W kilka chwil zainstalujesz na swojej stronie nieinwazyjne i diabelnie skuteczne reklamy, które poderwą Twój e-biznes do lotu!

Niezależnie od tego, czy jesteś blogerem, partnerem lub twórcą programu partnerskiego, webmasterem, czy e-marketerem, przeczytaj uważnie moją ofertę.

Od: Piotr Kasza

Jako twórca stron internetowych zapewne borykasz się z niską skutecznością reklam i bannerów, a Twoja lista adresowa nie rośnie tak, jak powinna.

W ciągu następnych 5 minut pokażę Ci jak sprawić, aby Twoja reklama była skuteczna i zwracała na siebie uwagę, pozostając jednocześnie nieinwazyjną wobec odwiedzających. Raz na zawsze skończ z reklamą pop-up, za chwilę poznasz godnego następcę!

Użytkownicy Internetu na każdym kroku są bombardowani reklamami. W szczególności irytują ich wyskakujące okienka i warstwy przesłaniające większość ekranu, które najczęściej są zamykane, zanim się nawet w pełni załadują. Często prowadzą do szybkiego opuszczenia strony. Oprócz tego, prawie każdy internauta ma tzw. "ślepotę bannerową" i praktycznie nie zauważa reklam.

Powoduje to, że bannery, które zamieszczasz na swojej stronie są nieskuteczne, a Twój formularz zapisu na newsletter nie przynosi takich efektów, na jakie zasługujesz.

Co powiedziałbyś, jeśli pokazałbym Ci reklamę, która jest skuteczniejsza niż pop-upy - nieinwazyjną, a jednocześnie intrygującą i wręcz podobającą się odwiedzającym?


Byłem sfrustrowany małą ilością zapisów na mój e-mailowy kurs internetowy, mimo stosunkowo dużego ruchu na stronie. Postanowiłem znaleźć sposób na skuteczną reklamę, która nie będzie uciążliwa dla odwiedzających.

Niestety nie znalazłem nic odpowiedniego na polskim rynku, więc napisałem skrypt na własne potrzeby. Gdy odkryłem jego diabelską skuteczność, uznałem, że szkoda go chować w przysłowiowej szufladzie. Postanowiłem podzielić się nim z Tobą!

Przedstawiam Ci:
BottomAd Pro - nieinwazyjne i diabelnie skuteczne reklamy!
BottomAd Pro

Czym jest BottomAd Pro?

BottomAd Pro to skrypt wyświetlający mały pasek, który wysuwa się na dole strony. Taki jak na obecnej stronie.

BottomAd Pro jest niezależnym (samodzielnym) skryptem. Oznacza to, że możesz zainstalować go na dowolnej stronie internetowej - zarówno na blogu, jak i na prostej stronie html. Skrypt bezproblemowo działa na większości platform blogowych i systemach CMS. Jedynym wymagiem jest możliwość edycji kodu źródłowego strony. Nie musisz instalować żadnych wtyczek do Wordpressa, ani modułów do Joomli - wystarczy sam skrypt.

(BottomAd Pro został gruntownie przetestowany na skryptach Wordpress.org, Blogger, Joomla, Drupal, Serendipity, php-Fusion, osCommerce i innych!)


Co możesz reklamować dzięki BottomAd Pro? Promuj swoje strony, produkty, usługi, lub programy partnerskie. Rozdawaj bonusy, rabaty, informować o nowych akcjach i promocjach. Buduj swoją markę i opinię eksperta. Wyobraźnia jest Twoim jedynym ograniczeniem!

  Na pasku BottomAd Pro możesz umieścić prawie wszystko:
 • formularz zapisu na newsletter - obsługiwana jest zdecydowana większość systemów do wysyłania mailingów (m.in. Freebot, Implebot, FUMP, Aweber, Sare, Freshmail, Pername, Prosponder itd.)
 • banner graficzny - każdy banner do wysokości 100px będzie odpowiedni (istnieje też możliwość zwiększenia tej wysokości)
 • dowolny tekst
 • reklamy kontekstowe
 • skrypty javascript
 • przycisk promujący Twój kanał RSS
 • przycisk promujący Twój profil na BLIP'ie
 • "call to action" jakie tylko chcesz

Co otrzymasz w ramach tej oferty?

 • skrypt BottomAd Pro z dożywotnią licencją na nielimitowaną liczbę Twoich domen
 • obszerny KURS VIDEO pokazujący krok po kroku jak zainstalować i używać BottomAd Pro
 • BONUS! 81 profesjonalnych, gotowych do użycia, szablonów graficznych BottomAd Pro, (wartość - 200 zł)
 • BONUS! DOŻYWOTNIE, darmowe aktualizacje BottomAd Pro (wartość - co najmniej 87 zł)
 • BONUS! Pełne wsparcie techniczne (wartość ok. 50 zł)
 • BONUS! Przygotowane przeze mnie przykładowe reklamy (w tym preformatowany formularz zapisu na listę w Imple/Freebocie)
 • BONUS! Specjalny szablon z wbudowanym widżetem, który wyświetla Twoje najnowsze wpisy na Blipie! (Zobacz poniżej)

Łączna wartość bonusów: 337 zł


Zobacz bonusowe szablony graficzne:


szablony BottomAd Pro


zamowienie

Zobacz wbudowane funkcje i możliwości BottomAd Pro :

 • wyświetlanie działającego formularza zapisu na dowolną listę mailingową
 • wyświetlanie praktycznie dowolnej reklamy graficznej lub tekstowej (dowolny kod html/javascript)
 • szybkie i skuteczne informowanie o akcjach i promocjach, rozdawanie upominków
 • możliwość wyświetlania paska BottomAd Pro tylko raz danemu odwiedzającemu (obsługa cookies) Nowość od wersji 1.5!
 • możliwość automatycznego zamykania paska BottomAd Pro po określonym czasie (ze stoperem odliczającym sekundy do zamknięcia) Nowość od wersji 1.6!
 • możliwość tworzenia własnych szablonów graficznych
 • wbudowana obsługa programu partnerskiego - jeśli jesteś uczestnikiem programu partnerskiego, możesz przy każdej swojej reklamie wyświetlać link partnerski do BottomAd Pro i zarabiać prowizję z każdej wygenerowanej sprzedaży! Prawdziwe "Bogać się, kiedy śpisz" Puszczenie oczkaNowość od wersji 1.6!
 • skuteczna promocja Twojego kanału RSS, lub profilu na BLIPie
 • łatwa instalacja na praktycznie każdej stronie www
 • przezwyciężenie ślepoty bannerowej
 • podniesienie dochodowości Twojej strony
 • dożywotnie darmowe aktualizacje skryptu (ciągle mam nowe pomysły!)
 • licencja na dowolną liczbę Twoich domen
 • zgodność ze standardami W3C (HTML i XHTML)
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

BottomAd Pro jest receptą na ślepotę bannerową!

Wikipedia.org definiuje ślepotę bannerową w ten sposób:

Banner blindness (pol. ślepota bannerowa) – zjawisko polegające na odruchowym ignorowaniu przez użytkowników stron WWW elementów wyglądających jak reklamy.

Dzięki BottomAd Pro w bardzo prosty sposób zainstalujesz reklamy, które omijają ślepotę bannerową, a przy tym w żadnym stopniu nie są uciążliwe dla odwiedzających oraz nie są blokowane przez Adblocka!

BottomAd Pro jest czymś niespotykanym dotąd na polskim rynku i praktycznie każdy nowy odwiedzający będzie zaciekawiony tym małym paskiem na dole strony. Dzięki temu zainteresuje się Twoją ofertą!

Jest to świetny kompromis pomiędzy skutecznością reklamy, a jej inwazyjnością!

BottomAd Pro jest bajecznie prosty w instalacji!

Maksymalnie uprościłem cały proces instalacji. Wystarczy napisać treść reklamy, wrzucić BottomAd Pro na serwer FTP (najlepiej ten, na którym masz stronę) i dodać podany kawałek kodu do swojej strony - całość zajmie Ci zaledwie parę minut.

Jeśli nie masz własnego serwera FTP/WWW (masz na przykład bloga na Blogger.com), nie ma problemu - możesz założyć jakiekolwiek darmowe konto www i tam wrzucić pliki BottomAd Pro. W razie problemów, mogę nawet użyczyć Ci miejsce na swoim serwerze!

Oczywiście razem ze skryptem otrzymasz ode mnie wyczerpującą instrukcję w pliku pdf i wiele nagrań video, pokazujących jak zainstalować i używać BottomAd Pro. Zobaczysz między innymi jak, krok po kroku, zainstalować BottomAd Pro na skryptach Wordpress i Joomla.

Zarobisz nawet w kryzysie!

kryzys

Kryzys gospodarczy nauczył mnie jednej rzeczy. Kiedy ludzie mniej wydają i liczą każdą złotówkę, powinieneś walczyć o potencjalnego klienta i jak najwięcej "wycisnąć" z każdego odwiedzającego. Zawsze warto stosować tą zasadę, nie tylko w czasach spowolnienia gospodarki!

Pomyśl, ile pieniędzy możesz zyskać dzięki temu, że więcej osób będzie klikać w reklamę, lub zapisywać się na newsletter. Podnosząc skuteczność (konwersję), podnosisz swoje zarobki - nie zwiększając ruchu na stronie!

Wystarczy, że poświęcisz tylko chwilę na zainstalowanie BottomAd Pro, a podniesiesz skuteczność Twojej strony, zwiększając swoje zyski.

Sam policz jak bardzo Ci się to opłaca:


Przykład 1.

Sprzedajesz swój produkt za 37 zł i dziennie odwiedza Twoją stronę 150 internautów. Przy średniej konwersji 1% daje nam to przychód 55,5 zł dziennie, czyli 1665 zł miesięcznie.

Zainstalowanie BottomAd Pro sprawia, że podniosła się liczba osób zapisujących się na Twoją listę adresową, oraz poprawiła się widoczność Twojej reklamy. Dzięki temu konwersja wzrosła o 25%, czyli do 1,25%. Daje nam to przychód 69,4 zł dziennie, czyli 2081 zł miesięcznie. O 416 zł więcej! Tylko z jednego produktu!


Przykład 2.

Jesteś partnerem Programu Partnerskiego i polecasz cudzy produkt - dostajesz od sprzedaży 5 zł prowizji, również przy konwersji 1% i 150 odwiedzających dziennie. Daje to przychód 7,5 zł dziennie, 225 zł miesięcznie. Podnosząc konwersje do 1,25% osiągasz przychód 281 zł miesięcznie. O 56 zł więcej! Tylko z jednego, cudzego produktu!

A jeśli masz kilka takich stron?

Widzisz ile miesięcznie tracisz pieniędzy, nie używając BottomAd Pro!?

Czy stać Cię na taką stratę?

Jestem tak pewny skuteczności BottomAd Pro, że udzielam Ci pełnej, 30. dniowej gwarancji satysfakcji! Całe ryzyko przenoszę na siebie - jeśli BottomAd Pro nie będzie działał tak dobrze, jak Ci powiedziałem - to ja będę stratny, nie Ty! Oddam Ci każdą wpłaconą przez Ciebie złotówkę.

gwarancja

Podsumujmy zatem co dostaniesz w ramach tej oferty:

- skrypt BottomAd Pro - opracowana przeze mnie, bajecznie prosta w instalacji i diabelnie skuteczna metoda reklamy. Otrzymasz ode mnie dożywotnią licencję na instalację BottomAd Pro na nielimitowanej liczbie Twoich domen.

- wyczerpujący KURS VIDEO - dokładnie wyjaśniam i pokazuję jak zainstalować i używać BottomAd Pro na swojej stronie (między innymi na skryptach WordPress i Joomla!), poznasz również ciekawe pomysły na wykorzystanie BottomAd Pro w Twoim e-biznesie.

Dodatkowo otrzymasz bonusy:

- 81 profesjonalnych szablonów graficznych dla BottomAd Pro - świetnie wyglądają i z pewnością przykują uwagę odwiedzających, wyróżniając się na tle innych reklam. Każdy szablon występuje w kilku wariantach kolorystycznych, dzięki temu będzie pasował do każdej witryny. - wartość ok. 200 zł

- DOŻYWOTNIE, darmowe aktualizacje BottomAd Pro - mam jeszcze mnóstwo pomysłów na rozwój BottomAd Pro. Za każdym razem, kiedy opublikuję nowszą i pełną wspaniałych funkcji wersję BottomAd Pro, dostaniesz ją zupełnie za darmo! - wartość co najmniej 87 zł

- pełne wsparcie techniczne- mój dział techniczny chętnie pomoże Ci rozwiązać każdy Twój problem z BottomAd Pro - wartość ok. 50 zł

- przykładowe i gotowe reklamy - przygotowałem dla Ciebie między innymi gotową reklamę z formularzem zapisu na listę w Imple/Freebocie. Wystarczy wrzucić na serwer, żeby zdobywać adresy e-mail z diabelską skutecznością Uśmiech

- specjalny szablon promujący BLIPA - wyświetli Twoje najnowsze wpisy publikowane na Blipie. Doda witrynie odrobinę aktualności i zdobędzie nowych obserwujących! (Zobacz poniżej)

Czy zatem za to wszystko zapłacisz prawie 400 zł? Oczywiście, że nie!

BottomAd Pro, wraz ze wszystkimi bonusami, mógłbym bez przeszkód sprzedawać za ponad 100 zł! W końcu możesz dzięki niemu zarobić poważne pieniądze. Jednak chcę również dotrzeć do początkujących e-biznesmenów, którzy nie mogą na początku swojej działalności wydawać dużych pieniędzy. Dlatego postanowiłem...

Udostępnić BottomAd Pro w bardzo korzystnej cenie » kliknij «

Pamiętaj o mojej gwarancji satysfakcji, jeśli nie ma ryzyka to nad czym się jeszcze zastanawiasz? Złóż i opłać zamówienie już teraz!

zamowienie

Pozdrawiam i życzę sukcesów z BottomAd Pro


PS
Nie zwlekaj dłużej i poderwij swój e-biznes do lotu - zainstaluj BottomAd Pro na swoich witrynach!

BottomAd Pro
BottomAd Pro to świetne narzędzie, małe, zgrabne i skutecznie ściąga nam maile od osób odwiedzających naszą stronę. W godzinę po przeczytaniu oferty miałem już to zainstalowane na 4 swoich witrynach (w tym anglojęzycznej). Bardzo duży wybór szablonów, w dodatku w wielu kolorach, do tego instrukcje instalacji i konfiguracji na video - bardzo dobracowane. Polecam, nawet, gdyby to miało kosztować 100zł.
Mariusz Szepietowski
SMARTech.pl
BottomAd Pro to świetne narzędzie marketingowe, dzięki któremu rozbudowałem swoją listę adresową. Bardzo dobrze opisane przez autora wykorzystanie i instalacja skryptu. W samym skrypcie wiele gotowych szablonów do natychmiastowego wykorzystania. Zdecydowanie wszystkim polecam.
Andrzej Dworakowski
kursy-internetowe.com.pl/
Jest innowacyjny, co z pewnością powinno się przekładać na jego efektywność, a ponadto podoba mi się profesjonalne wykonanie, w tym także miłej dla oka grafiki.
Krzysztof Abramek
PostawNaZdrowie.pl
Zapisy wstrzymane