Dzień Wewnętrznego Dziecka

*** Daj sobie najpiękniejszy prezent - Pokochaj Siebie! ***

[WEBINAR]

 

***

Dzień 1 – SOBOTA – 01.06.2019

Dzień Wewnętrznego Dziecka 


***

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

 

***


Dziś, w energiach słonecznej Radości, masz możliwość nawiązania jedynej w swoim rodzaju i najważniejszej w Twoim Życiu przyjaźni - ze sobą! Jeśli odnajdziesz w sobie tę świetlistą nić, prowadzącą Cię do wnętrza siebie, znajdziesz również ekspresową autostradę... do Źródła! 

Nasza dziecięca Niewinność, Beztroska, Szczerość i Szczęście, chociaż często przysypane gruzami trudów dorosłego Życia, istnieją w nas sumą wszystkich uśmiechów i głośnych roześmiań, wszystkich bezpośrednich spojrzeń i momentów rozumienia własnej Świętości, wszystkich zabaw i każdej rozrywki, która ucenniła nas w Dobro i w Sztukę. Niezależnie od tego, jakiego stylu Życie prowadzimy - czy jest ono próbą przetrwania pomiędzy potężnymi wydarzeniami o różnych potencjałach, czy motylkowo lekkim fruwaniem z daty na datę - każde Życie zawiera w sobie okruszki energii dziecka. I nawet, jeśli dzieciństwo kojarzone jest przez nas raczej traumatycznie, to dziecięca ciekawość, szczere i niezabrudzone zewnętrznymi pryzmatami postrzeganie i wewnętrzna szczęśliwość są w każdej chwili gotowe przebudzić się z pełną Mocą - nawet, jeśli wydaje Ci się, że nie masz ich w sobie zbyt wiele! A wiedz, że każdy jeden z nich jest jak promień Wiecznego i Nieskończonego Światła - potrafi rozproszyć każdy rodzaj Mroku, który miał czelność pojawić się w Tobie bądź blisko Ciebie! 


Bycie w kontakcie z Wewnętrznym Dzieckiem jest dla wielu osób powierzchownie traktujących tematykę rozwoju duchowego wdzięcznym tematem do drwin. Tymczasem jest to absolutna PODSTAWA między innymi Magii Obronnej - bo gdy Twoje Wewnętrzne Dziecko zostanie wstawione w warunek niebezpieczeństwa bądź zanegujesz jego cechy w sobie, stracisz równowagę pomiędzy Podświadomością i Świadomością, a to początek rozsypywania się struktury Jedności w Człowieku! Wewnętrzne Dziecko to nasza Przeszłość, zapisana w komórkach Ciała, Ufność, sposób uczenia się i Ciekawość oznaczona w Umyśle oraz Niewinność na poziomie Światła, przenikająca każdą jedną cząsteczkę istnienia Człowieka. Gdy energia ta zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona bądź odsunięta, wchodzimy w obszar zaburzenia tych wartości. Pojawia się wyrzuty sumienia, poczucie nieważności, odepchnięcia, odrzucenia. Nasz wewnętrzny obraz zaczyna zmieniać się w potworną fantazję na temat naszych wad, bo nie widzimy w sobie tego, co widzi w nas Bóg - dziecka Kosmosu i Ziemi, zrodzonego w Miłości ludzkiej i kropki Boskiego Światła. Zamiast tego widzimy niedostatecznie (zawsze!) efektywnego dorosłego, który nie osiaga tego co powinien albo nie żyje tak, jak chciałby żyć. Bez połączenia z energią Wewnętrznego Dziecka jesteśmy dla siebie... ZEWNĘTRZNI! Jak manekiny lub roboty, które nie potrafią wziąć życia w swoje ręce, bo nie za to będą pochwalone przez "ważniejszych" w opinii społecznej lub w hierarchii zawodowej dorosłych. Żyjąc w ciągłym stanie próby zasłużenia na ludzkie uznanie zapominamy o swoim własnym uznaniu dla siebie i swojej wspaniałości. 
Najwyższy Czas to zmienić!


Podczas naszych zajęć nie będziemy tarzać się w traumach - nie musimy. By dotrzeć do Wewnętrznego Dziecka, nie planujemy drapać ran ani otwierać lochów Przeszłości. Wszędzie, gdzie będziemy wchodzić, wejdziemy ze Światłem. Magia Anielska, która jest naszą metodą pracy z energiami, przeprowadzi nas przez cały proces poprzez Świetlistą Transformację, więc nie obawiajcie się, iż warsztaty mogą zapoczątkować i rozgrzebać proces psychlogiczny, z którym będzie trudno Wam uporać się samodzielnie. Bądźcie pewni, że w tym rodzaju Przemiany, który wyróżnia fakt, iż od samego początku jej wydarzania powoduje i pomnaża jedynie Światło, Wasza relacja z Wewnętrznym Dzieckiem zostanie odnowiona, a każdy zapoczątkowany kierunek wydarzania się energii będzie przebiegał łagodnie i zgodnie z Waszą Wolą, ponieważ powierzony zostanie w całości Aniołom i Archaniołom z promienia przewodzonego przez Gabriela, Rafaela i Michaela. Możliwe, iż w trakcie Rytuału, który będzie koronacją naszego Dnia Dziecka, poznacie również swojego Anioła Stróża, ponieważ każdy z nas przypomni sobie moment schodzenia na Ziemię i początek swoich Oddechów i Kroków. 


Z uwagi na to, że program tych warsztatów jest szczególny i zawiera wiele niespodzianek, które będą dla Was wyjątkowymi prezentami, nie podamy detali do wiadomości publicznej. Prosimy Was o zabranie ze sobą sprzętu muzycznego, jeśli takowy posiadacie. Oprócz tego mile widziane wszelkie przyrządy i akcesoria do spełniania się w sposób artystyczny oraz 5 ulubionych zabawek - mogą być to maskotki z dzieciństwa, współczesny telefon, dron lub link do ulubionego filmiku. Mogą być to grabki, łopatki bądź coś, co daje Ci Radość w ogrodzie albo na budowie. 


Tego dnia stworzymy razem coś wielkiego i mam nadzieję, że nasze Wewnętrzne Dzieci zostaną przyjaciółmi, a za rok spotkamy się o tej samej porze, by zrobić coś doskonałego i by wzmocnić w sobie wszystkie pierwsze, pierwotne i czyste instynkty Duszy, których Moc sprawi, że Twoje Życie stanie się najlepszą zabawą, w jakiej brałeś udział! 


Czuj Radość i powoduj Radość! To szkolenie nauczy Cię, jak być profesjonalnie najszczęśliwszym sobą, jakim potrafisz!


NOtatkowicze - przygotujcie się na wykład z biochemii i kilka przydatnych recept ziołowo-suplementowych.
Dzicy transownicy - przygotujcie się na bębny, dzwonki i niespodziankę na mieście, możliwe, iż lekko psotną 😉
Ty, który to czytasz - już wiesz, jakie 5 zabawek weźmiesz?

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!!!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Data: 1.06.2019 (sobota)

Cena: 155 zł

Godzina: 14:00 – 20:00

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

 

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


***


UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 

Zapraszamy!

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!