Koniec z tremą!
Jak Pokonać Strach Przed Publicznym Przemawianiem, Stać Się Osobą Pewniejszą Siebie i Mówić Tak Aby Inni Cię Słuchali

Witaj!

Na początek mam do Ciebie pytanie: Ile razy dziennie występujesz publicznie. Ani razu?
To teraz mam drugie pytanie: To nie wychodziłaś/łeś dzisiaj z domu?
- No nie. Byłem w pracy, na uczelni, w sklepie, na zebraniu...
To teraz posłuchaj: ile razy mówisz coś do ludzi, tyle razy występujesz publicznie!

Przypomnij sobie, w pracy dyskutowaliście z szefem i kolegami na temat nowego projektu. Na uczelni musiałeś wygłosić referat przed kolegami z grupy i wykładowcą. A wieczorem wybierasz się na zebranie wspólnoty mieszkaniowej, gdzie będziesz namawiać lokatorów swojego bloku do wykonania remontu na klatkach schodowych. A może jesteś fanem kina i idziesz na zebranie Dyskusyjnego Klubu Filmowego?

Jak widzisz okazji do publicznego przemawiania jest mnóstwo. Wystąpienia publiczne to nie tylko wypełnione ludźmi sale konferencyjne z laptopami, rzutnikami i ciasteczkami oraz kawą.


Zrób Prosty Eksperyment A Przekonasz Się, Że Umiejętność Publicznej Prezentacji Przyda Się i Tobie

Następnym razem gdy w gronie kilku znajomych osób będziecie dyskutować na różne tematy, zmień perspektywę z jakiej wygłaszasz swoje opinie i tezy. Co masz zrobić? Po prostu wstań z fotela, kanapy i stań naprzeciw Twoich znajomych. Stojąc przed nimi, jak mówca przed swoją widownią, spróbuj przekonać ich do swoich racji.
Poprowadź taką mini-prezentację. Poproś potem swoich kolegów i koleżanki o kilka zdań opinii na temat Twojego przemówienia w warstwie merytorycznej oraz na temat tego jak się zachowywałeś i w jaki sposób mówiłeś. To ma być SZCZERA opinia Twoich znajomych.
Wiem, wiem to było niezbyt miłe doświadczenie. Wystarczyła "mała" zmiana: z fotela na "scenę" i już są kłopoty...


Być może czytając teraz ofertę ebooka "Koniec z tremą!" zadajesz sobie pytanie:

W Czym Ta książka Mi Pomoże?

Kiedy zamówisz tego ebooka teraz i od jutra zaczniesz stosować przedstawione w nim pomysły to.. no cóż, wyobraź sobie jakie to przyjemne uczucie gdy po Twoim wystąpieniu otrzymujesz maila z gratulacjami od jednego z uczestników Twojej prezentacji, tak jak Janina Chmurska...


Zastosowałam się do porad zawartych w ebooku "Koniec z tremą!"

"Zdołałam opanować tremę, zainteresowałam audytorium, czas mijał bardzo szybko, a na koniec otrzymałam gromkie brawa od uczestników spotkania.

Mam wrażenie, że pękła blokada, która wcześniej przeszkadzała mi w osiągnięciu komfortu podczas wystąpienia.

Otrzymałam maila od uczestnika: " W podziękowaniu za bardzo merytoryczne i ciekawe szkolenie..."

Robercie ! Za to wszystko składam Ci ogromne podziękowania. Otrzymałam od Ciebie duże wsparcie i w dodatku, w najbardziej odpowiednim momencie. Otrzymałam od Ciebie potężne narzędzie, bez którego nie byłoby tak łatwo.

Twoje doświadczenie, rady, wskazówki, zawarte w materiałach są bezcenne dla początkujących prezenterów i nie tylko."

Janina Chmurska, Zawiercie


Proszę, nie mów mi, że publiczne przemawianie Ciebie nie dotyczy

Za każdym razem kiedy mówisz, nawet tylko do kilku osób, występujesz publicznie. Za każdym razem sprzedajesz jakiś pomysł, ideę. Za każdym razem namawiasz innych do przyjęcia Twojego punktu widzenia. Za każdym razem "sprzedajesz" siebie. Ludzie oceniają Cię po tym jak zaprezentujesz się podczas takiego mini-wystąpienia. Dlatego uważam, że nie ma przesady w twierdzeniu, że

Publiczne przemawianie to umiejętność XXI wieku

Powinni "tego" uczyć w szkołach lub na uczelniach. Np. w Stanach Zjednoczonych na uczelniach są zajęcia z publicznego przemawiania. Niestety u nas dorośli ludzie, często na wysokich stanowiskach nie opanowali tej kluczowej umiejętności. Przezywają stres związany z publicznym przemawianiem bo nikt nie nauczył ich jak mają sobie z nim radzić. Znam ludzi, którzy zrezygnowali z dobrej pracy bo nie mogli przezwyciężyć strachu przed publicznym przemawianiem. Mam nadzieję, że Ty nie dołączysz do ludzi, którzy rezygnują z pracy z powodu stresu lub strachu, gdyż w trakcie lektury ebooka "Koniec z tremą!",

Poznasz Sprawdzone Metody Na To Jak Zapanować Nad Nerwami Przed i w Trakcie Twojego Wystąpienia

 1. Poznasz metody, dzięki którym Twoi widzowie nie zauważą jak bardzo jesteś zdenerwowany
 2. Pozbędziesz się lęków związanych z kontaktem z widownią
 3. Dowiesz się co zrobić aby widzowie szanowali Cie a może nawet polubili
 4. Staniesz się osobą pewniejszą siebie
 5. Dowiesz się jak zrobić świetne wrażenie na audytorium
 6. Poznasz sposoby radzenia sobie z trudnym uczestnikiem prezentacji
 7. Nauczysz się panować nad swoim głosem i ciałem podczas przemawiania
 8. Przejdziesz pięć stopni wtajemniczenia, które zaprowadzą Cie na poziom charyzmatycznego mówcy (nawet gdy teraz wydaje Ci się to mało prawdopodobne)
Umiejętność publicznego przemawiania to prosta droga na sam szczyt

Podczas dyskusji, narady w pracy, wygłaszania referatu na studiach, zabierania głosu na zebraniach sprzedajesz siebie, swoją osobę. Zrób to tak aby jak najwięcej ludzi „kupiło” Cię! Wiem, wiem, wystąpienia publiczne to coś strasznego! Tak uważa większość ludzi. Podczas kilku lat pracy "udało" mi się zebrać kilkaset powodów, dla których nie warto stanąć przed publicznością. Oto kilkanaście najczęściej powtarzających się. Założę się z Tobą o cenę tego ebooka, że na liście poniżej znajdziesz swoją wymówkę.

Czy Ty Też Popełniasz Te Błędy?

 1. Z nerwów zapominam co mam powiedzieć
 2. Mówię drżącym, niepewnym głosem
 3. Mówię coś i nagle zacinam się i nie mogę „wydukać” jakiegokolwiek słowa To jest straszne!
 4. Jak przemawiam to mam wrażenie, że wszyscy czekają na moje potknięcie
 5. Boję się trudnych pytań i uczestników, którzy wszystko negują
 6. Nie wiem jak zapanować nad przeszkadzającymi osobami
 7. Boję się, że publiczność nie będzie mnie słuchać
 8. Nie umiem zjednać sobie „wrogo” nastawionych osób
 9. Nie wiem czy zainteresuję słuchaczy
 10. Boję się pytań, na które nie znam odpowiedzi
 11. Gdy się zdenerwuję, nadmiernie gestykuluję. Nie wiem np. co zrobić z rękoma
 12. Moim problemem jest pierwsze wejście na scenę. Bardzo się denerwuję
 13. Obawiam się, że nie mam wystarczającej wiedzy merytorycznej i ktoś z widowni to zauważy
 14. Boję się nieprzewidywalnych sytuacji podczas wystąpienia

A propos nieprzewidzianych sytuacji. Już za chwilę, po obejrzeniu filmu poniżej, dowiesz się

Jak Wykorzystać Stresującą Sytuację Aby Zabłysnąć Przed Audytorium

To naprawdę nic trudnego! Takich rzeczy uczę na moich szkoleniach i w moich książkach oraz kursach internetowych:100 Stron Sprawdzonych Pomysłów


Nie poleciłbym Ci nigdy czegoś czego sam nie sprawdziłem na moich prezentacjach. Jeśli obszar wystąpień publicznych uważasz za pole minowe to ja jestem saperem, który oczyścił Ci drogę. Przed Tobą nie ma żadnych, nieprzyjemnych niespodzianek.

Z ebooka "Koniec z tremą!"

Dowiesz się jak nastroić się pozytywnie przed ważną prezentacją. Wszyscy wolimy mieć kontakt z ludźmi energicznymi, wesołymi, pozytywnie nastawionymi do życia. Jeśli jeszcze nie jesteś, to będziesz osobą, w towarzystwie której ludzie będą chcieli przebywać.

Zrozumiesz swoją widownię. Kluczem do sukcesu w publicznym występowaniu jest zrozumienie widowni, spełnienie jej oczekiwań a potem... zasugerowanie czego Ty oczekujesz od słuchaczy. Nauczę Cię jak tworzyć skuteczne prezentacje, dzięki znajomości oczekiwań widzów.

Staniesz się osobą pewną siebie. Sam wiem jak łatwo jest stracić pewność siebie gdy patrzy na Ciebie kilkadziesiąt par oczu. Pokażę Ci jak zachować poczucie własnej wartości i nie dać się zbić z tropu nawet gdy nie wszystko idzie po Twojej myśli.

Dowiesz się jak pracować nad swoim głosem. Czy wiesz, że dzięki kilku systematycznie wykonywanym prostym ćwiczeniom możesz mieć silniejszy, przyjemniejszy bardziej przekonujący głos?

Opanujesz sztukę radzenia sobie w nieprzewidywalnych sytuacjach. A tych boimy się najbardziej. Awaria sprzętu, brak prądu, niepiszące markery, uciążliwi uczestnicy szkolenia, niewygodne pytania, na które nie znasz odpowiedzi to koszmar każdego mówcy. Dam Ci gotowe recepty, scenariusze zachowań, jak sobie poradzić w takich kryzysowych momentach.


7 lat Doświadczeń i Pół Tysiąca prezentacji

foto
Nazywam się Robert Ważyński. Od 7 lat prowadzę szkolenia pracując dla jednego z wydawnictw oświatowych. Przez 12 lat, pracowałem jako dziennikarz radiowy i prasowy. W internecie prowadzę blog www.tajnikiprezentacji.pl w którym doradzam jak prowadzić wciągające prezentacje. Jestem autorem książki "Nie boję się mówić" wydanej przez Złote Myśli.


Możesz Bez Stresu i Efektownie Poprowadzić Swoją Prezentację

 1. Dowiesz się w jaki sposób radzić sobie z tremą przed i w czasie Twojej prezentacji
 2. Poznasz sprawdzony metody na nawiązanie kontaktu ze słuchaczami
 3. Nauczysz się jak sobie poradzić w trudnych sytuacjach np. jak zapanować nad rozgadaną widownią
 4. Poznasz techniki odpowiadania na niewygodne pytania
 5. Nauczysz się jak radzić sobie z trudnym uczestnikiem Twojej prezentacji
Z drugiej strony pomyśl sobie, jak będą wyglądały Twoje wystąpienia, kiedy nie skorzystasz z tej szansy i nie sprawdzisz jak ebook "Koniec z tremą!" może pomóc Ci w pracy (zwłaszcza jeśli próbowałeś już różnych rozwiązań podczas prezentacji i nie przynosiły one zamierzonego rezultatu) Przypomnij sobie jaki stres niesie ze sobą nieudane wystąpienie publiczne.
Czy chcesz po raz kolejny przeżywać stres przed prezentacją?!

Zamów ebooka "Koniec z tremą!" teraz a otrzymasz bonusy

Przyznam się, że czytając w Internecie oferty różnych książek, ebooków czy kursów, zastanawiam się czy w kolejnym opracowaniu znajdę coś nowego, inspirującego, coś co pomoże mi w rozwiązaniu moich problemów w danej dziedzinie.
Wiem też jak ciężko sięgnąć do portfela, nawet gdy myślisz, że trafiłeś na to czego szukam. Przeżywam takie rozterki kilka razy w miesiącu i czasami łapię się na tym, że wymyślam powody, dla których nie powinienem czegoś kupować!
Dlatego jeśli zdecydujesz się na zakup ebooka "Koniec z tremą!" teraz, ja dam Ci do ręki kilka argumentów aby ułatwić Ci powiedzenie TAK! Spójrz poniżej na dodatkowe materiały:

sekrety
"Sekrety Przemawiania" to 34 minutowe nagranie audio, w którym zdradzam kilka tajemnic mówców:
- jak wyobraźnia pomoże Ci przygotować się do wystąpienia
- jak trafić w oczekiwania audytorium
- jak radzić sobie z trudnymi uczestnikami
- jak w 5 krokach poradzić sobie z rozgadaną widownią - jak zdobyć sojuszników na sali - jak panować nad swoją gestykulacją, czyli kilka słów o mowie ciała


kontakt
"Jak nawiązać kontakt z widownią" to 11 minutowy film z jednego z moich szkoleń stacjonarnych, w którym pokażę Ci kilka sposobów na to jak oczarować publiczność. Powiem więcej - te sposoby działają!


Może zastanawiasz się właśnie, czy materiały jakie przygotowałem, spełnią Twoje oczekiwania. Możesz to sprawdzić, bez ryzyka ponieważ oferuję Ci następującą gwarancję:

30-dniowa Gwarancja Satysfakcji

Jestem tak pewny wartości przekazywanej przeze mnie wiedzy, że postanowiłem dać Ci 30-dniową gwarancję satysfakcji! Jeśli z jakiś powodów uznasz, że informacje zawarte w ebooku "Koniec z tremą" nie spełniają Twoich oczekiwań, są dla Ciebie bezwartościowe, (....) [tu wstaw swój powód rozczarowania, zgodny z Twoim sumieniem], oddam Ci pieniądze. Masz 30 dni od momentu opłacenia kursu na to aby się do mnie zwrócić w tej sprawie.

A skoro mówimy o pieniądzach... To jest właśnie ta chwila gdy, no wiesz jaka. Ale najpierw...

Podsumujmy, co ode mnie otrzymasz:

Ebook "Koniec z tremą!"(100 stron)
dodatkowo:
Audio "Sekrety Przemawiania" (34 minuty)
Wideo "Jak nawiązać kontakt z widownią" (11 minut)


To wszystko w cenie ...
39 zł!

Jeśli nie przeczytasz tego ebooka, czy przełamiesz strach przed publicznymi prezentacjami i staniesz się lepszym mówcą? Prawdopodobnie nie. To teraz pomyśl ile okazji do zaprezentowania swoich umiejętności, talentów i wiedzy, zaprzepaścisz. A jeśli nawet nie myślisz o karierze zawodowej to zastanów się czy chcesz przeżywać stres za każdym razem gdy staniesz przed grupą ludzi i będziesz do nich mówić. A jak wiesz, takich sytuacji jest bardzo dużo.

Pozdrawiam i życzę samych udanych prezentacji!
podpis
PS. Jeśli masz jakieś wątpliwości lub czegoś nie wiesz, nie wahaj się zadzwonić do mnie na komórkę (601563600), czy napisać maila (rwazynski[małpka]gmail.com). Jestem do Twojej dyspozycji.
Zapisy wstrzymane
Uwaga: Składając zamówienie zapisz sobie nazwę użytkownika, hasło i email jakich użyłeś wypełniając formularz. Będą Ci potrzebne podczas logowania.

© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle