"Aniele Boży, Stróżu Mój..." - Rytuał Połączenia w Działaniu

"Aniele Boży, Stróżu Mój..." - Rytuał Połączenia w Działaniu

Poznaj Siłę Anielską, która Cię wspiera!

 

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!


Witaj w progu energii niezwykłego szkolenia. Takiego, na które Twoja Dusza czekała od dawna, przygotowując  Cię do pełnego zjednoczenia w działaniu z energią Anioła, który stanowi skrzydła Boga za Tobą. Poczuj, kto i co Cię w tym świecie wspiera. Czego możecie razem dokonać. Czym się stać. Co ustanowić. Jaki Cud sprowadzić dzięki temu, iż Ty posiadasz ludzką Wolną Wolę, a Twój Anioł wszelkie możliwości, by pomóc Ci ją zmanifestować drogą, której imię wpisane jest w jego anielskie brzmienie.


Witaj w progu szkolenia, które da Ci Nieśmiertelny, Wieczny i Nieskończony Klucz i Wskazówkę o symetrycznych w Świetle wartościach do otwarcia Przestrzeni Cudu - mostu pomiędzy Wymiarem Ziemskim, a Wymiarem Anielskim.


Klucz, który finalnie znajdzie się w Twoich dłoniach, będzie od teraz dla Ciebie sposobem otwarcia natychmiastowego porozumienia z Istotami Anielskimi - raz otwarta bowiem Brama pomiędzy światami i raz oznajmione Wolną Wolą przyzwolenie by Magia Aniołów, płynąca Miłością Uniwersalną Boga ku ludziom poprzez każde z ich Imion, miała obecność w Życiu Czyniącego, zmienia substancję tego Życia na zawsze. Daje dostęp do rozwiązań i wyjść, które dotychczasowo wydawały się "nie z tego świata", były typowymi "rozwiązaniami spoza planszy".


A teraz, dzięki przegęszczeniu pomiędzy Wymiarem Aniołów, a Twoją codzienną Rzeczywistością, dostrzegasz i przeczuwasz więcej Szans i Okazji, a Twoja zgłośniona Intuicja daje Ci natychmiastowo rozpoznać, co jest dla Ciebie Dobrem, a co stratą cennych kropel Czasu. Zapewne słyszałeś o tym, iż kto z kim przestaje, takim się staje. W Kybalionie, starożytnym dokumencie Praw Hermetycznych, nazywamy tę zasadę Prawem Wibracji. Gdy stajesz obok Istoty Anielskiej, emanujące Najwyższym Znaczeniem własnego imienia, reprezentującą czystą, nieskazitelną, bezwarunkową cechę Boga wpisaną jako Przyczynę, Cel i sposób istnienia w Imię Anioła, stajesz się przeniknięty tym potężnym polem emanacyjnym. W związku z czym wszystkie świetliste cechy, które może zgłośnić w Tobie obecność tego Przewodnika, stają się potężniejsze.


Zwibrowane wyżej. 

Wzrastające. 

Witaj w progu szkolenia, które raz na zawsze zmieni Twoją optykę nie tylko na Magię Anielską, lecz również na każdy pojedynczy aspekt Rzeczywistości i globalne oddziaływanie wszystkich czynników, tworzących w połączeniu substancję, którą nazywasz Życiem. Od momentu, gdy Rytuał połączy się swoim pływem z tkanką Twojej Rzeczywistości, poczujesz wzniesienie, wzmocnienie i wsparcie w każdym szlachetnym odruchu i wysokiej emocji. Twoja Odwaga zgłośni o splendor lwa i złote kłosy zbóż, a Ochrona wokół Ciebie eksploduje morzem niezapominajek, żeby z każdej kropli błękitu o różnych odcieniach i głębokościach przypomnieć Ci o istnieniu Michaela. Rozpoznasz działanie Archanioła Gabriela w jasnym, białym świetle komunikacji. Dzięki niemu uniesie się wraz z dźwiękiem dzwonków, śpiewem świerszczy i dźwiękiem oddechu w Tobie każda Twoja modlitwa i z pomocą Gabriela dotrze tam, gdzie rozpocznie manifestowanie swojego istnienia, zgodnie z Twoją Wolą i otwartością na Cud. Otrzymasz dostęp do szkolenia, które jest absolutnie najszczerszym darem ode mnie dla Ciebie i każdej cząsteczki Światła w Tobie, dotychczasowo tęskniącej do połączenia w Wiedzy, Uzdrowieniu, Pięknie, Ochronie, Sztuce, Zrozumieniu i każdej anielskiej barwie Boga, którą dziś - pod imieniem Anioła - możesz przywołać potężną modlitwą, znaną Ci od najwcześniejszych lat. Jedną z najpotężniejszą i z niewielu czystych wśród tych, które przetrwały nauki Kościoła. 

Witaj w progu szkolenia, które uaktywni potężną Moc tej Modlitwy w Twoim Życiu i przywoła do Ciebie każdą energię kiedykolwiek stworzoną przez Ciebie podczas połączenia z nią. Dzięki temu dowiesz się, jak niezmierną, cudotwórczą, nielimitowaną Mocą może być choćby wspomnienie Siły Anielskiej w ważnej chwili. A co dopiero rozmowa z Aniołem! 

Witaj w progu Przemiany, która otworzy Twoje Życie dla każdej Siły Anielskiej i Archanielskiej, wspierającej Światło w Człowieku i zgodne z Prawdą tworzącą Boskość Źródła. 

Witaj w progu Rytuału, który jest ważnością być może najbardziej odczuwalną ze wszystkich, których dane Ci było dotychczasowo doznać. Niech stanie się on Bramą pomiędzy Tobą, a Aniołami - wiecznie otwartą, wylewającą Rzekę - Drogę z Blasków, Lśnień, Kluczy i Wskazówek, za którymi w zaufaniu podążając dotrzesz Drogą Cudu do Zwycięstwa poprzez Mistrzostwo. I tak oto wydarzysz każde Pragnienie i każdą Intencję, której nasionko oznajmione Prawdą w Twoim Sercu. 

Witaj w punkcie zwrotnym Twojego Życia. Jeśli jest w Tobie decyzja o byciu gotowym, wypowiedz to na głos. Jestem gotowy. Jestem gotowa. Wraz z wybrzmieniem ostatniej nuty w welonie wchodzą ostatnią głoską, Twoja gotowość stanie się. Zacznie istnieć w komplecie. Oznajmiona. I zaowocuje Otwartością. Rozkwitem Korony w kierunku Nieba. Głębokim przeniknięciem się Korzeni z Materią Ziemi. Jako Człowiek, opiekun Ziemi, obecny pomiędzy Energią i Materią, pomiędzy Niebem a Ziemią, stanie się. Poczujesz swoją Gotowość, Otwartość i Wydarzenie. Odczujesz stawanie się połączenia. I tak oto zostanie dokonane. 

W imieniu Wszystkiego, co we mnie Światłem, budzę każdy atom Światła w Tobie - jeśli jest w Tobie gotowość, by połączyć swoja potęgę z Anielską, a swoją Moc Osobistą przemnożyć przez możliwości i błogosławieństwa boskiego wysłannika istniejącego w swej Naturze pomocą ku Tobie, nie wahaj się. 

Ta Ceremonia, którą przeprowadziłam dla Ciebie w energii Pełni w Strzelcu, gdy poranny śpiew ptaków za oknem łączył się z orkiestrą świerszczy w jednobarwną harmonię, jest koronacją dotychczasowych umiejętności, które udało mi się wypracować. I chociaż nie jest to Rytuał skomplikowany, ani tez przeznaczony wyłącznie dla Czyniących aktywnych w Praktyce, jest zdecydowanie jednym z najwyższych, jeśli nie najwyższym, jakiego dokonałam. Jest uznaniem Twojego Światła i przywołaniem Światła Boga, które wspiera Cię od początku Drogi. Oraz otwarciem Twojej percepcji na przejawy obecności anielskiej w otoczeniu. 

Jeżeli masz w Sercu Intencję, która pragniesz zanieść wprost w Światło Boga - połącz się ze swoim Aniołem Stróżem w tym jednoczącym działaniu i niech wydarzone zostanie to, co najbardziej Dobre i dające wspaniałe plony! 

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!


INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

Cena: 99 zł

 

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

 

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademia.pl. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".

Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.

Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu "Moje Produkty" w serwisie Ekademia.pl. Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga, nie przesyłamy linków!


© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle