Oswojenie tygrysa. Jak żyć z diagnozą trudnej choroby?

Wyłącznie dla tych, którzy chcą przestać martwić się swoim zdrowiem!

Dlaczego tylko niektórzy ludzie czerpią siłę z przeciwności losu i nawet ciężka choroba nie odbiera im optymizmu i pogody ducha? Poznaj sekret człowieka, który zamienił cierpienie w źródło inspiracji do dalszego życia!


Choroby bywają różne. Czasem jest to zwykłe przeziębienie albo grypa, a więc coś nie zagrażającego poważnie Twojemu zdrowiu. Wtedy bierzesz parę dni wolnego i leczysz się na własną rękę. Albo idziesz do lekarza i po paru dniach jesteś już zdrowy. Jeśli cierpisz wyłącznie na takie choroby, jeśli nie dolega Ci nic poważniejszego – nie czytaj dalej.

Jeżeli jednak Twoja diagnoza jest znacznie bardziej poważna
Jeżeli choroba uderzyła znienacka i Twoje życie zdaje się wywracać do góry nogami…
Jeżeli ogarnia Cię poczucie bezsilności, przerażenie…
Jeżeli zadajesz sobie liczne pytania: Dlaczego to właśnie mnie spotkało? Jestem młody, nigdy nie chorowałem, dlaczego więc to spotyka właśnie mnie? Co teraz?

Skoro zdecydowałeś się doczytać aż tutaj, oznacza to, że jesteś w takiej sytuacji i chcesz odkryć proste i skuteczne metody poprawienia swojego stanu.

Pewnie martwisz się o swoje zdrowie, boisz o przyszłość. Uczucie strachu jest tu jak najbardziej normalne. Istotne jest jednak, CO ZROBISZ. Czy poddasz się strachowi i zrezygnujesz z jakiejkolwiek walki? A może zbierzesz wszystkie siły i zaczniesz walczyć?
Czasem pewnie zwątpienie podcina Ci skrzydła. Może z góry zakładasz, że lekarz o wszystkim Ci powie, a potem jakoś to będzie. Może zapominasz, że choroba to nie tylko stan ciała, ale przede wszystkim stan ducha.

Możesz zastanawiać się teraz, jak to możliwe, że jedna nieduża publikacja już za chwilę odmieni Twoje życie.
Książka ta nie jest magicznym antidotum na chorobę. Nie uleczy, nie zastąpi lekarza. Ale pomoże Ci zorganizować sobie życie tak, że znajdziesz siłę do przezwyciężania przeciwności losu, z którymi przyszło Ci się borykać. Dostaniesz też wiele fachowych rad, które pomogą Tobie oraz Twoim bliskim radzić sobie w trudnych chwilach.

W tej książce podzielę się z Tobą nie tylko wiedzą zebraną w trakcie rozmów z ludźmi, którzy radzili sobie z ciężką chorobą. Opiszę Ci również doświadczenia, przeżycia oraz emocje. Naprawdę wiem, o czym piszę. Byłem tam. Przeżyłem to wszystko. Teraz chcę się tym z Tobą podzielić, abyś wiedział, co możesz zrobić, aby uleczyć swoje życie nawet jeśli Twoja choroba jest nieuleczalna.

To, że zdecydowałeś się zakupić tę książkę, oznacza, że już wkrótce będziesz wiedzieć:

- jak ułożyć sobie konstruktywny plan działania oraz dlaczego jest to takie istotne
- jakie są Twoje prawa jako pacjenta i jak ich bronić
- gdzie możesz szukać wsparcia
- jak radzić sobie z trudnymi emocjami: lękiem, złością…
- jak powinna wyglądać współpraca z lekarzem
- jak radzić sobie ze stresem
- jak odmienić swoją postawę na lepsze
- jak funkcjonować w społeczeństwie
- i na koniec: jak zwyciężyć chorobę poprzez jej akceptację!

Dzięki 220 stronom skondensowanej wiedzy na temat skutecznych metod radzenia sobie z chorobami unikniesz wielu stresów związanych z chorobą i osiągniesz stan wewnętrznej siły, dzięki której z łatwością odzyskasz przynajmniej część utraconego zdrowia.

W książce proponuję Ci wiele różnych technik i rozwiązań, tak abyś mógł wybrać te, które w Twoim przypadku sprawdzą się najlepiej.
Metody te zostały sprawdzone przeze mnie osobiście i gorąco Ci je polecam, jednak najważniejsze, abyś to Ty podjął decyzję, że chcesz je poznać, ponieważ to od Ciebie zależy, jakim stanem zdrowia będziesz się cieszyć teraz i w przyszłości.
Pomyśl jak cudownie będzie cieszyć się większym zdrowiem, większym spokojem, większą siłą wewnętrzną… Jak bardzo ulży Twoim bliskim widok Ciebie sprawnie radzącego sobie z tym, co Cię spotkało.

Wszystkie te możliwości są w zasięgu Twojej ręki za jedyne 29 zł!


Książka jest zdecydowanie warta przeczytania. Marcin Rzeczkowski w bardzo profesjonalny, a jednocześnie przystępny sposób opisuje sposoby radzenia sobie z chorobą. A jeśli potrzebowałbyś dalszych rad, wsparcia bądź odpowiedzi na nurtujące pytania, autor zachęca do skontaktowania się z nim pod adresem mailowym – Agnieszka


Pamiętaj – choć walka z chorobą bywa trudna, możesz ją podjąć, zamawiając Oswojenie tygrysa już teraz.