CZAKRA SAKRALNA - Świętość KREACJI!

CZAKRA SAKRALNA - Świętość KREACJI!


***

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!***


Oto Dom wszystkiego, co w Tobie Pasją, Kreacją, Namiętnością, Pożądaniem, Witalnością i Seksualnością! Dom Święty, własny dla mieszkającej w Tobie Starej Wiedzy, doświadczonej Zmysłami. Własny dla Przyjemności, Akceptacji i Czułości. Niestety! Dom ten często zinwazjowany jest przez Lęki, zastraszony Poczuciem Winy, zablokowany przez ciężkie wibracje, zmuszony do niepoprawnego funkcjonowania przez seksualny zgiełk, emitowany przez Cywilizację w kierunku każdej komórki uważności… A przecież nie to chcemy mieć w sobie!

Twoje Ciało to Twoje Sanktuarium - i to Ty i Tylko Ty decydujesz, co ma w nim swój Czas i swoje Miejsce! Jeśli pragniesz, by w Twojej Czakrze Sakralnej - Ognisku Witalności, Kreatywności i Pięknej Miłości Zmysłowej - najwyższy Czas posprzątać to, co od lat zabiera Ci możliwość pełnego ROZKWITU!

Człowiek, którego Czakra Svadhishthana (sanskryt: “Samostanowić o sobie”), symbolizowana przez Biały Lotos i wszystkie odcienie głębokiej Pomarańczowości jest WOLNA OD BLOKAD, wypełniona Radością i Światłem, jest SZCZĘŚLIWY, ponieważ UMIE odczuwać SZCZĘŚCIE! Głównym zadaniem tego ośrodka energetycznego jest bowiem kumulowanie ze świata wszystkich wrażeń Przyjemności, Intymności, Radości… i ZAUFANIA! To, jaki jest Twój stosunek do tej Energii, decyduje o całej Twojej Witalności, o możliwościach Manifestacji, o poziomie codziennej Mobilizacji i Skuteczności… Słowem: to Moc tej właśnie Czakry daje Ci prąd na wszelkie działania! To, z jaką czystością płynie w Tobie Energia Wody i Ognia jednocześnie, a więc Emocjonalne, Namiętne, dążące do Kreacji i Prokreacji rzeki wszystkiego, co Męskie i Żeńskie w Człowieku, decyduje o… WSZYSTKIM! Energia tego czakramu produkuje bowiem zasilanie do całego systemu energetycznego człowieka!

Jeśli czakra ta wibruje w sposób uszkodzony, jest w niej zbyt powolny ruch bądź dawne urazy powodują niemożliwość zdobywania nowych doświadczeń, najwyższy Czas na Zmianę, która postawi w kompletnie inny punkt wszystko, co znałeś do tej pory! Czakrę Sakralną blokuje głównie energia Strachu - a w szczególności Strach przed Śmiercią. Dlatego też rozwalenie tego lękowego konstruktu da Ci absolutną Błogość i Zrozumienie tego, jak tymczasowy biologicznie Człowiek ucennia sie w Wieczności i rośnie w Moc z każdym uczynionym Dobrem!

W programie zajęć między innymi:
Demony Czakry Seksualnej - pokonaj Lęk, Poniżenie, Złamane Poczucie Własnej Wartości!
Jak pracować z energią Słońca i Księżyca w sobie?
Współpraca z innymi Czakrami - zadbaj o balans!
Ćwiczenia do utrzymania Czakry Sakralnej w doskonałej kondycji - i do zrozumienia jej działania!
Programy Karmiczne, Inkarnacyjne i Bieżące
Główne współczesne zanieczyszczenia Czakry i sposoby na to, by sobie pomóc
USTANAWIAJ - nauka Wyrażania Woli!
Praca poprzez Zmysły - osiągnij DOBROSTAN swojej Witalności!
Energie Talentu, Daru i Umiejętności - pracuj z nimi w pełnej Mocy!
Odblokowanie Energii Kreacji w procesie rytualnym
Odblokowanie Energii Seksualnej i płciowej w procesie rytualnym
Telegonia - posprzątanie energii byłych partnerów i partnerek seksualnych - jeśli tego chcesz!
Oczyszczenie Czakry Seksualnej i wypełnienie balansującą energią Boskiego Źródła poprzed pracę z Istotami Anielskimi i Archanielskimi
Usunięcie wszelkich podczepów, wirusów energetycznych, myślokształtów i agresywnych energii posiadających tożsamość, łączących się z Twoją Świętą Energią Życia
Zaproszenie do Życia Wydarzeń i Osób, które pomogą Ci odkryć Doskonałość i Moc własnej cielesnej Natury
Przywołanie Osoby, która ma możliwość Odwzajemnić Cię w Miłości - jeśli taka jest Twoja Wolna Wola!


Tym razem w Rytuale przejdziemy przez proces z dużą samodzielnością - w opiece Istot Anielskich, lecz bez wyręczania się nimi! W końcu nasze zadanie polega dziś na zaopiekowaniu się własnymi energiami cielesnymi - i choć Aniołowie je rozumieją swym Światłem, to nie mają możliwości poczucia istnienia w jednej tylko Płci Ludzkiej, nie mają więc zasięgu poczuciem na takie zakresy ludzkiego Życia, jak Pożądanie czy Namiętność. Lecz przebudzenie tak potężnego Ognia podczas pracy z wodnymi energiami Emocji i Ciała wymaga pomocy w kulminacji doświadczania oraz opieki późniejszej, by nasze odblokowane Energie mogły być przez nas rozpoznane, zrozumiane i doprowadzone do Mistrzostwa w piękny i bezpieczny sposób. Dlatego też Istoty Anielskie i Archanielskie pod szczególnym prowadzeniem Archanioła Gabriela, Michaela i Haniela dadzą nam pełne wsparcie swoich Boskich Promieni, byśmy mogli w Pełni stać się… LUDŹMI! Połączeniem tego, co w nas Ziemskie, Instynktowne, Naturalne, Zwierzęce oraz Boskie, Kreatywne, Manifestujące Wolną Wolę i Tworzące!

Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!

Jeśli czujesz, że ten Rytuał jest dla Ciebie - nie wahaj się! Zrób go wówczas, kiedy uznasz to za najbardziej korzystne dla siebie - jeśli pragniesz zrobić go poza datą pierwszej emisji Webinaru, nie jest to w żaden sposób problemem - jego działanie jest potężnie i niezachwiane wybranym przez Ciebie Czasem! Jeśli pragniesz, by Rytuał miał na Ciebie działanie szczególne, możesz odtworzyć go w swoje Urodziny, w ważną dla siebie Rocznicę bądź datę o szczególnym znaczeniu - albo w dzień tygodnia, w którym przyszedłeś na świat, w dokładnej godzinie porodu! Wówczas skomunikujesz się ze swoim pierwotnym Wzorem. A więc wszystko, co zdarzyło się od momentu Twojego poczęcia aż do chwili obecnej zostanie z powrotem połączone z Boskim Źródłem! Niezależnie od tego, jakie zniszczenia zostały dokonane do tej pory - jeśli stać się na to, by nimi nie żyć, a zamiast tego doświadczać w kompletnym Błogosławieństwie tego, co na Ziemi najpiękniejsze - spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 


Cena: 100 pln


Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***


Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie. 


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!