Dzień 1 - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią!

GABRIELNIA - Magia pomiędzy Niebem i Ziemią
Zjednoczmy Łąki, Lasy i Ogrody Świata!
Dzień 1 – 14.08.2020


Warsztaty Online


ODWAGA. WOLNOŚĆ. SUKCES. ZWYCIĘSTWO. CELEBRACJA.

W tych Domach Wartości zamieszkamy wszyscy już od wejścia w próg Pierwszego Dnia - Dnia Księżyca.

I zanim rozsiądziemy się wygodnie w ulubionych Wspomnieniach z Przyszłości, poczujemy się zaopiekowani przez Dobro Wszechświata i pozwolimy sobie na zawsze przeniknąć się z najwyższą Substancją Wydarzania, dowiemy się, dlaczego nie stało się to w naszym Życiu wcześniej. Tak, jak w chwili wejścia do Domu przez moment zderzasz się z jego Energią w kompletnej Ciemności, tak będzie Ci dane - jeśli sobie na to pozwolisz - poznać Cienie, a więc Antywartości tych Domów. Czym jest dla Ciebie brak Odwagi? Brak tego konkretnego rodzaju, gęstości i znaczenia Światła? Czy było Ci dane tego doświadczyć? Jeśli tak, wspaniale! Zawierasz ten sam puzzelek, co miliony osób na Ziemi! Tak samo, jak zawierasz potężną Magię i jeśli jest Twoją Wolną Wolą, by tę substancję transformować, wszędzie tam, gdzie sięgasz, nastąpi Przemiana!

Pierwszego Dnia naszego ZJEDNOCZENIA dowiecie się również, kiedy spędziliście sekundy w braku Wolności, do czego prowadzi chroniczny brak Celebracji oraz co sprawia, że Zwycięstwa nie manifestują się na planie Rzeczywistości, mimo tego, że niekiedy są wręcz niezaprzeczalnie logiczne? Pierwszego dnia pozwolimy, by nasza Podświadomość zrobiła pranie. Co przeszkadzało nam do tej pory? Co stanowiło blokady? Jakie Energie Wewnętrzne i które spośród Energii Zewnętrznych mają największy wpływ na naszą Emocjonalność? Jak pracować w Pływami, Wahadłami i Cyklami Wszechświata?

Ten dzień, pełen Pytań zadanych prosto w Noc, pozwoli nam otworzyć swoje Oczy do Wewnątrz na to, co w nas Księżycowe, Kobiece, Lunarne. Co delikatne, a zarazem niezabijalne - jak kropla, która drąży skałę, jak dawno powiedziane i zapamiętane Słowo. Dzień Pierwszy zostanie powierzony w opiekę Archaniołowi Gabrielowi, by zgłośnił w nas Zrozumienie i wszelkie liliowe, pierwsze, zgodne z Boskim Źródłem Wydarzanie. Będzie więc sporo Ważności z jego Królestwa, między innymi Wiedza o tym, jak pracować ze Słowem, z Pismem, z Muzyką, a także jak skutecznie manifestować za pomocą Głosu i Dokumentów Magicznych. Ten Dzień stworzy nam pomost pomiędzy Przeszłością a Teraźniejszością i otworzy nam dostęp do Czasu. Przygotujcie się na powrót Wiedzy Inkarnacyjnej, jeśli jesteście gotowi!
Będzie również sporo o pracy w pełnej Skali i w pełnym Zasięgu własnego Wydarzania - gdy robisz coś dobrego, wyemanuj tym na zewnątrz aż po granice molekuł, a zasiejesz falę powrotu Dobra i spowodujesz Przemianę w kierunku właściwym z Ewolucją w Świetle!

*Muzyka wysokowibracyjna - koncert oczyszczająco uzdrawiający*
Godziny: 12:00 – 13:00
Prowadzący: Artur Kwiatkowski

Zapraszamy na uzdrawiającą podróż muzyczną, która zagrana na instrumentach z różnych kultur świata wprowadzi Was w cudowny nastrój. Usłyszymy misy tybetańskie, gongi, bębny, didgeridoo, wirtualną harfę i inne wspaniałe instrumenty.

Możesz zabrać ze soba swoją intencje, słuchawki, przygotować sobie przyjemne miejsce, możesz zamknąć oczy i wsłuchać się sercem w uzdrawiające dźwięki.
Zagra dla Was Artur Kwiatkowski.

Artur jest wszechstronnym muzykiem, który jako gitarzysta i basista szlifował swój talent grając z zawodowymi muzykami. Obecnie gra na rożnych instrumentach (misy tybetańskie, gongi, djembe, didgeridoo, hang drum, gitary, flety). Zajmuje się również uzdrawianiem dźwiękiem z użyciem kamertonów. Inspiruje się przyrodą, sztuką i magią. Poprowadzi zajęcia muzyczne z nauką rytmu, które podsumujemy wspólnym graniem.

***

* Alergia: ukryty dramat. Odkryj go i bądź zdrów!*

Godziny: 14:00 – 16:00
Prowadząca: Sonia Ross

Mam alergię na pyłki. Na truskawki. Na jogurt. Na jad osy...

Można mnożyć, prawda? Ale czy kiedykolwiek się zastanowiłaś/eś, dlaczego tak gwałtownie reagujesz akurat na tę określoną substancję? Medycyna tradycyjna ma na nasze alergiczne bolączki rady w postaci odczulania, co często daje dobre efekty. Bierzemy leki, więc objawy są cicho. Unikamy pewnych pokarmów i miejsc, z powodu których moglibyśmy mieć kłopoty zdrowotne. Ale czy zniknęła przyczyna? Nie!

Jesteście ciekawi, co mówi o alergii Totalna Biologia? Przedstawia inną niż tradycyjna medycyna wizję przyczyny manifestowania się na naszym ciele reakcji alergicznej. To nie alergen – który jest wszak częścią świata w jakim żyjemy - jest winien. To dramatyczna sytuacja, jakiej kiedyś doświadczyliśmy, została zapisana w naszym mózgu w postaci wielu tzw. „ścieżek”: wzrokowej,smakowej, dźwiękowej, węchowej, dotykowej, myślowej itp...

Z czasem o tym zapominamy, ale mózg pamięta. Jeśli nie przepracowaliśmy konfliktu do końca, gdy napotykamy w życiu element z tamtego, trudnego momentu, „automatyczny mózg” przypominam nam o tym w postaci reakcji alergicznej.

Chcesz zrozumieć swoją chorobę i pozbyć się alergii?

Zapraszamy na  2 godzinne warsztaty.

W programie między innymi:

·         Mechanizm powstawania alergii w świetle Totalnej Biologii/Recall Healing

·         Co to takiego psychiczny kompleks alergiczny?

·         Dramaty rodziców = nasze alergie?

·         Ścieżki konfliktu emocjonalnego. Która jest twoja? Uśmiech

·         Różne rodzaje alergii.

Poszukaj prawdziwego powodu, dla którego dostajesz wysypki po mleku, kawie, gdy wyśpisz się na poduszce z kaczego pierza, gdy zjesz kawałek krewetki, kiedy przytulisz psa, pogłaszczesz kota...

Odkrycie prawdziwej przyczyny choroby, wyłącza jej program.

Bądź z nami i poszukaj guzika „off” Uśmiech
 
Wspólnie odkryjemy prawdziwą przyczynę chorób i zachowań!

***

*Wykład i Rytuał Anielski -  Wiedźma Anna Anja*

Start: godzina 17:00


Dzień Księżyca - Dzień Podświadomości - Dzień Przeszłości - Dzień Cienia

...czyli skąd przychodzimy? Jaka jest Przyczyna Duszy, jak ją odkryć i jak się z nią połączyć?
Natura Podświadomości
Zasiewanie Potencjałów, czyli Jak Ma Na Imię Twoje Nasiono? (What’ cha cookin?)
Księżyc w Magii


Co przygotować?
***Napój Rytualny bądź Wodę
***Nasiona kilku gatunków Roślin, Owoców, Warzyw lub Drzew
***Zegarki, Wodę z Ważnych Miejsc i Czasów
***Lustro (najlepiej takie, które mieści się w rękach)

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna oraz goście specjalni
Data: 14 sierpnia 2020
Godziny:

Dzień 1: start 12:00 (czasu polskiego)


Aby uniknąć problemów technicznych nie nadajemy na żywo. Nagrywamy dla Was szkolenia i Rytuały z wyprzedzeniem w odpowiedniej ku temu energii. Dostęp do nagrań uzyskujecie na 365 i w tym czasie możecie korzystać z nich dowolną ilość razy w zależności od potrzeb.

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się : webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił - zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!