Duch Ponad Stresem

  stres


* Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze! *


Wyobraź sobie, że wstajesz i cieszysz się słońcem, zapachem kawy i z radością idziesz do pracy. Tam żadna niska wibracja nie ma na Ciebie wpływu. Adwersarze podchodząc do Ciebie tracą z pamięci wszystkie argumenty przeciw Tobie. Niewygodne pytania nie padają z ich ust. W domu z kolei naburmuszony partner za sprawą Twojej wysokiej wibracji zaczyna robić kolacje, otwiera wino. Bajka? Niekoniecznie. Wystarczy, że nauczysz się panować poprzez Ducha nad stresem i energią w sobie. A energia otoczenia zmieni się pod Twoje dyktando. Potrzebujesz z tego korepetycji, kilka wskazówek? Zapraszamy na wykład.

Wiedźma Anja zdradzi tajniki magii i czynienia, które każdy problem i stres zmniejszą do małej kuleczki światła. Technika Srogiej Litości, stawianie luster i pryzmatów między nami a ludźmi to tylko niektóre punkty tego wykładu.


***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Czas trwania: 2 godz. i 50 minut
Zapraszamy!

***

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości?
Chętnie odpowiemy:
biuro@akademiaducha.pl