VII Świątynia Magii i Dźwięku - dzień 4

*** VII Świątynia Magii i Dźwięku ***

Miejsce Mocy – Gabrielnia

''Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni...''

Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą w tym roku Gabrielnię, czyli VII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na najbliższy wiosenno-letni czas. 

Przed nami majówka pełna Magii, Duchowości, Rozwoju, Kreacji i Inspiracji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Akademią i czekałeś na to całą Zimę, wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Będzie to pierwsza edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć! 

Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.Dzień 4 (piątek) – 04.05.2018

SZCZĘŚCIE drogą Magii

Palenie świec to najprostszy Rytuał - posiadasz przedmiot, po czym "znikasz przedmiot", by powstało coś. Tym czymś jest symboliczna zamiana Twojej intencji (Żywioł Światła, upostaciowiony poprzez świecę i Twoje słowa) w działanie/przedmiot postrzegalny fizycznie. Gdy mówiono, że sprawa jest niewarta świeczki, nasi przodkowie mieli na myśli, iż sama świeca kosztowałaby więcej niż warte jest to, co może przyciągnąć. Na tych zajęciach poznacie podstawy alchemii stosowanej w czasach dzisiejszych i dowiecie się nieco o historii czynienia - tak, byście mogli, zgodnie z własną Wolną Wolą i ze wskazówkami płynącymi z przekazanej Wam Wiedzy stworzyć swoją własną, skuteczną rytualistykę. Oczywiście nie oznacza to, że każdy z Was musi palić świece - WSZYSTKO jest Magią i niezależnie od tego, w jakim stylu ją wyrazisz, możesz osiągnąć swój cel! W tym dniu w planie między innymi:

* Kolory świec a intencje - za co odpalić żółtą, za co czerwoną a za co zieloną świecę?

* Podstawowe Rytuały i zaklęcia z dziedziny Magii Świec

* Kolory Świec a energia Anielska - jak nawiązać komunikację?

* Proste czary z różnych kultur - sprawdź, co z Tobą rezonuje!

* Mandale Kreacji - do Rytuału każdy z uczestników przygotuje własny krąg/kompozycję, dzięki której zawsze otrzyma możliwość przebudowania sytuacji, w której się znajduje, w sytuację, której pragnie; w tym celu przywieźcie ze sobą minerały, płatki kwiatów oraz runy, talizmany i symbole, jeśli się nimi posługujecie na co dzień

* Przenikanie się Materii i Energii, czyli najprostsze metody manifestacji Wolnej Woli


Rytuał Anielski będzie miał formą bardzo otwartą - w energiach Archanioła Metatrona spotkacie się ze swoim Najwyższym Jestem i usłyszycie, o czym istnieje Dusza. Każdy otworzy się na to, co sam ma sobie najgłębiej, najmocniej, najbardziej wartościowo do powiedzenia. Ten Rytuał będzie dla każdego z Was możliwością nawiązania relacji nie tylko z Istotami Anielskimi, ale również i ze Sobą Dawnym/ Sobą Dawną. W takim połączeniu inkarnacyjnym możecie doświadczyć wsparcia każdej umiejętności, którą niegdyś się posługiwaliście, a także możliwe jest przywrócenie jej do czasu aktualnego, jeśli uznacie ją za wartościową i będzie to zgodne z Planem Duszy każdego z Was. Ten Rytuał mocno zagra również w Waszych Ciałach - stare kody, programy, blokady i uszkodzenia muszą się poddać, gdy otwierasz się na Nowe! Pozwól więc, by tak piękna Magia zadziałała na każdą komórkę Twojego istnienia.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 04.05.2018
Godziny: 16:00 – 00:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 155 zł


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


Zapisy wstrzymane

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle