Bezpieczna podróżBezpieczna Podróż - ochroń siebie i ludzi ważnych w Twoim Sercu!


Webinar (wykład i Rytuał)


***
Dla kogo jest to Rytuał?


*Dla każdej osoby, która podróżuje - dowolnym środkiem transportu! 

*Dla każdego, kogo chcesz otoczyć opieką podczas podróżowania - wówczas wprowadzasz bezpieczeństwo Osoby jako Intencję! 

*Dla każdego, kto odczuwa lęk przed podróżowaniem bądź obawia się ataków paniki i ma trudność z odnalezieniem komfortu w podróży. 

*Dla osób pracujących w sposób mobilny, wymagający częstego przemieszczania się. 

*Dla każdego, kto chce być bezpieczny w podróży.


“Ile startów, tyle lądowań!”, “Wysokich Lotów”, “Szerokiej Drogi!”, “Make it safe Home…”

Każdy z nas ma swoje własne “odruchowe błogosławieństwo”, gdy w drogę, nomen omen, wchodzi podróż. Czy któreś z nich daje faktyczną ochronę, czy też są jedynie ładnymi, słownymi gestami? Co należy zrobić, i czy to w ogóle kwestia świadomego działania, by objąć opieką podróżujących?


Każde Życie jest podróżą - jako Dusza przemieszczamy się od Źródła z powrotem, przepływając przez kolejne inkarnacje, ubrani w różne ciała, imiona, światopoglądy… A jednak ciągle w ruchu, oddychając do przodu, dojrzewając z każdym krokiem, rosnąc, ucenniając się w każdą sekundę! Niezależnie od tego, który kierunek wybierzesz - każda Twoja podróż płynie z nurtem Czasu. Czy to geograficzna zmiana położenia, czy wewnętrzna wycieczka w najdawniejsze zapamiętane chwile Życia - wymaga to Twojego przesunięcia w Czasie. W Przeszłość bądź w Przyszłość. Jeśli zrozumiesz, jak wibrować, by cały Twój proces był bezpieczny i grawitujący niezmiennie w kierunku Sukcesu, lęk przed podróżowaniem przestanie Cię obowiązywać! Zrozumiesz go w sobie i rozpracujesz jak zagadkę, która - raz odkryta - nie będzie powodować już więcej komplikacji! Wszystko, co powoduje strach, powoduje również nasze przybliżanie się do konfrontacji z tym, co go wywołuje! Lecz pamiętaj, że żaden Człowiek nie znajduje się na Ziemi po “lekcję przegrywania” - jeśli coś powoduje w Tobie strach bądź jakąkolwiek jego pochodną, miej pewność, że masz w sobie wszystko, co potrzebne, by go przekroczyć i o to urosnąć! To, że do tej pory nie znalazłeś skutecznej metody również nie jest niczym, co należy rozpatrywać w jakiejkolwiek kategorii “winy” - wręcz przeciwnie! Próbowałeś wszystkiego i nie zadziałało? Wspaniale! Daj szansę Magii. Dzięki niej w kilka godzin rozpuścisz tysiące minut stresu wraz z ewentualnymi powikłaniami oraz wykluczysz ze swojego Życia substancję strachu przed podróżowaniem w sposób ostateczny. Jedyne, co potrzebujesz zrobić, to pozwolić sobie na to. Oto sposób, w jaki Rytuał zadziała w Tobie.


A jako Na Górze, tak i Na Dole, jako Wewnątrz tak i na Zewnątrz. Twoje Bezpieczeństwo rozprzestrzeni się na całą sytuację - tak, że wkrótce będziesz mieć pewność, że Twoja obecność na pokładzie samolotu to gwarancja braku komplikacji i przyjemnej podróży! By to zrozumieć, należy zrozumieć, czym - tak w ogóle, w czystej formie - jest BEZPIECZEŃSTWO. Nie “poczucie bezpieczeństwa”, a najbardziej ważna pewność bycia w Domu gdziekolwiek jesteś. Z tą wartością będziemy pracować podczas przygotowania do stanu rytualnego, w którym Aniołowie i Archaniołowie ochronią nasze Ścieżki w każdym z kierunków Świata, na Ziemi, w Powietrzu, na Wodzie, w Prędkości oraz oczywiście podczas naszych podróży w głąb siebie i w głębiny tajemnic Świata!


Uwaga - ten Rytuał można wykonać DLA KOGOŚ - jest to równoznaczne z intencją ochrony danej osoby w podróży, lecz intencja ta może zostać doprecyzowana lub poszerzona w zależności od tego, co pragniesz zmanifestować! Z uwagi na to, że pracować będziemy z potężną Mocą Archanielską upewnij się, że osoba, której chcesz pomóc, nie wyklucza takich działań w swojej Rzeczywistości. Jeśli ktoś poprosił Cię o opiekę, przesłanie energii bądź przyzwolił na pomoc w dowolnej formie - wówczas jest to energetycznie legalne!


Zakres działania Szkolenia i Rytuału:


WYKŁAD:

 • Bezpieczeństwo - czym jest?
 • Lęk, strach i fobie - nowe spojrzenie na te niszczące, choć…. naturalne procesy!
 • Praca z Aniołami - jak upewnić się, że nam pomogą?
 • Ćwiczenia pozwalające na osiągnięcie spokoju podczas transportu.
 • Wyjaśnienie zjawisk towarzyszących podróżowaniu pod kątem Alchemii.


RYTUAŁ:

 • Wezwanie Strażników Kierunków oraz Archanioła Ariela i Haniela dla komunikacji Życia w Tobie z Życiem wokół.
 • Oczyszczenie i wzmocnienie Ciebie, by proces rytualny mógł przebiec z najwyższym Dobrem dla każdego biorącego udział.
 • Ochrona 5 Królestw - Spirytualnego, Wodnego, Ogiennego, Ziemskiego, Powietrznego na Czas każdej z Twoich podróży.
 • Zabezpieczenie środków transportu, którymi podróżujesz.
 • Wzmocnienie Twojej Intuicji.
 • Praca z Aniołem Stróżem i połączenie go z potężnymi Siłami Archanielskimi gdy tylko tego potrzebujesz.
 • Otwarcie Drzwi do przyszłych Szans i Okazji oraz tego, co przyniosą Ci przyszłe wycieczki, wyjazdy, przeloty, trasy i rejsy.
 • Alchemiczne Klucze i Wskazówki dla każdego, kto podjął decyzję o Świadomym, Przebudzonym Życiu. 

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!


UWAGA - podczas Rytuału oraz do 3 godzin po jego wykonaniu NIE WOLNO prowadzić pojazdów oraz pracować przy maszynach.


***


INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Cena: 99 pln

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl


***
Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.


Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!


Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!


Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.


Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!