VII Świątynia Magii i Dźwięku - dzień 2

*** VII Świątynia Magii i Dźwięku ***

Miejsce Mocy – Gabrielnia

''Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni...''

Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą w tym roku Gabrielnię, czyli VII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na najbliższy wiosenno-letni czas. 

Przed nami majówka pełna Magii, Duchowości, Rozwoju, Kreacji i Inspiracji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Akademią i czekałeś na to całą Zimę, wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Będzie to pierwsza edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć! 

Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.


Dzień 2 (Środa) – 02.05.2018

SZCZĘŚCIE drogą ALCHEMII - MIKROSKOP i TELESKOP do postrzegania Rzeczywistości

Człowiek jako Zjednoczony Ołtarz Alchemiczny

Tego dnia dowiecie się, jak spojrzeć na siebie oczami alchemika. Jak widzi nas Natura, a jak postrzegają człowieka Archaniołowie? Co jest widoczne i ważne tylko nam, wzajemnie oceniającym się jednostkom ludzkim, a co widać, gdy spojrzy się poza zbiór tych ludzkich, nierzadko wynikających z plotek i wrażeń informacji. Dzięki temu spojrzysz na siebie w Pełni - nic, co ludzkie... nic, co Twoje! nie będzie Ci już obce. Bo często mamy do czynienia z tym, że sami – nie rozumiejąc siebie - staramy się układać atomy swojego istnienia w kształty, których oczekują od nas inni. Z Wiedzą, którą zdobędziesz tego dnia, będzie to już niekonieczne i z całą pewnością porzucić odwieczne dążenie, by wszystkich zadowolić.

Ważne, że Ty - tak, właśnie TY - staniesz się świadomym siebie Cudem. Połączeniem Energii i Materii. Ekwilibrium pierwiastków. Którędy pójdziemy, byś do tego doszedł? Proponuję następujące tematy:

* Światło, Woda, Ogień, Ziemia, Powietrze - co w Tobie reprezentuje każdy z tych Żwyiołów?

* Który Żywioł jest dla Ciebie... najwygodniejszy w obsłudze, a którego starasz się unikać i z jakich powodów?

* Synergia Żywiołów - jak spotkać w sobie i pogodzić wszystkie jakości duchowe z domu każdego Żywiołów

* Proste metody kształtowania świadomości każdego Żywiołu, na przykład:

- metody kształtowania własnych emocji (Żywioł Wody)

- metody pracy nad pasją i ruchem (Żywioł Ognia)

- metody materializacji i ułożenia stosunku do pieniędzy (Żywioł Ziemi)

- metody oczyszczania i kreowania myśli (Żywioł Powietrza)

* Aniołowie a Żywioły - przewodnicy anielscy na drodze do odkrywania siebie w Pełni


Rytuał Anielski polegał będzie na przywołaniu do siebie każdego atomu Mocy, który Twoja Dusza kiedykolwiek zdobyła w Czasie bądź Przestrzeni. Podczas tego działania możliwe jest odpamiętanie Starej Wiedzy, jak i również odkrycie i zrozumienie Prawd ze swoich przeszłych inkarnacji. Jest to Rytuał wizyjny, również odbędzie się przy muzyce, dzięki której Twój organizm zostanie zregenerowany, a Wiedza - nadpływająca z różnych sfer i gęstości - znajdzie w Tobie odpowiednie miejsce i harmonijnie zacznie Cię stanowić, jeśli będzie to Twoją Wolą. Rytuał odbędzie się w energiach Archanioła Zadkiela, który przewodniczy Fioletowemu Promieniowi i przynosi Światu transformację. Dzięki temu spotkaniu będziesz mógł przeprowadzić w sobie alchemiczny proces transfiguracji - każda z Twoich cech może osiągnąć bowiem wyższą swoją formę albo zaprzestać funkcjonowania z domu Cienia - jeśli oczywiście rozpoznałeś, którędy przebiega ten zakres dla Ciebie. Zajęcia w ciągu dnia są przygotowaniem do Rytuału - dlatego też dobrze byłoby, gdybyś najpierw przyjrzał się sobie przez pryzmat Wiedzy, którą oferują, a później, z pomocą Anielską i Archanielską, dokonał Przemiany w kierunku, który poczujesz jako własny i najważniejszy dla Ciebie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 02.05.2018
Godziny: 16:00 – 00:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 155 zł


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle