Fioletowa Transformacja - pełne połączenie z własną mocą

*** Fioletowa Transformacja ***

- harmonia pomidzy Wiedza i Praktyka

[webinar]


***

01.09.2019 (Niedziela)

Pamitaj o tym, e Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartoci. Moesz wziąć w nim udziałÂ za miesic, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału moesz uyć zawsze!

***

Kady, kto rozwija się duchowo, prdzej lub póniej spotka się z tematem Fioletowego Płomienia. Energia Wiedzy i Praktyki dopełnia się wzajemnie, tworzc now, dynamiczną jakość - połączenie substancji o wszelkich gradientach błękitu (Dom Informacji, Wiedza, Fakty) z energią kadej barwy czerwieni (Dom Praktyki, Działanie, Akcja) daje rezultat, zwany Umiejtnoci. A wic stwarza wartość, która jest absolutnie niemoliwa do zgubienia - nawet na przestrzeni tysicy lat! To, co wraca do Ciebie jako Stara Wiedza, to włanie te lnienia Fioletu. Miej wic pewność, e jeli zintegrujesz je dzi, bdą w Tobie ywe już zawzsze. Jeli słyszałeś kiedykolwiek zdanie mówice o tym, e jazdy na rowerze się nie zapomina - pamitaj, e dotyczy to kadej zdobytej przez Ciebie umiejtnoci.

Wchodzc w zakresy Fioletu poza warunkami Czasu i Przestrzeni, logujesz się bezporednio do tego zakresu wartoci, w których znajdują się WSZYSTKIE Twoje TALENTY,UMIEJTNOCI oraz DARY. Dziki tym zajciom otrzymasz moliwość działania na całym obszarze tego, co udało Ci siskolekcjonować na przestrzeni wszystkich inkarnacji.

Podczas warsztatów poruszone zostaną nastpujce tematy:

* Praca z Aniołami Fioletowego Promienia
* Jak pracowa
ć z St Germain i Archaniołem Zadkielem?
* Jak po
łączyć się z własnym Fioletem?
* Równowaga i balans B
łękitu i Czerwieni - jak osignąćHarmonię w Energii?
* Metody integracji Talentów, Darów i Umiej
tnoci na przestrzeni inkarnacji - PRAKTYKA
* Metody pobudzania dawnych potencja
łów - PRAKTYKA
* 
wiczenia sensoryczne i poszerzajce percepcj- PRAKTYKA * RytuałÂ Archanielski w energii Archanioła Zadkiela i Metatrona


***
INFORMACJE ORGANIZACYJNE: Data: 01.09.2019


Godziny: 15:00-21:00

Prowadzca: Wiedma Anja Anna

Cena: 100 pln


Jeli masz pytania techniczne dotyczce webinaru, skontaktuj si: webinar@akademiaducha.pl

***

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!