Obniż swój podatek – legalnie!

Musisz rozliczyć się z zarobków wypracowanych za granicą?

Nie wiesz, jak to zrobić?

A w szczególności nie wiesz, jak wykorzystać należną Tobie Ulgę Abolicyjną?

Mam dla Ciebie dwie wiadomości: dobrą i złą.

Dobra jest taka, że możesz zapłacić mniej i uniknąć podwójnego opodatkowania Twoich dochodów. Pozwala na to ulga abolicyjna.

Zła jest taka: obliczenie tej ulgi należy teraz do obowiązków Twoich, czyli podatnika. Dlatego lepiej mieć pewność, że w Twoich rozliczeniach fiskus nie znajdzie żadnych błędów.

Nie orientujesz się zbyt dobrze w prawie podatkowym?
Nic nie szkodzi. Wielu odbiorców mojej oferty nie posiada wiedzy eksperta z zakresu finansów i podatków. W tajemnicy mogę dodać, że nawet profesjonaliści miewają problemy z obliczaniem podatku od dochodów uzyskanych za granicą. Tak, tak.... To prawda!

Ale Ty sobie z tym poradzisz. Jak? Już Ci wyjaśniam:

Twoja recepta na sukces (czyli spokój od fiskusa) to

„Ulga abolicyjna,

Czyli jak sprawnie wykorzystać ulgę abolicyjną w PIT-36 i obniżyć swój podatek?”


okladka_mniejsza

Poradnik opracowany przeze mnie, czyli

Rafała Chmielewskiego

– człowieka, jak mówią, - instytucję, prawnika i specjalistę międzynarodowego prawa podatkowego, autora licznych wywiadów, opinii, komentarzy, artykułów i książek, a także serwisów poświęconych zagadnieniom podatkowym.

Moje wywiady


Z mojej wiedzy skorzystały już setki internautów...

... (w tym nawet specjalistów). Wszyscy oni sprawdzili, że można samodzielnie rozliczać się z fiskusem i uniknąć przy tym kosztownych błędów. Ty też spokonie zapanujesz nad wszystkimi kruczkami prawnymi – wystarczy, że przeczytasz instrukcję, która dokładnie krok po kroku przeprowadzi Cię przez cały proces obliczania kwoty podatku i ulgi.

W sprawach finansów liczy się kompetencja

Przeczytaj opinie osób, które skorzystały z mojej pomocy, i przekonaj się, że warto mi zaufać:

Witam!

Pana e-booki są rewelacyjne. Oczywiście zakupiłam obydwa. Wiedziałam już na ten temat troszkę, nawet myślałam, że wiele, ale dopiero po przeczytaniu Pana książek, jestem specem od rozliczania zagranicznych dochodów. Cieszę się niezmiernie, że znalazłam Pana stronę. Oczywiście poleciłam ją znajomym. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Marzena

Jestem pełna podziwu dla Pana wiedzy i cierpliwości. Pan jako jeden z niewielu poświęca czas temu tematowi i pomaga “zbłąkanym owieczkom”. Muszę przyznać, że dzięki Pana lekturze to ja błysnęłam wiedzą w US, hmmm…. ale czy tak powinno być?? Dziękuję.

Ilona

Bardzo Panu dziękuję, Panie Rafale, w sumie znalazł Pan rozwiązanie bardzo proste Uśmiech

Sławek

A co z samą abolicją podatkową? Oddajmy głos osobom, które skorzystały z porad w tym zakresie:

Witam, Panie Rafale

Gdy próbowałem własnoręcznie uporać się z tematem abolicji, nieocenioną pomocą posłużyły mi Pana książki, zarówno “Abolicja Podatkowa”, jak i “Jak rozliczyć zagraniczne dochody i wypełnić PIT36”.

Łukasz

Dziękuję, panie Rafale, za wszelkie informacje i maile na temat abolicji – za pomocą pańskiego e-booka dowiedziałam się wszystkiego na jej temat. Jest Pan jedyną osobą, która odważyła się pomóc nam, emigrantom, przejść przez ten jakże zagmatwany gąszcz polskich przepisów prawa – bez Pana nie potrafiłabym tego samodzielnie policzyć – pozdrawiam i dziękuję w imieniu nas wszystkich

Muka

Witam! Ja w tym komentarzu chciałabym bardzo podziękować za wszystko to, czego dowiedziałam się na Pańskich stronach o abolicji, za wszelkie sugestie i rady. Jeszcze kilka miesięcy temu nie wiedziałam, co to w ogóle jest abolicja, a teraz wiem o niej dosłownie wszystko, przekonałam się, że sporo więcej niż urzędnicy w skarbówce. Zrobiłam też samodzielnie wszystkie rozliczenia. Dziękuję serdecznie jeszcze raz i życzę wielu sukcesów.

Emila

WitamUśmiech

Zakupiłam Pana e-BOOK Abolicja podatkowa wczoraj.

Jest doskonały. Nareszcie ktoś w prosty sposób przedstawił zagadnienie abolicji.

Agata

Wróćmy do poradnika, bo chcę Ci zdradzić pewien sekret: tak naprawdę samo obliczanie ulgi abolicyjnej nie jest trudne. Musisz jednak wcześniej wyznaczyć kwotę podatku za pomocą metody zaliczenia proporcjonalnego i metody wyłączenia z progresją.

Brzmi strasznie? Wyglądało jeszcze gorzej. Uwierz mi.

Tego typu obliczeń niestety nie obsługuje żaden program...

...komputerowy do wypełniania PIT-ów. Konieczne okazywało się zatem wykonywanie większej liczby rachunków na dodatkowych kartkach papieru.

Na szczęście – to już przeszłość.

Mój poradnik „Ulga abolicyjna, czyli jak sprawnie wykorzystać ulgę abolicyjną w PIT-36 i obniżyć swój podatek?” zawiera najdokładniejsze jak dotąd omówienie metod obliczania podatku i ulgi abolicyjnej. Napisany jest prostym, zrozumiałym językiem – bez terminologii prawniczej. Przedstawione w nim przykłady możesz od razu zastosować w swoich rozliczeniach!

okladka_mniejsza

Dzięki tej publikacji dowiesz się m.in.:

  • co to jest ulga abolicyjna?
  • kto i w jakiej sytuacji może z niej skorzystać?
  • jak rozliczyć się z dochodów uzyskanych wyłącznie za granicą?
  • w jaki sposób rozliczyć się z dochodów uzyskanych za granicą i w Polsce?
  • na czym polega wspólne rozliczanie się małżonków z dochodów uzyskanych w Polsce i za granicą?

Każdy z omawianych przypadków zawiera niezbędne obliczenia i wyjaśniający je, przystępny komentarz.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś czytać poradnik, w którym autor przerywa w pewnej chwili rozwiązywanie problemu i wspomina, że „dalsze obliczenia wyglądają tak jak we wcześniejszych przykładach”?

A Ty musisz przeszukiwać wiele stron, by znaleźć odpowiedni fragment? Ten poradnik pozwala Ci oszczędzić czas: wszystkie przykłady zostały omówione od początku do końca. Dzięki przejrzystemu układowi treści w każdej chwili bez problemu odnajdziesz potrzebne Ci informacje.

Ale to nie wszystko

Oprócz obliczeń, poradnik zawiera również skany poprawnie wypełnionych PIT- ów. Nie musisz zastanawiać się, w której rubryce umieścić wyliczone kwoty – po prostu porównujesz swój druk z właściwą ilustracją. I tyle! To naprawdę tak PROSTE!

Czy wiesz, że...

  • ...ulga abolicyjna dla małżeństw rozliczających się wspólnie może być wyższa niż podatek? Sprawdź, czy Tobie też należy się zwrot nadpłaconych składek!
  • ...nie wszystkie rodzaje dochodów podlegają uldze abolicyjnej. Dowiedz się, czy możesz z niej skorzystać!
  • ... ulga abolicyjna wymaga wypełniania aż trzech formularzy PIT. Sprawdź, jakie to formularze i wypełnij je poprawnie!

Co jeszcze może Ci się przydać podczas wypełniania formularzy PIT? To ważne, żeby mieć pod ręką wszystkie niezbędne informacje. Dlatego dodałem do wnętrza e-booka drobny PREZENT:

„Zasady przeliczania obcych walut na złotówki”

Przeliczanie walut - przewodnik

Ta wiedza jest Tobie absolutnie niezbędna nie tylko przy obliczaniu ulgi abolicyjnej, ale również w trakcie rozliczania całej kwoty podatku od dochodów zagranicznych.

Korzystając z metod opisanych w moim poradniku, zyskujesz pewność, że Twoje rozliczenia nie będą zawierały żadnych błędów.

Oto opinia profesjonalnego doradcy podatkowego na temat mojego poradnika o Uldze Abolicyjnej:

Tonek„Dla wszystkich podatników, którzy planują skorzystać z tzw. „ulgi abolicyjnej”! nowy e-book Rafała Chmielewskiego jest lekturą obowiązkową! Dzięki przedstawieniu przez autora szeregu przykładów praktycznego wyliczenia ulgi, każdy poprzez zwykłe działanie „krok-po-kroku” będzie mógł samodzielnie wypełnić formularze podatkowe. Może ona również być pomocna dla praktyków działających zawodowo w dziedzinie podatków, gdy przyjdzie im doradzać swoim klientom. Doświadczenie autora w przedstawionej materii podwójnego opodatkowania gwarantuje merytoryczną poprawność informacji i wskazówek zawartych w tej książce. Osobiście z zainteresowaniem zapoznałem się z tym opracowaniem i polecam je zdecydowanie.”

Tomasz Synoś
Doradca Podatkowy
nr wpisu: 11014
www.podatki.jelenia-gora.pl

Aby otrzymać poradnik o tym, w jaki sposób możesz szybko, łatwo, tanio i bezbłędnie obniżyć swój podatek o Ulgę Abolicyjną, wystarczy, jeżeli klikniesz tutaj:


Uwaga! Jeżeli zamówisz e-book już teraz, otrzymasz tę publikację w promocyjnej cenie:

53 zł , 37 !

Porównaj cenę 37 zł. z kosztami porady udzielonej przez dowolne biuro rachunkowe, które za wyliczenie Twojej Ulgi Abolicyjnej skasuje Ciebie na około 150 zł.

Usługa doradcy podatkowego kosztować będzie Ciebie jeszcze więcej, bo aż około 200 zł.

Szkolenie z tego zakresu - to już wydatek rzędu 400 zł!

Sam już wiesz, ile możesz zaoszczędzić! Cena 37 zł. jest dość niska za spokój od fiskusa od chwili zakupu mojego poradnika!

Obniż swoje podatki o Ulgę Abolicyjną!

Kliknij tutaj:

Zapisy wstrzymane