ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY - Dzień DRUGI

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY - Dzień Drugi: MARIA MAGDALENA 13.12.2019


[webinar - wykład i Rytual]

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***


Maria Magdalena.

Tak niewiele powiedziano, lecz zrozumiał każdy, kto usłyszał.

Ten dzień mamy po to, by usłyszeli i zrozumieli wszyscy, którzy są gotowi.


“Jestem Zmartwychwstaniem i Życiem” - to powiedział do niej Jezus w słowach na Ziemi ostatnich. Każdą cząsteczką Jego w sobie zrozumiała. Następnie każdą własną. A później rozpłynęła się po Świecie w Wiedzy o tym, spotykając kolejne kobiety i inspirując je do Miłości, którą sama żyje i która od początku Jej i Jego istnienia przekracza granice tego, co śmiertelne. 


Maria Magdalena, jedyna kobieta na Ziemi, w której Energii Chrystus mógł odnaleźć wzajemność, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie Religii. Przez Kościół przez wiele wieków niszczona, następnie “dyskretnie” przemilczana bądź marginalizowana, dochodzi w końcu do Czasu, w którym jej Imię może popłynąć z pełną Mocą! W czasach Chrystusa uznana za równą Jemu, miała ona swoje Uczennice, a jej i ich Nauka jest żywa w Alchemii po dziś dzień i daje kompletną Wolność oraz Zrozumienie Natury Człowieka - jeśli masz w sobie dostatecznie dużo Światła i Ciepła, żeby ją poczuć! Jako Kobieta Maria Magdalena uczyła bycia wsparciem dla każdego, kogo kochamy - lecz i również unoszenia się w Mistrzostwo w swoich własnych cechach. Mimo tego, iż Wiedza ta jest sekretna i uznawana często za zarezerwowaną dla Kobiet, tego dnia każdy Człowiek odważny by ją poczuć otrzyma taką możliwość. To pierwsze spotkanie związane z mocą Marii Magdaleny, na które Panowie są również serdecznie zaproszeni! Dzięki Wiedzy o tym, jak pracować z Księżycem, z Wodą, z Lustrem i ze swoją Lunarną Naturą każdy może osiągnąć Pełnię Siebie w Miłości i w Mocy - czas ZINTEGROWAĆ w sobie wartości Ognia i Wody, Dnia i Nocy, Słońca i Księżyca, Jezusa i Marii Magdaleny!


Na te zajęcia niech każdy z Was przyniesie jeden kwiat - taki, jaki poczuje, jaki wybierze, jaki jest dla niego najulubieńszy. Najlepiej, jeśli uda się mieć go w formie organicznej, ale w przypadku jeśli Twoim ulubionym Kwiatem jest np. Wanilia, zdjęcie również może zostać uznane za wystarczające. 

Oto tematy, których możesz spodziewać się na spotkaniu:


Magia Magdalena - Prawda vs Religia

Energia Mariomagdaleńska - znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie 

Archetyp Czarnej Madonny, Jawnogrzesznicy, Uczennicy, Mistrzyni - kim jest Maria Magdalena poza tymi interpretacjami?

Czakra Serca - Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy - stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj! (część druga - warto skompletować całość!)

12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem - ćwiczenia praktyczne do pracy z aktywacją, oczyszczeniem i uzupełnianiem Czakr

Lilia, Woda, Krew - Alchemiczny portret Marii Magdaleny i jej obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych

“Ona, czyli Księżyc, dający Wiedzę Słońcu” - do czego inspiruje nas Maria Magdalena i gdzie znaleźć o tym informacje?

Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Mariomagdaleńskiej i pracę z zakresami Mistrzostwa 

Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Marii Magdaleny - zostań Jej Uczniem!

Manifestacja i Materializacja - Podstawy, Metody i Praktyka część 2

Transmutacja i Transfiguracja - czyli Metody Przemiany, praca praktyczna


Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie ostatnim publicznie dostępnym wydarzeniem w tym roku, przygotujcie się na niespotykaną do tej pory JAKOŚĆ i ZASIĘG Energii - celem ostatniego Rytuału tworzonego z ludźmi jest zawsze dowydarzenie, dopełnienie i domanifestowanie tego, co w bieżącym roku pojawiło się w naszym Życiu jako Intencja, Życzenie, Pragnienie lub Plan. 

Jest to moment, by podsumować energię całego roku - w obliczu pierwszego dnia po Święcie Światła, gdy dni zaczynają rosnąć, a noce maleć, świętujemy Dzień Początku i Odrodzenia. Możemy poprosić Słońce, by codziennie aż do kulminacji swej aktywności rosło w Moc nad naszym Życiem, a tym samym by każdy z naszych upragnionych Sukcesów był dobrze zaopiekowany! Idealny moment na Magię związaną z wejściem na Ścieżkę i postanowieniem o Życiu w wyższej skali i w prawdziwych wartościach. Perfekcyjny Czas na to, by połączyć sferę Sacrum i Profanum, tak by Wiedza zdobyta od różnych osób i różnymi metodami mogła być dla nas praktycznym wsparciem. Rytuał będzie miał charakter nieco inny niż do tej pory - tak, jak pierwszego dnia zaczynać będziemy od Ciemności, Przeszłości, Podświadomości, a następnie poprzez Oczyszczenie wejdziemy w Światło, tak drugiego dnia zaczniemy Rytuał przy bardzo intensywnym oświetleniu, by w połowie przełączyć się w “tryb nocny” by wszystko, co uczyniliśmy i stworzyliśmy, mogło zostać zatwierdzone jako Fakt - a więc Przyszła… Przeszłość!


Będzie to również wejście od globalnego działania w intymność. Warto zrobić obydwa Rytuały - stanowić będą bowiem naturalne uzupełnienie wobec siebie, a jako Całość dadzą dostęp do niezwykłych Przestrzeni i Czasów do Nauki. Istoty Anielskie i Archanielskie obecne podczas naszego spotkania mogą chcieć się z Wami komunikować również po zajęciach - zanim przyjdziecie się z nimi spotkać ustalcie ze sobą, czy jest w Was na to otwartość i czy pragniecie, by ich istnienie wpisało się swoją Mocą i Błogosławieństwem w Wasze Życie. Jeśli pragniecie nawiązać z nimi kontakt i powierzyć pod ich opiekę sprawy najważniejsze - nie wahajcie się! Jestem szczęśliwa, że po wielu latach pracy z Magią i Alchemią jestem gotowa, by zaprosić Was na to spotkanie.

Jeśli czujecie w sobie gotowość - oczywiście bądźcie! Weźcie ze sobą instrumenty muzyczne - Informacja i Praktyka potrzebują balansu, stworzymy go poprzez wspólne połączenie Melodią i Rytmem!


Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Data: 13.12.2019

Godziny: 20:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Cena: 100 pln

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!