VII Świątynia Magii i Dźwięku - dzien 1

*** VII Świątynia Magii i Dźwięku ***

Miejsce Mocy – Gabrielnia

''Czy jesteście w stanie wyobrazić sobie miejsce tętniące magią oraz żywą inspirującą kreacją? Miejsce, w którym duchowość i rozwój są tak naturalne, płynne i wszechobecne? Miejsce, w którym wspólne obcowanie oparte jest na miłości, głębokim zrozumieniu oraz akceptacji człowieczeństwa w jego pełnym przejawieniu? To miejsce to Świątynia Magii i Dźwięku, którą cyklicznie doświadczamy w ukochanej Gabrielni...''

Drodzy podróżnicy duchowi, mamy wielką przyjemność zaprosić Was na pierwszą w tym roku Gabrielnię, czyli VII Świątynię Magii i Dźwięku. Spędzimy pięć cudownych dni które naładują nasze akumulatory na najbliższy wiosenno-letni czas. 

Przed nami majówka pełna Magii, Duchowości, Rozwoju, Kreacji i Inspiracji. Jeżeli jesteś gotów przeżyć ten czas wspólnie z Akademią i czekałeś na to całą Zimę, wiedz, że to inwestycja w siebie, która procentować będzie już zawsze. Będzie to pierwsza edycja Gabrielni w tym roku, dlatego nie może Was na niej zabraknąć! 

Z tej okazji Wiedźma Anja oraz ekipa Akademii Ducha przygotowali dla Was masę niespodzianek.


Dzień 1 (wtorek) - 01.05.2018

Czym jest SZCZĘŚCIE?

Odpowiedzialność za Ziemię - niech stanie się najlepszym Czasem i najlepszym Miejscem!


Wedle alchemicznej definicji, Fakt w rozumieniu człowieka to nic innego, jak Czas i Miejsce, których wzajemne spotkanie się w jednym punkcie owocuje efektem. 

Proste w założeniu lecz adekwatnie trudne w codziennej praktyce jest spojrzenie, które mówi o tym, że to my - każdy indywidualny człowiek i każda zbiorowość, uczestniczymy we wspólnej kreacji tego, co nazywamy Rzeczywistością, Światem, Życiem. Jako w Górze tak i na Dole, jako Wewnątrz tak i na Zewnątrz... Jeśli więc masz w zwyczaju narzekać na to, jak wygląda Ziemia i w jakich Czasach masz możliwość na niej doświadczać, odpowiedz sobie na pytanie, co osobiście zrobiłeś, by stała się najpiękniejszym Czasem i najcudowniejszym Miejscem? W swojej inkarnacyjnej wędrówce spotkałam  mnóstwo osób, pytających z trwogą i zmęczeniem o to, czy po tym życiu będą musieli wracać na Ziemię, by zmagać się z kolejnymi. Gwarantuję, że po tych zajęciach już nigdy nie przejdzie Ci przez myśl, by spojrzeć na Cud Istnienia przez taki pryzmat.

Dziś wszyscy zamienimy się w poszukiwaczy uniwersalnego eliksiru, przynoszącego Spełnienie w Radości, czyli Szczęście. By przygotować się dobrze do tego zadania, każdy z nas wylosuje zakres w którym będzie pracował - jako Nauczyciel i Uczeń Życia jednocześnie masz pewnie sporo notatek i obserwacji! Skupimy się więc na tym, by ustalić, co jest uważane za szczęśliwe i wspólnie stworzymy przepis na mixturę-frekwencję, zawierającą w sobie każdy z puzzelków tworzących obraz i wyrażających Naturę szczęśliwości. Uwaga! Zrobimy to fizycznie, a następnie wyślemy nasze zaklęcie w obieg kroplami Wody po całej Ziemi. Tak, by każda z roślin mogła o tym rosnąć, a każdy kwiat by rozkwitał w uśmiechu nad tym! W jaki sposób? Przyjedź. Zobacz. Daj znak, jeśli potrafisz opisać to słowami! 


W planie zajęć między innymi:


* Globalne pojęcie Szczęścia - co nam wszystkim pomaga, co nam wszystkim przeszkadza

* Biochemiczne induktory szczęścia - układ hormonalny i budowa czakralna człowieka

* Frekwencja, częstotliwość, koherencja - czyli Prawo Przyciągania w działaniu

* Dwupunkt w służbie skutecznego naprawiania i kreowania tkanki Rzeczywistości

* Czym jest Otwartość, czym jest Gotowość i dlaczego żadna Magia świata nie zadziała, jeśli sobie na nie nie pozwolisz?

* Kwantowe pytania - zasiewaj piękne potencjały!

* Wojownicy Światła i Czyniący wszystkich stylów - łączmy się w działaniu!


W Rytuale Anielskim zdiagnozujesz, jaki jest Twój bieżący poziom Szczęścia. Odpowiesz sobie na dwa bardzo ważne pytania, podejmiesz decyzję odnośnie tego, jaki kierunek w życiu wybierasz i którędy możesz go zrealizować. A przede wszystkim - zobaczysz świat z zupełnie innej, PEŁNEJ perspektywy. Na tyle, na ile pozwoli Ci na to Twoja percepcja, doświadczysz przenikania się ze sobą Magii Anielskiej, Muzyki Wibracyjnej, Mocy Minerałów i Roślin. Przygotujesz się do ekscytującej podróży w górę siebie, do punktu, w którym stajesz się Mistrzem Życia. Oczywiście masz prawo wnieść w Rytuał wszystkie intencje, które wpisały się w Twoje Serce oraz o których spełnienie poprosili Cię inni. Pamiętaj o tym, że łącząc Moc ze mną i z innymi uczestnikami warszatatów masz dostęp do niezwykłego potencjału, a powołanie Rytuału zawsze powoduje zrodzenie się Przestrzeni Cudu, w której to swobodnie wymieniasz informacje z Istotami Anielskimi oraz wysyłasz swoje Marzenia w kierunku rozumiejącego Cię Wszechświata z natychmiastową skutecznością - prosimy więc o rozwagę! 

Inauguracyjne spotkanie rytualne przebiegnie w energiach Archanioła Gabriela oraz Aniołów Siedmiu Boskich Promieni. Jeśli jest w Tobie ciekawość tego, co działo się w Twoich poprzednich inkarnacjach, przygotuj zawczasu pytania do Siebie Dawnej i Siebie Dawnego - wybierz, co dokładnie chcesz zobaczyć i czego się dowiedzieć. Podczas podróży wizyjno-muzycznej granica Czasu i Przestrzeni rozgęści się i otrzymamy możliwość przenikania przez nią z kierunku przeszłych doświadczeń i przyszłych potencjałów. 

Pozwól sobie na to, by otrzymać najwięcej, ile możesz zrozumieć i przyjąć!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 01.05.2018
Godziny: 16:30 – 00:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 77 zł


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle