Szukasz gotowych wskazówek jak sprzedawać na Allegro?

Masz już dość konkurowania niską ceną?

Chcesz rozkręcić swój biznes?

Prześcigniesz Swoją Konkurencję

Przedstawiam wykład, który pokaże Ci jak wyróżnić się na Allegro i czym przyciągnąć do siebie klienta. Zobaczysz jak sprzedawać więcej utrzymując zawsze najwyższą cenę.

Oto film, który pomoże Ci dobrze przygotować się do sprzedaży.

Niemal od razu po obejrzeniu i odsłuchaniu będziesz mógł zastosować przedstawione rady w swoim własnym biznesie. W dzięki temu szybko odczujesz różnicę w swoich dochodach z Allegro.

Metody, Których Nie Stosowałeś Dotychczas w Sprzedaży Na Allegro

Jeżeli dotąd uważałeś, że cena Twojego produktu zawsze musi być niższa niż u konkurencji, to po tym wykładzie diametralnie zmienisz swoje dotychczasowe postrzeganie tego zagadnienia!

Jeżeli od dłuższego czasu zajmujesz się sprzedażą na Allegro, szczególnie tam, gdzie konkurencja jest bardzo duża, to ten wykład pomoże Ci zwrócić uwagę na kilka ważnych aspektów.

Zaczniesz Podwyższać Ceny

Po obejrzeniu tego filmu nie będziesz już obawiać się cenowej „okazji” u konkurencji. Przestaniesz się martwić, że z powodu wyższych cen klienci do Ciebie nie przyjdą. Pokażę Ci jak możesz zwrócić na siebie uwagę nie obniżając cen.

Jeżeli w to co sprzedajesz wkładasz dużo pracy i serca oraz jeżeli cenisz swoją pracę to NIE WOLNO CI ZANIŻAĆ CEN!

Jest sposób na to, aby inni też cenili to co Ty robisz i abyś nie musiał (ani nie musiała) obniżać stawek za towar.

Pokażę Ci w jaki, że nie musisz konkurować niską ceną. Twoja cena może być wręcz wyższa niż u konkurencji. A i tak możesz sprzedawać więcej niż inni.

Mirek Szmajda
mgr inż. Mirosław Szmajda,
specjalista sprzedaży internetowej

Informacje i porady na moim własnym przykładzie

Nazywam się Mirek Szmajda. Na Allegro jestem od 2000 roku. Przez kilka lat miałem status Super Sprzedawcy. Osiągnąłem go na nowym koncie, w 3 miesiące od jego założenia. Teraz mam wprowadzony w 2011 roku status Standard Allegro.

Od samego początku utrzymywałem najwyższe ceny wśród konkurencji na Allegro. Mimo to, na produktach, które sprzedaję stale mam największy obrót z nich wszystkich. Na tym filmie pokazuję jak udało mi się to osiągnąć.

Wiele Przykładów
i Konkretnych Wskazówek

Na filmie zobaczysz:
 • Jak przygotować się do sprzedaży na Allegro
 • Na co zwrócić uwagę sprzedając to samo co inni
 • Jak znaleźć słabe i mocne strony konkurencji
 • Jak skonstruować swoją ofertę sprzedaży
 • Czym możesz wyróżnić się na Allegro
 • W jaki sposób przyciągać klientów, nie mając najniższych cen
 • Na czym polega zdrowa konkurencja

Oglądaj i Słuchaj
Tak, Jak Ci Jest Najwygodniej

Film zrealizowany jest w technice komputerowej wizualizacji połączonej z mówionym komentarzem. Możesz go obejrzeć od razu po zamówieniu, w swoim komputerze, bezpośrednio ze strony internetowej. Możesz też ściągnąć plik wideo i obejrzeć wykład w dogodnym innym momencie, nawet bez dostępu do sieci. Jeśli chcesz, może również skorzystać z samego nagrania dźwiękowego wykładu, który udostępniam w formacie pliku MP3.

Zobacz Co Mówią Ci,
Którzy Ten Film Już Widzieli

Świetny wykład, bardzo pomocne informacje. Dobrze że podajesz przykłady i KONKRETY!!

Beata Rzepka
www.betteryou.pl


Sprzedażą na Allegro zajmuję się od 3 lat i wiele elementów z prezentacji stosuję od dawna (między innymi moja cena jest również wyższa niż cena konkurencji), ale wykład odebrałem jako bardzo ciekawy (człowiek przecież całe życie się uczy, a najcenniejsza nauka to doświadczenie innych).

Najcenniejszą i jednocześnie najbardziej oczywistą (prostą, ale jak często pomijaną) wskazówką dla mnie jest: "dokonuj zmian, których nie wprowadza konkurencja".

Jacek Grabowski
www.quady-pojazdy.com


Jestem już po wykładach. Z radością wysłuchałam Twojego wykładu. I bardzo mi się podobał. Skorzystam z niektórych rad na pewno. Dziękuję!

Katarzyna Stachurska-Rexha


Obejrzałem już wideo i muszę Ci powiedzieć że bardzo mnie zaciekawiły rzeczy o których opowiadasz w czasie wykładu.

Niedługo będę miał okazję wykorzystać Twoją wiedzę bo będę rozpoczynał sprzedaż na Allegro.

Myślę że informacje z wykładu bardzo pomogą mi rozkręcić interes.

Seweryn Moździerski
www.prestin.zs.pl


O dziwo, prezentacja wideo jest profesjonalnie przygotowana. Spodziewałem się czegoś bardziej topornego.

Trochę zasad marketingu znam i właściwie, pod tym względem nie było nic odkrywczego. Ale pod kątem sprzedawania na Allegro było to świeże spojrzenie. Ciekawa była uwaga, że nie trzeba wcale konkurować niską ceną, a wręcz cena może być wyższa niż u konkurencji.

Krzysztof Dziekiewicz


Bardzo dobrze zrobiona prezentacja. Tłumaczenie nie za szybkie. W sam raz, żeby przekazać te wiadomości.

Bartosz Pelant

Obejrzałam wideo i jestem bardzo zadowolona. Merytorycznie bardzo dobrze zrobiony wykład. Jestem początkującym allegrowiczem więc znalazłam tam dużo ciekawych wskazówek. Za co bardzo dziękujęUśmiech

Ewa Musioł-Mickaniewska
www.amagia.pl


Bardzo podobał mi się wykład. Znalazłam tam parę rzeczy których nie stosowałam dotychczas w sprzedaży na Allegro.

Karolina Malicka


Dziękuję za wykład, który bardzo mi się spodobał. Jego zaletą jest to, iż operuje prostym językiem, a więc dociera do każdego.

Jest to pierwszy tego typu wykład, który miałam okazję obejrzeć i bardzo mi się spodobał.

Cieszę się jednak, że miałam okazję zapoznać się z Pana doświadczeniami
związanymi ze sprzedażą, bo żadna książka, choćby najgrubsza i najmądrzejsza nijak się ma do tego co sprawdzono w życiu.

Parę zdań z wykładu już pokierowało moje myślenie we właściwym kierunku, a jestem pewna, że z czasem Pański wykład zaprowadzi mnie na właściwą ścieżkę rozwoju mojej firmy.

Zamierzam powtórnie wysłuchać tego wykładu skupiając uwagę na meritum.

Janina Szepietowska


Wykład jest świetny.

Porobiłam notatki w stosunku do swojej działalności, która nie polega na sprzedawaniu na Allegro.

Grażyna Dobromilska
www.madgraf.eu


Tak jestem już po wykładzie i uważam że jest świetny Uśmiech Na bieżąco robiłem notatki i jestem pod wrażeniem ilości cennych wskazówek. Dziękuję bardzo za ten wykład.

Marek


Niezaprzeczalnym plusem wykładu jest to, że porządkuje wiedzę, a teoria jest w nim poparta konkretnymi przykładami z życia.

Aneta Parczyńska

Uważaj, Jeżeli Jeszcze Nie Sprzedajesz Na Allegro!

Po tym wykładzie możesz bardzo tego zapragnąć. Wiele osób, które obejrzało ten film miało ochotę zaraz tego spróbować. Pamiętaj wówczas, żeby po odsłuchaniu wykładu, poświęcić trochę czasu na jego... przetrawienie Uśmiech

Być może jesteś już „zalogowany”, bądź „zalogowana” na Allegro, ale boisz się zrobić tam cokolwiek. Ani nie kupujesz, ani nie sprzedajesz. Wówczas ten wykład stanie się Twoim przewodnikiem po Allegro.

Dowiesz się więcej o sprzedających i samej sprzedaży. A jako kupujący, bądź kupująca na Allegro, na pewno pomoże Ci to w lepszym wyborze interesujących Ciebie produktów.

W Handlu Na Allegro
Zobaczysz Szansę Dla Siebie

Być może Twoja obecna sytuacja w pracy jest nie pewna i być może obawiasz się, że rozwiążą z Tobą umowę. Jeśli nie znajdziesz innej roboty, to może warto zająć się handlem na Allegro?

Ten wykład to jest również moja pomoc dla Ciebie. Wiem, że samemu tak wszystko od zera zaczynać jest ciężko. Dlatego posłuchaj jak ja szedłem tą drogą.

Wystawiasz Aukcje i Ludzie Kupują

Czy zastanawiałeś się nad tym, czy opis przedmiotu i dodane od Ciebie uwagi mają jakieś znaczenie? Wypróbuj moje porady. Wystaw kilka przedmiotów posługując się moimi sugestiami. Sam przekonasz się jak to naprawdę działa!

Przedstawione w filmie uwagi mogą okazać się kluczowe dla osób chcących zajmować się zawodową sprzedażą w serwisach aukcyjnych. Nawet jeżeli okazałoby się, że większość przedstawionych technik już znasz, to ten wykład sprawi, że ponownie zastanowisz się: Co jeszcze mogę zrobić, aby lepiej sprzedawać moje produkty na Allegro.

Zamawiając szkolenie otrzymujesz:

 • dostęp do 30 minutowego filmu, który możesz obejrzeć bezpośrednio w internetowej przeglądarce

 • plik dźwiękowy MP3 z wykładu

 • plik wideo do ściągnięcia w formacie WMA

  plus Specjalny Bonus (więcej informacji na dole, przy formularzu zamówienia).

Masz zagwarantowaną możliwość odsłuchiwania i ściągania plików przez rok od momentu złożenia zamówienia.

Dzięki dostępowi do pliku wideo, film możesz zapisać na dysku. Dzięki temu nie będziesz uzależnionym od dostępu do Internetu. Będziesz mógł do niego wrócić w dowolnym momencie.

Dzięki plikowi dźwiękowemu możesz słuchać wykładu na swoim odtwarzaczu MP3.

Gwarancja Satysfakcji

Daję 100% gwarancji, że oferowane szkolenie będzie dla Ciebie wartościowe. Potwierdzają to Ci, którzy już je widzieli. Gdyby jednak okazało się, że jest inaczej, to wystarczy, że w ciągu 30 dni poinformujesz mnie o tym, a ja w tym czasie odeślę Ci zapłaconą kwotę.

Zamów dostęp do filmu już teraz
i jak najszybciej poznaj metody dzięki którym
w 3 miesiące osiągnąłem status Super Sprzedawcy na Allegro!
Nie zwlekaj.

Ile To Kosztuje?

Zdobycie prezentowanej na filmie wiedzy kosztowało mnie wiele miesięcy doświadczeń, opłacenia kilkutysięcznych (tak!) rachunków od Allegro oraz mnóstwa czasu na różne eksperymenty. Żadna książka, choćby najgrubsza i najmądrzejsza nijak się ma do tego co sprawdzono w życiu.

Ty nie musisz aż tyle inwestować. Ja już sprawdziłem co działa. Za jedyne 49,70 złÂ dostajesz ode mnie gotową wiedzę, przykłady i system, co krok po kroku musisz zrobić, aby wygrać z konkurencją na Allegro. Stosując się do przedstawionych metod będziesz mógł nareszcie podwyższyć swoje ceny. Dzięki temu bardzo szybko odrobisz kwotę, którą dziś zainwestujesz.

Najlepiej zamów już teraz.

Zakupu dokonujesz wypełniając poniższy formularz. Po kliknięciu na dole na przycisk "Składam zamówienie..." system przeniesie Cię na stronę, gdzie można dokonać zapłaty (przelewem lub kartą kredytową).

Po otrzymaniu przeze mnie zapłaty na swój adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dostępu do szkolenia.

Na obejrzenie filmu i ściągnięcie udostępnionych materiałów masz aż rok czasu.

BONUS
Arkusze Do Analizy Konkurencji
GRATIS

Chcesz otrzymać dodatkowo omawiane na wykładzie arkusze do analizy konkurencji? Jako dodatek do tego szkolenia, załączam teraz bonus w postaci pliku z tabelkami w Excelu do analizy konkurencji na Allegro. Nie będziesz musiał tworzyć własnych arkuszy. Od razu po wykładzie możesz dokonać swojej analizy konkurencji, wykorzystując gotowe pliki.

Nareszcie Poradzisz Sobie
z Konkurencją

Przedstawiony na filmie sposób przygotowania się do sprzedaży na Allegro znacznie zwiększy Twoje szanse na tym bardzo konkurencyjnym rynku. Już za chwilę możesz poznać sposób, dzięki któremu Twoja oferta będzie unikalna i przyciągnie do Ciebie więcej tych najbardziej wartościowych klientów.

Szkoda czasu na dalsze eksperymenty. Nie trać pieniędzy zaniżając ceny! Zobacz co takiego (sprawdzonego) możesz szybko zrobić, aby zwiększyć swoją sprzedaż na Allegro.

Zapisz się na szkolenie
„Jak wygrać z konkurencją na Allegro”
teraz!

Mirek Szmajda

Pozdrawiam.
Mirek Szmajda

Właściciel serwisu SprzedawcaInternetowy.pl, redaktor Biuletynu Sprzedawcy Internetowego oraz organizator akcji "Zacznij od Allegro".

PS. Już od jutra możesz zwiększyć swoje dochody. Wprowadź metody, które prezentuję na wykładzie, a z powodzeniem będziesz mógł podnieś swoje ceny! I to bez obawy o utratę obrotów.

Jeżeli masz problemy z zamówienie - kliknij tutaj i zobacz instrukcję na wideo jak zamówić szkolenie.

GWARANCJA SATYSFAKCJI: Jeżeli w ciągu 30 dni od daty zamówienia wykładu napiszesz do mnie, że zakupione szkolenie nie ma dla Ciebie żadnej wartości, odeślę Ci w tym samym czasie zapłaconą kwotę.