Poznaj i rozwiń twój styl naukiJuż za moment poznasz techniki, dzięki którym Twoja nauka stanie się znacznie bardziej efektywna!


Nauka jest dla Ciebie źródłem frustracji?

Nie masz czasu na opanowywanie map myśli, mnemotechnik i szybkiego czytania?

Czy gdyby istniała jedna prosta metoda, pozwalająca Ci polepszyć wyniki w nauce, chciałbyś ją poznać?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Wystarczy, że poznasz Twój indywidualny styl uczenia się, by zacząć osiągać sukcesy!


Tak jak ciężko byłoby Ci szybko biegać w niedopasowanym ubraniu, tak samo trudno jest Ci się uczyć, jeśli podchodzisz do tego w nieodpowiedni sposób. Zatem jeśli tylko będziesz wiedzieć, JAK się uczyć i co jest DLA CIEBIE dobre, błyskawicznie, w jednej chwili poprawi się Twój sposób przyswajania wiedzy, a nauka zacznie przychodzić Ci z łatwością!

To takie proste!


Czy wiesz, że...

Nasz system edukacji faworyzuje ludzi mających określony styl uczenia się, spychając na margines tych, dla których promowane przez szkoły techniki są nienaturalne. Co więcej, szkoła nie uczy JAK się uczyć, nie zachęca nas do eksperymentowania i refleksji nad indywidualnym stylem nauki. Promowana (choć nieświadomie) jest raczej reguła trzech Z: Zakuć, Zdać, Zapomnieć. W efekcie wielu z nas przechodzi przez system edukacji - podstawówkę, gimnazjum, liceum, nawet studia - nie wiedząc, jakie techniki uczenia się są najlepsze w ich przypadku.

Co więcej, okazuje się, że dla niektórych standardowe mnemotechniki wcale nie są najbardziej efektywną metodą zapamiętywania, a mapy myśli sprawdzają się tylko u pewnej grupy ludzi!


Czy chcesz tracić czas na uczenie się technik, które u Ciebie nie zadziałają, czy może wolałbyś dowiedzieć się w porę, z czego możesz bez szkody zrezygnować?


Za jedyne 19.99 10.99 zł oferuję Ci ponad 60 stron informacji związanych z Twoim systemem przyswajania informacji oraz sugestii, jak możesz zamienić naukę z kucia w pełną przygód zabawę!

Większość zmian możesz wprowadzić do swojego systemu uczenia się OD RAZU, bez konieczności wykonywania żmudnych ćwiczeń i nabywania nowych umiejętności!


Co zrobić, aby otrzymać e-booka z tą wiedzą?

Wróć do samej góry tej strony. Po prawej stronie znajdziesz tabelkę "Złóż zamówienie". Zaznacz "Tak, chcę zamówić e-book:" i wypełnij formularz oraz wybierz system płatności. Zrób to teraz!

"Dlaczego nie nauczyli mnie tego w szkole?! Byłoby mi o tyle łatwiej..."

Wypełnij formularz, aby otrzymać dostęp do e-booka przedstawiającego absolutnie podstawowe zasady skutecznej nauki, bez których szybkie czytanie i mnemotechniki nie będą tak efektywne!