300 słów- Zrozum 65% Angielskiego

Jak zrozumieć 65% rozmowy po angielsku w 15 dni!

Wystarczy, abyś poznał 300 najczęściej używanych angielskich słów zrozumiesz 65% rozmowy po angielsku. 

Dzięki temu, na samym początku nauki zrobisz olbrzymi skok i zbudujesz solidne fundamenty, aby pod dalszy szybki rozwój swojego angielskiego.

Wszystko dzięki, temu, że te słowa występują w każdym angielskim zdaniu. A dzięki temu nie zapomnisz tych słówek, gdy się ich nauczysz. Czyli uczysz się raz i masz spokój.

Dzięki poznaniu tych słów przeprowadzisz także podstawowe rozmowy jak meldowanie się w hotelu, czy kupowanie biletu, w konsekwencji czego poczujesz się komfortowo za granicą.

Nie musisz spędzać pół roku na nauce angielskiego z nudnego podręcznika, aby zacząć coś mówić. Przestaniesz czuć się gorsza/y i wybrakowany, ponieważ uczysz się tyle czasu i nic nie umiesz.

Dalej. 

Gdy opanujesz 300 podstawowych słów możesz czytać i słuchać bajki dla dzieci, a przez to szybko i przyjemnie rozwijać swoje słownictwo, ponieważ zrozumiesz znaczenie słów z kontekstu. A taka nauka uczy skuteczniej niż wkuwanie nudnej listy słówek.

Czytanie uczy gramatyki, dzięki obserwowaniu podobnych struktur w zdaniach, przez co poprawnie mówisz i pozbywasz się stresu.

Jednak lista słówek nie jest efektywną metodą, bo nudzi i męczy umysł. O wiele lepiej uczyć się za pomocą fiszek, które możesz wkładać w odpowiednie przegródki i powtarzać po kilku dniach, co jeszcze bardziej wspomaga zapamiętywanie słów.

Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw 300 papierowych fiszek w dwóch formatach: małym i dużym. Możesz wybrać, który bardziej Ci odpowiada i z niego korzystać.

Gdy je wydrukujesz możesz powtarzać i poznawać nowe słówka w każdym miejscu i o każdym czasie, który zresztą sam wybierasz. 

Na przykład zamiast tracić czas, gdy czekasz na autobus wykorzystasz go produktywnie na poprawianie swojego życia (czyli poznawanie angielskiego).

A to pozwoli Ci jeszcze szybciej osiągnąć swój cel.

Czyli uczysz się raz i masz spokój.

Dzięki poznaniu tych słów przeprowadzisz także podstawowe rozmowy jak meldowanie się w hotelu, czy kupowanie biletu, w konsekwencji czego poczujesz się komfortowo za granicą.

Nie musisz spędzać pół roku na nauce angielskiego z nudnego podręcznika, aby zacząć coś mówić.

Przestaniesz czuć się gorsza/y i wybrakowany, ponieważ uczysz się tyle czasu i nic nie umiesz.

Dalej.

Gdy opanujesz 300 podstawowych słów możesz czytać i słuchać bajki dla dzieci, a przez to szybko i przyjemnie rozwijać swoje słownictwo, ponieważ zrozumiesz znaczenie wielu słów z kontekstu. A taka nauka uczy skuteczniej niż wkuwanie nudnej listy słówek.

Czytanie uczy gramatyki, dzięki obserwowaniu podobnych struktur w zdaniach, przez co poprawnie mówisz i pozbywasz się stresu.

Tych słów nie zapomnisz, ponieważ spotykasz je w każdym zdaniu.

Jednak lista słówek nie jest efektywną i szybką metodą, bo nudzi i męczy umysł.

O wiele lepiej uczyć się za pomocą fiszek, które możesz wkładać w odpowiednie przegródki i powtarzać po kilku dniach, co przyśpiesza zapamiętywanie słów.

Dlatego przygotowałem dla Ciebie zestaw 300 papierowych fiszek. Możesz wybrać format: mały lub duży.

Możesz je powtarzać i poznawać w każdym miejscu i o każdym czasie, który zresztą sam wybierasz.

Na przykład zamiast tracić czas, gdy czekasz na autobus, wykorzystasz go produktywnie na poprawianie swojego życia (czyli poznawanie angielskiego).

Poza tym otrzymasz zestaw 200 zdań ułożonych z tych fiszek. Jest to powszechnie wykorzystywana metoda przez poliglotów. Dzięki nauce całych zdań poznasz naturalnie i bez wysiłku gramatykę, którą potem automatycznie zastosujesz podczas rozmowy.

Po drugie łatwiej zrozumiesz Brytyjczyków, dzięki temu, że usłyszysz te słowa w zdaniach. A „brzmią” one trochę inaczej niż gdy słyszysz je pojedynczo.

Nie zapomnisz żadnego słówka i zdania, dzięki metodzie na witrynie langglora.pl

Po opłaceniu kursu otrzymujesz dostęp do swojego konta w serwisie http://langgloria.pl/.

Kiedy tylko masz ochotę lub czas – włączasz opanowywanie kolejnych zwrotów i wtedy:

  • Rodowity Anglik czyta zwrot, który widzisz na ekranie. Powtarzasz tyle razy, ile chcesz – on się nie męczy, jest dla Ciebie!
  • Prawie pod każdym zwrotem widzisz dodatkowo obrazek, który pomaga Ci w zapamiętaniu zwrotu. Działa to tak, że w mózgu powstają połączenia neuronalne między znaną Ci rzeczą (obrazek) a danym zwrotem.
  • Dodatkowo, poniżej obrazka masz jeszcze werbalną podpowiedź – coś, co na zasadzie skojarzeń wzmacnia zapamiętywanie słówek.
  • Słowa przechodzą do pamięci długotrwałej, skąd w każdej chwili je wydobywasz, pod wpływem myśli lub okoliczności.

I tak wykorzystujesz cały potencjał swojego mózgu do opanowywania każdego z 200 angielskich zwrotów.

Zamiast mechanicznego, nudnego wkuwania 300 słów, masz przyjemne i zabawne opanowywanie 200 zwrotów, zawierających 300 słów, którymi możesz zrozumieć lwią część angielskiego świata.

Strona zawiera przyjemny moduł powtórek, według specjalnego klucza – powtarzasz tylko to, czego nie wiesz. Nie marnujesz ani chwili na opanowane już słowa. Tak szybko rozwija się Twój angielski.

Po co się męczyć? Po co się męczyć?

W serwisie jest jeszcze jeden element, który wspomaga Twoją naukę angielskiego, bo pomaga Ci się motywować. Za każdym razem, gdy włączasz program, odzyskujesz chęć do szlifowania swoich umiejętności. Zresztą, możesz to po prostu sprawdzić na sobie bez żadnego ryzyka!

To po prostu wzorce, w których podmieniasz wyrazy i każdy z nich pasuje do setek sytuacji!

A to razem z wielką częstotliwością występowania tych słówek, pozwoli Ci szybko je opanować, a w końcu swobodnie mówić po angielsku, bez wielu miesięcy wkuwania.

Aby je otrzymać kliknij w przycisk „zamów”.

(Otrzymujesz 30 dni gwarancji zadowolenia)

Po zakupie dostaniesz dostęp do materiałów na koncie ekademia oraz langgloria.pl

Na ekademii dostaniesz dostęp do papierowego zestawu słówek i 200 zdań. Masz 30 dni na ściągniecie materiałów, bo po tym czasie te materiały znikną.

Natomiast na platformie langgloria.pl, gdzie otrzymujesz dostęp do systemu powtórek złożonego z 200 zdań, podpowiedzi i nagrań głosowych, które otrzymujesz tak długo jak długo będzie istniał portal.

Dlatego jeśli interesuję Cię wielki skok, który pozwoli Ci zrozumieć 65% angielskiego wypełnij poniżej formularz.

© 2007-2019 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle