ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY - Dzień Pierwszy

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY
- Dzień Pierwszy: JEZUS
11.12.2019


[webinar - wykład i Rytual]


Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

***


Jezus.

Tak wiele powiedziano, a tak niewiele zrozumiano. 

Ten dzień wszyscy otrzymaliśmy po to, by to zmienić. 


Nie ma w świecie osoby, która istnieje bez jego obecności. Czy nazwiesz go Jeszua z hebrajskiego, Essa w języku Amaric czy Zbawiciel po polsku - wiedz, że jest w Tobie obecny i tylko od Ciebie zależy, jak bardzo jego Święta Energia lśnić będzie w Twojej Rzeczywistości i Tobą w Życiu innych! Niezależnie od Wiary, Wyznania i sposobu okazywania uważności spirytualnej, obecność Jezusa żyje w każdym - tak bardzo bowiem zmienił losy świata, iż na zawsze wpisał się w Wiedzę Wody. I z każdą chwilą, gdy naturalne soki Świata, obecne w ziołach, warzywach, kwiatach, owocach, deszczu i Rzekach, przepływają przez Ciebie, stężenie boskiej obecności w Tobie rośnie. Jak pracować z cząsteczkami Chrystusa w świecie i z Jego Mocą w sobie, by stać się Pełnią Miłości i Mocy na Ziemi?


Jezus był, jest i będzie nauczycielem Wolności - niezależnie od tego, w którym punkcie istnienia o nim usłyszysz, jego Imię obudzi w Tobie dążenie do Prawdy i pełną Odwagę, by się z nią zmierzyć. Zainspiruje do wspinania się po drabinie własnego DNA i osiągnięcia Pełni Człowieczeństwa. A więc zrealizowania kompletnego potencjału, który posiadamy z samej jedynie tej przyczyny, iż jesteśmy ludźmi. Nauka Jezusa odradza się dziś w sposób szczególny - z Mocą niespotykaną, w pełnej dynamice, przepływa przez Świat jak Tsunami Światła, zmywając wieki wypaczeń, terroru i kontroli! Wszystko, czego uczył Jezus wraz z Marią Magdaleną, żyje w Tobie i nie będzie dla Ciebie niczym nowym - moje zadanie polega jedynie na wskazaniu Ci drogi do tego i ponownym skontaktowaniu Cię z tymi wartościami! Ważne jest również to, by Ścieżka ta nie została w Tobie już nigdy zapomniana - dlatego też na zajęciach otrzymasz Klucze i Wskazówki, jak pracować z Energią Chrystusową na co dzień. 


Oto tematy, których możesz spodziewać się na spotkaniu:

Jezus - Prawda vs Religia

Energia Chrystusowa - znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie 

Archetyp Mesjasza, Syna Bożego, Boga Słów, Nauczyciela - kim jest Jezus poza tymi interpretacjami?

Czakra Serca - Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy - stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj!

12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem

Róża, Ogień, Światło - Alchemiczny portret Jezusa i jego obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych

“On, czyli Człowiek, pomiędzy Niebem i Ziemią” - do czego inspiruje nas Jezus i gdzie znaleźć o tym informacje?

Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Chrystusowej i pracę z zakresami Mistrzostwa 

Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Jezusa - zostań Jego Uczniem!

Manifestacja i Materializacja - Podstawy, Metody i Praktyka


Całości spotkania dopełni oczywiście Rytuał Anielski i Archanielski - tym razem jego zadaniem będzie oczyszczenie w Tobie Imienia Jezusa oraz usunięcie wszelkiego rodzaju negatywnej energii z Czasu i Przestrzeni Twojego Życia - jeśli wiesz, od czego pragniesz się uwolnić i co zapraszasz do swojego Życia w zamian za to, spisz swoje intencje w Oświadczeniu Woli (https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/) lub na kartce po lewej stronie napisz, co z momentem Rytuału wykreślasz ze swojej Rzeczywistości, zaś po prawej stronie, co zapraszasz. 


Tego dnia dzięki Magii i Muzyce otworzymy nie tylko nad Ołtarzem, ale nad każdym z naszych Żyć, szczególny Portal Energii, nazywany Przestrzenią Cudu. Jest to energetyczny most pomiędzy sferą Ziemi i Nieba - dzięki tej Drodze Istoty Anielskie i Archanielskie mogą skierować swoją Boską Moc bezpośrednio w nasze sprawy, a my jesteśmy w stanie nie tylko oczyścić swoją Przeszłość i unieść się Przebaczeniem ponad wszelkimi doświadczeniami, ale również zobaczyć swoją Przyszłość i z pełną Wiedzą o tym, jak manifestować i materializować, uczynić w niej konkretne Wydarzenia!


Osoby, które zdążą się zapisać do 15-go grudnia, otrzymają ode mnie specjalną niespodziankę - odręcznie napisany list z osobistym Błogosławieństwem na kolejny rok. 


Jeśli potrzebne Ci wsparcie w jakiejś konkretnej dziedzinie, wpisz proszę informacje o tym w danych przelewu - dzięki temu będzie możliwe stworzenie dla Ciebie czegoś, co potrzebujesz! 

Z uwagi na konieczności podróżowe nie mam możliwości zrobienia tego później. A z całą pewnością docenicie ten szczególny rodzaj Magii, gdy tylko otrzymacie do niego dostęp! W pakiecie Wiedza o tym, jak pomnażać Potęgę tego co robicie… poprzez Życzenia!


MAGIHUANA - oto mój sposób, by wesprzeć Świętą Roślinę Mocy!

Tym razem spotkanie ma charakter szczególny - wszystkie środki zebrane w jego efekcie stanowić będą podstawę ekonomiczną do wystartowania projektu, który wspieram całym swoim Światłem, lecz który z czystym Sercem oddałam pod opiekę swojej Rodzinie w Detroit, pozostając oczywiście częścią Crew jako Highest Priestess i zachowując pełną Moc w obszarze działań związanych z Magią. 


Wszystkie środki, które potrzebujecie przesłać i którymi macie ochotę się podzielić po prostu w ramach wsparcia prosimy podesłać na konto PayPal połączone z adresem:

magihuana313@gmail.com

Jednocześnie daję znak, iż projekt startuje, jeśli więc widzicie się jakkolwiek w jego obrębie - dajcie znak, byśmy mogli się skoordynować w działaniach w Przyszłości. 

Więcej informacji o Magihuanie znajdziecie na naszej stronie Youtube oraz FB:

https://www.facebook.com/magihuana/

https://www.youtube.com/channel/UCWB5d0AeobLVTfDu7ap9F0g

Wiedźma Anja Anna


Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Rytuał trwa ok 4h

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 

Cena: 100 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!