Proste Formatowanie Warunkowe w Microsoft Office Excel 2007


Nadaj format tylko wybranym!!
Microsoft Excel bez tajemnic

Witaj,

Zdajesz sobie sprawę, że zbyt duża ilość danych wprowadzanych do Excela może być kłopotliwa, że ciężko jest przedstawić konkretne wnioski, jeśli jest kilkadziesiąt, kilkaset, a nawet kilka tysięcy danych. Pomyśl, o ile łatwiej byłoby gdybyś mógł formatować tylko te dane, które chcesz pokazać, których ważność chcesz podkreślić...

Jeśli obejrzysz filmik teraz, z pewnością już przy najbliższej okazji z radością skorzystasz z ułatwienia jakie oferuje Ci MS Excel, a o których do tej pory być może nie słyszałeś.

Dzięki temu, trwającemu zaledwie 4 minuty nagraniu dowiesz się, jak w prosty sposób możesz ułatwić i przyśpieszyć swoją pracę, korzystając z prostej funkcji formatowania wg określonego warunku.

Dowiedz się, czym jest proste formatowanie warunkowe i korzystaj z tej funkcji zawsze wtedy, kiedy będzie Ci pomocna, a uwierz… jak tylko ją poznasz będzie pomocna coraz częściej!

Zdobądź wiedzę i pozwól sobie na dowolne formatowanie najważniejszych danych w Twoim dokumencie! Zrób na ich podstawie wykres, tabelę bądź dowolną prezentację.

Nie czekaj, zapisz się na ten zupełnie darmowy kurs!

Nie musisz już szukać w gąszczu cyferek tej jednej, jedynej! Obejrzyj nagranie, zastosuj formułę i do dzieła!!
Nie każdy posiada ta wiedzę, Ty możesz poznać ją już teraz i za 4 minuty wprowadzić ją w życie.

Pozdrawiam,
Aleksandra Sawicka

P.S. Ta wiedza naprawdę Ci się przyda. Zapisz się na kurs i sprawdź sam!


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle