Kupowałem ostatnio laptopa. Mój stary, wysłużony Fujitsu nie dawał już rady. Postanowiłem zastosować jeden z moich tricków, który działał praktycznie zawsze. Technika ta pozwalała mi oszczędzać na każdym większym zakupie. Tym razem nie było inaczej, w mojej kieszeni zostało około 400 złotych.

Dzisiaj chcę tę wiedzę podarować Tobie. Za chwilę dowiesz się

"Jak za pomocą
7 najpotężniejszych technik
negocjacyjnych kupować taniej i oszczędzać od 400 do 2 tysięcy na jednej transakcji"

Twoje podstawowe pytanie może brzmieć:

dlaczego mam wierzyć, że te techniki działają?

techniki-negocjacji

Rozumiem Twoje obawy, ja także nienawidzę kupować kota w worku. Powiem Ci tylko tyle, że od ponad 6 lat uczę perswazji i technik negocjacji. Co ważniejsze wszystko czego uczę przetestowałem w praktyce.

Część technik o których przeczytasz w dobrych książkach działa niestety tylko na niewielką grupę ludzi lub są to techniki całkowicie nieskuteczne w polskich realiach.

Dlatego, żeby Cię nie męczyć i chwalić się ile wiem, postawiłem na zupełnie coś innego.

Nagrałem 7 najpotężniejszych technik perswazji i manipulacji, które działają w codziennym życiu:

- w sklepie;

- przy zakupie samochodu (ja oszczędziłem 2 000 po tym jak właściciel powiedział – więcej już nie zejdę – zdradzam tę technikę w kursie)

- gdy kupujemy mieszkanie;

- gdy budujemy dom >> (tutaj możesz zaoszczędzić fortunę stosując jedną z metod które zdradzam w kursie) <<

To wszystko działa w praktyce. Nie powiem Ci ani słowa o tym, co jest nieskuteczne. Z prostej przyczyny, szkoda mi Twojego czasu. Chcę, żeby zadziałało to tak

1. Słuchasz

2. Stosujesz

3. Oszczędzasz od 400 do 2 000 złotych w zależności od produktu.

Nie musisz przeczesywać internetu w poszukiwaniu rozwiązań i popełniać błędów, która ja popełniałem tracąc pieniądze.

Całe nagranie to 28 minut w formacie MP3. Jest to 7 potężnych nagrań. Nie jest to oczywiście długie nagranie - masz rację, jednak taki był mój cel. Jeżeli lubisz naukowe wywody, teorie psychologiczne to ten kurs MP3 Cię rozczaruje. Jeżeli potrzebujesz konkretnych podpowiedzi – posłuchaj i zastosuj.

techniki-negocjacji

Dlaczego ten kurs zawiera proste instrukcje KROK PO KROKU CO MASZ ZROBIĆ?

Nagrałem ten kurs na zasadzie instrukcji co masz zrobić, żeby wynegocjować najlepsze warunki. Większość książek o negocjacjach zawiera setki porad. Okazuje się, że po takiej lekturze nie wiemy od czego zacząć. Tutaj otrzymujesz 7 prostych instrukcji, które uczynią Cię skutecznym negocjatorem.

Dlaczego cena jest taka niska?

Bardzo wahałem się, czy nie podnieść ceny do 27 złotych. Może w przyszłości tak zrobię. Jednak nagranie tego kursu sprawiło mi prawdziwą przyjemność. Z drugiej strony wiem, że będę miał satysfakcję jeżeli uda Ci się oszczędzać dzięki tym technikom. Dlatego jeszcze dziś możesz mieć ten kurs


Mirosław-Skwarek
Bezwarunkowa Gwarancja Satysfakcji!

Pamiętaj, że masz 30 dni na przetestowanie podpowiedzi i instrukcji, których Ci udzieliłem. Po prostu, jeżeli przez chwilę poczujesz, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, zwrócę Ci 100% Twojej inwestycji.Mirosław-Skwarek
Kim Jestem i dlaczego miałbyś mi zaufać?


brian-tracy-miroslaw-skwarek Nazywam się Mirosław Skwarek jestem ekspertem perswazji w internecie. Od ponad 6 lat zajmuję się szkoleniami z zakresu NLP, perswazji, negocjacji, copywritingu, sprzedaży Allegro i przedsiębiorczości. W sumie na salach treningowych spędziłem prawie 1000 godzin! Jako copywriter współpracuje z takimi firmami jak Złote Myśli czy Psychorada.pl. Jestem autorem książek m.in "Recepta na kryzys", poradników i kursów internetowych. Prowadzę także blogi eksperckie m.in PerswazjaWSprzedazy.pl i Milion za Slowo.pl. Jestem właścicielem 23 stron internetowych, które generują pasywny dochód.

Wiedzę, którą Ci przekazuję zdobyłem m.in od Joe Vitale, Briana Tracy, Piotra Tymochowicza, Mirka Szmajdy, Piotra Majewskiego, Ryszarda Gąsierkiewicza i wielu innych.

Między innymi od tych osób dowiedziałem się jak ważne są przemyślane decyzje w biznesie.
Zapisy wstrzymane