Znajdując Spokój (eBook)

Jak odnaleźć spokój w życiu?

Kiedy ostatnio spokojnie siedziałeś i cieszyłeś się czyimś towarzystwem, tym co robisz, lub po prostu tym że żyjesz? To szalone, odpowiesz pewnie. Nie mam na to czasu. Może gdy przejdę na emeryturę / dzieci wyprowadzą się z domu / poczuję się lepiej / zmienię pracę / itd. Lista wymówek i warunków może być długa. Jednak jaka jest prawdziwa przyczyna, że nie jesteś spokojny już TERAZ?

To przez problemy?

Prawdopodobnie masz liczne problemy lub przynajmniej jeden większy problem. Może to być partnerka, rodzice, dzieci, pieniądze, zdrowie, praca, cokolwiek. Gdy tylko rozwiążesz ten problem wszystko się uspokoi. Czy na pewno? Przypomnij sobie Twoje życie zanim miałeś ten problem. Jak wtedy żyłeś? Czy byłeś spokojny? Właśnie. Nie. Czemu teraz miałoby by być inaczej?

Nie twierdzę, że nie warto rozwiązywać swoich problemów. Wręcz przeciwnie. Ebook, którego jestem autorem to właśnie praktyczny sposób wzięcia się za swoje życie. Jednak oczekiwanie, że to zmieni Twoje samopoczucie jest iluzją. Pojawią się inne problemy. Co więc zrobić? Żyć i rozwiązywać swoje problemy. Wziąć się z życiem za bary. Jednak moim zdaniem warto zmienić przede wszystkim jedną rzecz:

Nie rób nic by uzyskać spokój.

Rób wszystko bo jesteś spokojny.

Na przykład gdy jesteś zły nie rób czegoś aby się uspokoić (jak wypicie piwa), zrób coś bo jesteś zły. Pojedź do lasu i pokrzycz. Idź wytrzepać dywan. Itd.

Gdy tylko dokonasz ten jednej zmiany, całe Twoje życie zmieni się ogromnie. Nie będziesz czekał na jutro. Zaczniesz być spokojny już dzisiaj. To oczekiwanie na coś bliżej nieokreślonego w przyszłości powoduje cały niepokój. Coś ma nadejść już wkrótce, ale jeszcze tego nie ma. Niecierpliwisz się. Czekasz. Jesteś niespokojny. Gdy dajesz wyraz swoim uczuciom już tu i teraz, nie ma powodów być niespokojnym.

Jak tego dokonać?

W moim ebooku znajdziesz bardzo praktyczne rozwiązania pomagające Ci osiągnąć spokój (lub to czego najgłębiej pragniesz). Dowiesz się jak zmienić swój sposób myślenia, wybaczyć to o czym nie warto już myśleć i zacząć nowe życie. Do tego otrzymasz krótki opis jak mądrze korzystać z kalendarza i organizera.

Ebook jest bardzo krótki i konkretny, ale wiedza w nim zawarta może zmienić Twoje życie.

Życzę spokoju,
Podpis