ANDRZEJKI - NOC WRÓŻEBNA

*** ANDRZEJKI ***

NOC WRÓŻEBNA


Warsztaty on-line (webinar)


Dzień Świętego Andrzeja to Czas, w którym tradycyjnie skupiano się na wróżbach i dywinacjach związanych z Miłością, Związkami, Płodnością i Rodziną. Zanim Zima rozgości się na dobre, otrzymujemy niezwykłą szansę, by uporządkować sprawy sercowe w energiach i otworzyć drzwi swojego Życia na najpiękniejszą Miłość, jakiej potrafimy doświadczyć. Dzień ten, spotęgowany w swoich możliwościach dzięki milionom ludzi uprawiających tego dnia Magię i otwierającym się na wróżby, jest często bramą, oddzielającą samotność od doświadczania z ukochaną osobą. To, co jeszcze dzień wcześniej znajdowałoby się w dziale "mało możliwe*", w dniu Świętego Andrzeja, patrona zamążpójścia, staje się całkiem prawdopodobne. Niezwykła, sprzyjająca, pełna Magii energia końca listopada pomaga dowydarzyć te plany i marzenia, które na co dzień nie miałyby szansy na szybką materializację. Dlatego tez wszyscy, którzy tęsknią, kochają, czekają, żyją o Miłości bądź jej braku uznają to Święto za jedno z najważniejszych w roku!


Typowa celebracja, zwłaszcza w Polsce, różni się jednak od tego, co Wam proponujemy. Nasze spotkanie jest absolutnie wolne od alkoholu i od miałkich wróżb, które na przestrzeni wieków zmutowały by wpasować się w nowoczesne zapotrzebowania znudzonego odbiorcy. Wierzenia, pielęgnowane przez nasze prababki i nas samych wiele wieków wcześniej, zachowały się do dziś w formie szczątkowej, często gubiąc pierwotny sens. Dlatego też na naszych Andrzejkach nie będzie ustawiania butów pod drzwiami, wbijania szpilek w imiona, ani nawet łowienia jabłek zębami. Będzie natomiast lanie wosku, Wiedza dotycząca znaków i symboli pomagających Miłości, wiedza z zakresu połączeń Dusz (Bliźniacze Płomienie, Bratnie Dusze i połączenia karmiczne) oraz potężny Rytuał Archanielski, podczas którego dowiecie się, w jaki sposób przywołać najpotężniejsze uczucie świata do swojej Rzeczywistości. Warsztaty będą miały formę szczególną - proszę każdego uczestnika o przyniesienie 5 symboli Miłości, które uznaje za swoje ulubione bądź po prostu połączone z tematem kochania. W trakcie zajęć będzie sporo aktywności praktycznych, dlatego też przygotujcie się na nieco mniej "siedzącą" formę uczestnictwa. 


Z uwagi na to, że nasze szkolenie nie jest jedynie panelem szkoleniowym, a czynną, aktywną Magią, prosimy o przybycie tylko te osoby, które naprawdę potrzebują popracować z tematem Miłości, Samotności, Kochania Siebie oraz Związków. Rytuał podsumowujący całość spotkania przebiegnie w energiach Archanioła Haniela i pozwoli ujrzeć, co na ten moment wpisane jest w Twoim Sercu jako Miłość. Uwaga, potężne energie przebaczenia! Jeśli nie jesteście gotowi puścić dawnych krzywd i wciąż pielęgnujecie dawne zranienia, nosząc je na swoich życiach jak ordery - ustąpcie miejsca gotowym na Zmianę. Przestrzeń mamy sporą, ale jednak ograniczoną. Uśmiech


W planie zajęć między innymi:

* Andrzejkowe wróżby ludowe i ich współczesne odpowiedniki - co działa, czego używać?

* Losowanie, wróżenie, dywinowanie - zajęcia praktyczne

* Zmysł poczucia, czyli intuicja - ćwiczenia wzmacniające i poprawiające komunikację z wewnętrznym głosem

* Miłość - czym jest, z czego składa się jako frekwencja, jaka jest jej Natura... dla Ciebie?

* Lanie wosku - ceromancja w praktyce (i interpretacja kształtu)

* Liściki miłosne - piękna wróżba!

* Jak pielęgnować związki a co dzień? Sprawdzone metody!

* Miłość i MOC - siły powodujące siebie wzajemnie

* Czary partnerskie

* Czary dla samotnych

* Czary na przywołanie najlepszego partnera

* Czary dla wzmocnienia stabilności i uczucia w związku

* Rytuał Archanielski


Tego dnia przynieście swoje świece. Najlepiej z pszczelego wosku, białe zwyczajne bądź różowe. Najlepiej takie, które stoją samodzielnie. 

Pomożemy Wam nauczyć się, jak na co dzień komunikować się z Magią w sobie. I w swoich ukochanych. W końcu Miłość i Moc to substancje, wynikające z siebie wzajemnie. A dzień Świętego Andrzeja to doskonały Czas, byście poznali ich przesiąkanie w praktyce!


Gotowi, by spotkać się po właściwej stronie Granicy Działania?

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!*Rzeczy "niemożliwe" nie istnieją. Sprawdziliśmy. Uśmiech


Wiedźma Anja Anna***Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz! 

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!***INFORMACJE ORGANIZACYJNE:


  • Prowadząca: Wiedźma Anja Anna 
  • Data: 30.11.2018
  • Godzina 18:00 – 00:00
  • Cena: 99 pln

    Jeśli masz pytania, napisz: webinar@akademiaducha.pl 

***

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. 

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę? 

Zapraszamy!


Uwaga! Warunkiem obejrzenia nagrania jest założenie darmowego konta na platformie Ekademii. Opcje płatności pojawią się po wypełnieniu formularza, który kryje się pod żółtym przyciskiem "Zamawiam".


Kurs zostanie aktywowany automatycznie po zaksięgowaniu Twojej opłaty. Dlatego sugerujemy dokonanie opłat za pomocą szybkich płatności PayU. Tradycyjny przelew może nie zostać zaksięgowany na czas.


Po zaksięgowaniu przelewu zajrzyj do folderu Moje Produkty na portalu Ekademia.pl Tam znajdziesz zakupiony przez siebie produkt. Uwaga — nie przesyłamy linków!


© 2007-2020 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle