VII Świątynia Magii i Dźwięku - dzień 5

*** VII Świątynia Magii i Dźwięku ***

Miejsce Mocy – Gabrielnia

''Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni...''

Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą w tym roku Gabrielnię, czyli VII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na najbliższy wiosenno-letni czas. 

Przed nami majówka pełna Magii, Duchowości, Rozwoju, Kreacji i Inspiracji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Akademią i czekałeś na to całą Zimę, wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Będzie to pierwsza edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć! 

Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.Dzień 5 (sobota) – 05.05.2018

SZCZĘŚCIE... TWOJĄ DROGĄ!

A przede wszystkim - decyzją. I to jedną z najtrudniejszych, które może podjąć współczesny człowiek, atakowany zewsząd normami oraz wibracjami, które zamiast wznosić na Szczyty MOżliwości, strącają do Piekieł Zwątpienia. I dopóki nie podejmiesz decyzji odnośnie tego, czy postanawiasz zostać szczęśliwym człowiekiem, siły kształtowania społecznego, jak dwa wahadła, będą bawiły się Tobą z mniej lub bardziej niszczącym dla Ciebie skutkiem. Dlatego ten dzień jest od początku do końca o wzięciu życia w swoje ręce. I ukształtowania go takim, jakiego pragniesz doświadczać. Z Radością, Entuzjazmem, Magią, Miłością i Mocą! Ten dzień będzie wręcz orzeźwiająco praktyczny. Co to dokłądnie oznacza? Dowiesz się w Gabrielni! Taka niespodzianka nie powinna być podglądana wcześniej. W planie zajęć między innymi:


* Twoja prywatna częstotliwość Szczęścia - stworzenie matrycy do codziennej pracy oraz bazy podsumowującej obecny poziom ekscytacji Rzeczywistością

* Trampoliny, windy i wyrzutnie do najwyższej wibracji

* Zamiast mówić o pomaganiu innym... zrób to! Czyli jak zobaczyć bliskich szczęśliwymi i doznać Szczęścia jako odmiany spełnienia

* Moc Osobista - gdy rośnie jakość Twojej energii, rośnie każdy sukces w Twoim życiu!

* Optymalizacja Nawyków - niech Twoje zwyczaje pracują dla Ciebie

* Magiczne Momenty - jak je tworzyć?

* Codzienne Rytuały Szczęścia - wypracuj własny styl tego stanu!

* Gdy dzielisz się Szczęściem, pomnażasz je - czyli jak emanować, inspirować i strukturyzować własne środowisko przy pomocy Światła, które masz w sobie.


Rytuał Anielski będzie kompletną Ceremonią przenikania się Magii i Muzyki na przestrzeni Twojego Życia. Będzie zaproszeniem Częstotliwości Sukcesu, Bogactwa i OBfitości, Spełnienia, Zrozumienia oraz Radości. Będzie utkaniem stelaża dla Szczęścia, które - dzień po dniu - będzie budowało się w Twoim Życiu, wzrastając na tym, co zasiejesz w Rytuale. Będzie fascynującym procesem, w którym zobaczysz wszystko to, w co - w głębi Serca - swoją Nadzieją wierzysz. POznasz więc Wiarę jako Substancję Kreacji w działaniu. Uwierzyć znaczy przecież "swoją Wiarą dać Życie", "Be-lieve". Tak więc Aniołowie i Archaniołowie pokażą Ci, którędy uwierzyć w swoje Szczęście. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 05.05.2018
Godziny: 13:15 – 00:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 150złUwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!