Dzień 3 - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią

GABRIELNIA - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią
Zjednoczmy Łąki, Lasy i Ogrody Świata!


Dzień 3 – 16.08.2020


Warsztaty Online

***

ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.

W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia - Dnia Księżyca.

I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane - jeśli sobie na to pozwolisz - poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana!

Dzień Trzeci - Dzień SŁOŃCA. Oto Drzwi w Przyszłość. Otwarte na Oścież. Zapraszające. Zbliżasz się do nich z każdym Oddechem. Za nimi znajduje się zarówno ODWAGA, WOLNOŚĆ, SUKCES, ZWYCIĘSTWO jak i CELEBRACJA. W różnych ilościach, jakościach i odmianach. Ale wszystko to, co zaprosiłeś, ma swoją Obecność w Twoich Przyszłych Dniach. Znajdź więc okruszki tej Obecności już dziś i połącz się z nimi, niech zawołają resztę Ciebie i pomogą Ci przetransformować resztę Twojego Życia. Dziś dowiemy się, jak pracować z tym, co jest jasne jak Słońce. Jak integrować zdobywane wiadomości? Którędy pracować z rozprzestrzenianiem tego, co wiemy? Jak dzielić się swoją słonecznością z pełnym Blaskiem, ale nie zagłuszać tym innych? Dziś dowiemy się wiele o rozkwitaniu Osobowości, ale również i o świadomej Pracy na planie fizycznym i tym, jak inwestować Energię, by wróciła w Materii. Oraz wzajemnie. Dziś zdobędziemy w siebie być może pierwszy w Życiu aż tak świadomy Dzień. Dostaniecie możliwość spojrzenia jaśniej na to, co teoretycznie było w zasięgu wzroku, ale do tej pory nie wpuszczało Was głębiej. Nauczymy się również pracować ze światłem słonecznym, z kolorem Żółtym, Złotym i Czerwonym oraz zapamiętywać w siebie Ciepło i Światło. Ten dzień, całkowicie oddany pod skrzydła Archanioła Rafaela, wpisze w Wodę Świata całą Energię Cudu, którą wytworzymy i na której otrzymanie sie otworzymy. Popłyniemy więc w swoją Rzeczywistość - i wszędzie tam, gdzie sobą sięgamy - pełnym UZDROWIENIEM, ZMARTCHWYWSTANIEM i ŻYCIEM. Oto wszystko, co przyniosłeś w sobie jako Chorobę, Pytanie, Brak, Niepewność, Strach i Ból zostanie wyleczone, ponieważ pozwolisz sobie odkryć - dokładnie, ODKRYĆ! - iż zawierasz w sobie Odpowiedź na każde z tych zapytań ze strony Cienia, jeśli tylko zawarta jest ona w Wodzie Świata! Dziś zobaczysz, jak wielką Wartością jest wszystko, z czego się składasz - i nauczysz się z tym pracować! Jeśli jest w Tobie Wolna Wola, żeby Woda Świata - a więc Czas - popłynęła o czymś i w jakimś kierunku, nauczysz się powodowac ten Pływ i go zasilać - oczywiście zgodnie z Naturą! Tego dnia to, co osiągnęliśmy, staje się dostępne wszędzie tam, gdzie postanowimy tym wyemanować. W Czasie tak ważnych Przemian dla Ziemi każdy Czyniący jest sam w sobie Boską Interwencją! Wystarczy, że sprzyja temu, by on sam i jego najbliżsi przebywali w zakresach Dobra!

***

* Energia liczb i wielcy tego świata!*

Godziny: 12:00 – 14:00

Prowadząca: Agnieszka Skrzypczuk

Numerologia zajmuje się związkami między liczbami a cechami osobowości, przeznaczeniem, wydarzeniami i okolicznościami. Zakłada, że pewne liczby związane z ludźmi, miejscami i wydarzeniami mogą odgrywać rolę w lepszym zrozumieniu tych rzeczy lub przewidywaniu potencjalnych rezultatów (tak zwane prawo przyczyny i skutku). Osobista numerologia jest częścią karmicznego odcisku, który przechodzi z nami do tego wcielenia. Świadomość, że istnieje osobista misja pozwala wzrastać duchowo i rozwijać się w stronę najlepszej wersji samego siebie.

 

W numerologii można poskładać siebie na nowo, pozbierać wszystkie pokruszone części i zlepić je w jedno. To właśnie w tych najtrudniejszych momentach potrzebujemy energetycznego wsparcia, pomocy z zewnątrz. Potrzebujemy usłyszeć, że czeka na nas coś dobrego, że chaotyczny rok pod znakiem piątki nie mógł się dobrze skończyć, oraz, że idealny moment na wzrost nastąpi w tych właśnie konkretnych miesiącach. Takie energetyczne wsparcie otwiera oczy, umysł i serce oraz pozwala zaakceptować aktualny etap życia.

 

Agnieszka w prosty sposób wyjaśni i przedstawi Wam, przy użyciu wiedzy, która zdobyła jak odnaleźć swoja ścieżkę, swoją misję, jak odrobić lekcje karmiczne oraz jak odnaleźć punkt zaczepienia, który wprowadzi na właściwe tory.

 

Podczas wykładu dowiemy się i poznamy:

·         Numerologia – ja wpływa na nasze życie;

·         Jak pokierować  swoim życiem  w zgodzie z Energią liczb;

·         Ciekawostki i „smaczki” numerologii – wyliczenia;

·         Pokaz na przykładach wielkich tego świata – jak Energia liczb zmieniła ich życia;

·         Nauka wyliczania na podstawie przykładów i możliwość wykorzystania wyliczeń  w swoim życiu.

***

* Magia Kolorów w Sztuce (zajęcia kreatywne)*

 

Godziny: 15:00 – 16:00

Prowadząca: Agnieszka Arabska

 

Kolory maja potężna moc uzdrawiania, transformacji i umiejętne z nich korzystanie przynosi wspaniale rezultaty.

Zajęcia kreatywne Magia Kolorów w Sztuce otworzy najbardziej lśniący, przynoszący na myśl obfitość, bogactwo i oświecenie to kolor ZŁÓTY.

Podczas sierpniowych warsztatów Akademii Ducha on-line omówione zostanie znaczenie tej barwy w życiu codziennym, w magii, ciekawostki dotyczące jej znaczenia w różnych częściach świata, religiach i kulturach. Następnie zapoznacie sie z twórczością Gustava Klimta, wiedeńskiego malarza, który używał tego koloru w nadmiarze. Jego fascynacja zlotem miała swoje korzenie w jego dzieciństwie, kiedy obserwował ojca-jubilera przy pracy. Zapraszam Cie dołącz do wspólnej kreatywnej zabawy z kolorem złotym  inspirowaną sztuką Klimta, a każda sekundę spędzoną w tym procesie zadedykuj najwyżej i najpiękniej by sie dokonało.

Na zajęcia przygotuj :

·         Złoty marker (najlepiej acrylic paint marker),

·         płatki złota (gold leaf)

·         klej,

·         złote kredki lub farby,

·         zloty brokat doda projektowi jeszcze więcej blasku.

·         możesz rysować na białym, czarnym lub kolorowym papierze.

 

 

Cieszę sie na ta godzinie, kiedy spędzisz czas skupiając sie na pięknie, na harmonii, na kolorach, kształtach i wyrażaniu swoich emocji poprzez sztukę. Zajęcia odpowiednie są dla każdego poziomu zaawansowania, ponieważ każdy z nas jest artysta!

Do zobaczenia!

***


*Wykład i Rytuał Anielski -  Wiedźma Anna Anja*

Start: godzina 17:00


Dzień Słońca - Dzień Świadomości
...czyli dokąd idziemy? Jaki jest Cel Duszy, jak go odkryć i wypełnić?

Natura Świadomości
Skuteczne planowanie
Zbieranie potencjałów - czyli Otwórz Dłonie na powrót Energii!


Co przygotować?
***Napój Rytualny bądź Wodę
***Kwiaty lub Owoce kilku gatunków Roślin lub Drzew
***Kompasy lub Mapy, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów
***Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna oraz goście specjalni
Data: 16 sierpnia 2020
Godziny:

Dzień 3: start godz. 12:00  (czasu polskiego)

Cena: 320 pln


Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!