niezmącony ku nam pływ Energii POwrotnej z każdego DObra, które zasialiśmy. Wchodzimy również w transformację aktywną wszystkich rodzajów zła, które płyną ku nam w związku z Przeszłością bądź wysłane przez wrogie nam siły. Dlaczego? Bo możemy. I bo to konieczna rzecz do zrobienia! W końcu Świat nie istnieje po to, by zatapiać się w traumach i krzywdzie! Dziś piękna ceremonia Dnia, Światła i Ognia. Przygotujcie się, że Wasze spojrzenie na Was zmieni się całkowicie! Zostaniecie swoimi... PRZYJACIÓŁMI!
Tak, wiemy jak to zrobić. Patent jest prosty. Pytanie, czy Wy pozwolicie sobie na to, by tego dokonać. Wszystko jest zależne od Wolnej Woli każdego z uczestników. Każdy z nas wchodzi we własny, głęboki proces. W nocy - TRANS i Rytuał Szamański. Pełne Zjednoczenie w Rytmie, Poezji i Sztuce. Dziś Wydarzone zostanie coś, co - wspominane przez Duszę nawet za 3 tysiące lat - będzie wyglądało jak rozbłysk Supernovej. I spowoduje mocną, piękną falę Energii w stronę Przyszłości! 4. 23.09.2019 - DZIEŃ CZWARTY i NOC CZWARTA - DOKĄD IDZIESZ i ZA CO MASZ WDZIĘCZNOŚĆ?


*****CEREMONIA MABON NOC I DZIEŃ*****
*Przejawienie z Lourdes - dające Wiedzę o Wodzie, która płynie i uczy się od nas tak, jak my uczymy się od niej - więc płynie w Świecie o tym, o czym my płyniemy!*Witajcie w progach Dnia, w który weszliśmy całonocnym Tworzeniem, absolutnym wyzwoleniem artystycznym, totalnym Uwolnieniem swojego pełnego Potencjału! Dziś wiemy już, jak wygląda Życie po takiej decyzji. Właśnie je zaczynamy. Z warzyw, owoców i ziół znajdujących się na Ołtarzu przyrządziliśmy wspaniałą, wspólną potrawę. Ucztujemy. Gratulujemy sobie - tak, sobie!- i sobie wzajemnie tego, co osiągnęliśmy do tej pory. Dziś już wiemy, co ma w naszym Życiu status Osiągnięcia. Jeśli docenimy to, co juz udało nam się zdobyć, dostać, wypracować, stworzyć i spowodować, nasza droga do tego w Przyszłości stanie się otwarta i prosta! Dodatkowo dziś - tak, właśnie dziś - dowiecie się, jak w końcu nie "otwierać się", a "być OTWARTYM" - różnica jest ogromna! Dziś uczymy się różnych technik Manifestacji... W praktyce! To będzie bardzo intensywny dzień - i z prędkością jego Mocy wracacie do swych Rzeczywistości, by z pełną Motywacją i z Pasją uczynić je takimi, w jakich pragniecie żyć! Poznacie, co w Was i w Waszym Życiu powoduje pływy Miłości i Mocy. I nauczycie się ucenniać we wszystko, co może być Wam przydatne. Wiele do zrobienia? To dopiero początek! To, co jest do zrobienia, to ŻYCIE. Które toczy się każdego dnia, z każdą sekundą czyniąc nas dojrzalszymi i bardziej zdecydowanymi. Po tych warsztatach nie będziecie niechętni, by wrócić do swoich spraw. Wręcz przeciwnie! Pojawi się w Was szczera, mocna i skuteczna chęć wprowadzenia w Działanie wszystkiego, czego się nauczyliście! Całości dopełni Rytuał Wody.
Jeśli tak, spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!1d2129 ">***


INFORMACJE ORGANIACYJNE:


Data: 20-2309.2019, 4 dni – PIĄTEK - SOBOTA – NIEDZIALA- PONIEDZIAŁEK

Godzina: start, godzina 16:00 – 23:55 (piątek, sobota, niedziela)

poniedziałek: 13:00 – 19:00

Cena za pakiet 4ciu dni: 444 pln

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna


UWAGA! Godziny trwania wydarzenia oraz mogą ulegać zmianie ze względu na charakterystykę rytuałów, potrzebę grupy i pogodę ;)Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!
Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!