Bezpieczny DOM - Rytuał Oczyszczenia i Otwarcie Serca. Dom – Serce - Życie, klucze i wskazówki do nowego życiaPamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Zgodnie z największym prawem wszechświata, jedyną pewną rzeczą na tym świecie jest zmiana. Dlatego też, w życie człowieka wpisane jest ciągłe doskonalenie. Każdego dnia podejmujesz kolejną próbę, aby uczynić siebie lepszym człowiekiem, a tym samym spowodować, że okoliczności w Twoim życiu są dla Ciebie i Twoich najbliższych sprzyjające. Niestety, dualność ziemskiego życia nie pozwala nam na bezustanną sielankę. Oczywiste jest, że lepsze i gorsze chwile będą się ze sobą wzajemnie przeplatać. To tak, jakbyś zrobił dwa kroki do przodu i jeden do tyłu. Przyjmij to i zaakceptuj, jako stały element rozwoju. Cokolwiek by się w Twoim życiu nie działo i z czymkolwiek nie przyszłoby Ci się zmierzyć, to wiedź, że nie zgubisz się, jeśli będziesz miał do czego wracać. Twoją bezpieczną przystanią jest Twój Dom. Zarówno ten, w którym mieszkasz, jak i ten, który jest Twoim wnętrzem -  mocną solidną konstrukcją, filarem Twojego JA.


Dom to uniwersalny symbol ładu, porządku i bezpiecznego schronienia. Ze względu na jego rangę, uznaje się go za miejsce święte. W bezpiecznym domu kwitnie miłość rodziny. Domem nazywamy również ciało człowieka, jest to dom naszej duszy. Gdy poddamy interpretacji symboliczne odniesienie do domu jako do całości ludzkiej egzystencji, to zobaczymy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa dom w którym każdego dnia zasypiamy, po to, aby rano wyruszyć w najpiękniejszą ziemską podróż – podróż zwaną życiem. Dlatego też warto pamiętać, że Dom buduje się mądrością, a roztropnością umacnia. 


Dom jest tam, gdzie jest twoje serce…

W wielu kulturach uważa się Serce za siedzibę najpotężniejszego uczucia na świcie — miłości. Z Serca pochodzi także nasza najgłębsza mądrość oraz intuicja. To centrum siły życia woli i umysłu. Człowiek o skostniałym, zamkniętym Sercu nie jest w stanie generować wysokich uczyć, a także kreować swojej egzystencji na wysokim poziomie obfitości. Analogiczna sytuacja ma się do naszego domu, w którym mieszkamy. Dom bez Serca jest tylko budynkiem, dlatego, aby zachować równowagę w naszym życiu, warto zatroszczyć się o niego  w sposób szczególny. Nie wystarczy tylko posprzątać, choć i to bardzo ważne. Istota ciepłego domu, którego energia w sposób naturalny troszczy się o swoich domowników, polega na wprowadzeniu do niego sprzyjających, harmonijnych energii. Człowiek kroczący ścieżką wewnętrznego rozwoju doskonale zdaje sobie sprawę z zależności oraz wpływu energii domu na swoje życie codzienne. Owa energetyka ma zazwyczaj zróżnicowany potencjał, aby wprowadzić ład oraz porządek do naszych domów należy wyprosić niskie energie, a tym samym zaprosić do naszego życia, te, które będą nam sprzyjały każdego dnia.


Jest wiele sposobów na oczyszczanie domu. Jeśli czujesz się na tyle odważny i sprawczy możesz dokonać tego samodzielnie. Natomiast jeśli nie czujesz się jeszcze na siłach, to pomoże Ci w tym Wiedźma Anja Anna. Stworzyła ona dla Ciebie niezwykły rytuał, który oczyści Twój dom ze wszystkiego, co złe, ze wszystkiego, co nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł i stawić czoła wyzwaniom życia. Odzyskaj swoją bezpieczną przystań, schroń się w przestrzeni swoje Serca i odbierz klucze i wskazówki do nowego życia. Połącz się z energią przeszłości, by ją oczyścić i swoją wolą zadecyduj, czego pragniesz w przyszłości i stwórz to w Rytuale. Jest to rytuał anielski, podczas którego możesz wnieść każdą intencję, która jest zgodna z Wolą Duszy oraz najwyższym dobrem. Uwaga to pierwszy tego typu Rytuał, który się dokona bez Twojej obecności. Wystarczy, że puścisz go na głos w pomieszczeniu. Energia już będzie wiedziała, co z tym zrobić. 


Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 


Więcej o oczyszczaniu domu znajdziesz w tych artykułach:

- akademiaducha.pl/jak-oczyscic-mieszkanie-od-zlych-energii

- akademiaducha.pl/biala_szalwia

- akademiaducha.pl/oczyszczanie-domu-nie-rob-burdelu-w-energiach

- akademiaducha.pl/10-sposobow-na-odciecie-sie-od-zlych-energii


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 zł


Zapraszamy!


W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!