Jeśli masz problemy z wystawianiem produktów na sprzedaż na Ekademia.pl, czytaj dalej


Witam Cię serdecznie,

Nazywam się Paweł Krzyworączka. Przygotowałem dla Ciebie video-poradnik, w którym pokazuję krok po kroku, jak wystawić na Ekademia.pl szkolenie, ebooka lub inny produkt na sprzedaż.

Nie ma co ukrywać: platforma Ekademia.pl jest dość rozbudowana i może wielu osobom sprawiać różnego typu trudności. Wielokrotnie spotkałem się z opiniami, że wystawienie na sprzedaż na Ekademii jakiegokolwiek produktu jest bardzo trudno. Wiele osób wręcz poddaje się i rezygnuje. To błąd. Przecież wystarczy instruktaż krok po kroku - przygotowany przez kogoś, kto doskonale zna Ekademię i sam sprzedaje na niej swoje produkty - by samodzielnie przygotowywać i umieszczać na platformie szkoleniowej własne produkty.

Stąd mój pomysł na ten video - poradnik: chcę pomóc Ci sprzedawać dzięki Ekademia.pl. Nagle wszystko stanie się łatwe i proste.

37-minutowy tutorial audio-video Pawła Krzyworączki

Przygotowałem dla Ciebie 37-minutowe video (nagrałem to, co sam robiłem wystawiając szkolenie), na którym omawiam m.in. następujące zagadnienia:

  • > jak utworzyć nowy kurs (czyli dowolny produkt), nadać mu tytuł, skróconą nazwę i krótki opis?
  • > jak dodać zawartość kursu (np. pliki video czy pdf)?
  • > jak umieścić ofertę sprzedażową?
  • > jak zastosować własny nagłówek graficzny (podobny do tego, jaki ma np. ten kurs)?
  • > jak zmienić wygląd strony sprzedażowej, czyli (podobnie jak tutaj) umieścić formularz zapisu na dole strony?
  • > dlaczego należy używać Firefoksa w czasie wystawiania produkty na sprzedaż?
  • > jak aktywować kurs?
blok 1 szkolenia seo

Nagranie video obejrzysz za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Nie musisz nic instalować. A pliki ściągniesz z Sieci w kilka minut (paczka .zip ma 73MB objętości).

Nagranie jest bardzo dobrej jakości (zarówno audio, jak i video). Po lewej stronie będziesz mieć wygodne menu nawigacyjne (spójrz na zrzut ekranowy powyżej).

Gwarancja 100% satysfakcji


gwarancja satysfakcji

Inwestując w szkolenie "Jak wystawić szkolenie na Ekademia.pl w 15 minut?" nic nie ryzykujesz. Dlaczego? Bo daję Ci gwarancję zadowolenia ze szkolenia. Co to oznacza? Jeśli stwierdzisz, że szkolenie okazało się marnej jakości i niewiele Ci dało (masz na to aż 30 dni po zakupie!) - dasz mi znać, a ja oddam Ci zainwestowane pieniądze.

Jak widzisz, całe ryzyko biorę na siebie. Jeśli nie sprostam Twoim oczekiwaniom, poniosę zasłużoną karę. Nie uważasz, że to uczciwy układ?


Cena szkolenia audio-video (tutoriala)

To szkolenie w postaci nagrania video pozwoli Ci bezstresowo wystawić dowolny produkt na sprzedaż na platformie Ekademia.pl. Cenę tego szkolenia ustaliłem na:

cena-ekademia-15-minut.jpg

Jeśli chcesz nauczyć się błyskawicznie wystawiać Twoje produkty na sprzedaż na Ekademia.pl - kup to nagranie video.

Paweł Krzyworączka

opinia 2
"Chciałbym serdecznie podziękować za udostępnienie tak cennej wiedzy. Pod względem merytorycznym kurs jest fantastyczny."
Grzegorz Okraska