"Jest taka książka, obok której nikt nie powinien przejść obojętnie. Bije z niej przeszywające ciepło i niespotykana energia, która sprawia, że ludzie staja się zdrowsi i lepsi." Czy czujesz jej siłę?

 

   Oto prawdziwa historia osoby, która dzięki własnej sile woli i naturalnym metodom leczenia pokonała złośliwego raka.

Wiele lat temu, gdy w Polsce bardzo niewiele mówiło się o suplementach diety, przyszedł do mnie mój bliski znajomy Marek i zaproponował mi przystąpienie do programu promującego tego typu produkty. Wtedy byłam całkowicie zielona w temacie. Wiedziałam tylko tyle, że jest to dla mnie szansa na pokonanie mojej alergii i poprawy własnego stanu zdrowia.

Tak zaczęła się moja przygoda z naturalnymi lekami i kosmetykami. Trochę bałam się z nich korzystać ze względu na opinię o nich krążącą w środowisku medycznym. Zgłębiałam tą wiedzę przez kolejne kilka lat nieśmiało testując wybrane produkty.

To był błąd. Przez moją asekurację i ukryte lęki nie zauważyłam, że w moim ciele pojawił się pasażer na gapę. Lekarze wykryli u mnie nowotwór złośliwy. Po pierwszych kilku konsultacjach lekarze postawili diagnozę. „Ma pani 3, może 4 miesiące życia przed sobą”. To był dla mnie szok.

Po pierwszym załamaniu pomyślałam sobie, że tak naprawdę mam wiedzę na temat, jak z tą chorobą walczyć. Przecież nie mogłam się poddać i zostawić trójki synów na laskę losu. Zaczęłam sprowadzać i stosować na sobie suplementy diety niedostępne jeszcze w Polsce. Wierzyłam, że tylko tak mogę odnieść sukces.

Udało się!

Teraz moja wiedza na temat suplementów diety jest na jeszcze wyższym poziomie. Doradzałam już wielu osobom przy ich różnorodnych problemach. Jednak to było dla mnie zbyt mało. Pomyślałam sobie, ze mogę pomóc jeszcze większej ilości osób.

Jeśli chcesz poznać sekrety i tajemnice skuteczności suplementów diety i to, jak mi się udało pokonać raka, to czytaj dalej.

   Być może Ty również zastanawiałaś się kiedyś, czy suplementy diety mogą na tyle zmienić Twoje życie, abyś mogła się ciszyć każdym dniem. Być może podobnie jak ja stanęłaś na rozdrożu i poszukujesz jakiegoś rozwiązania problemów swoich i swojej rodziny.

   Ebook „Na dobre zdrowie, czyli… dlaczego lekarze tak boja się naturalnych metod leczenia?” jest esencją moich doświadczeń i wiedzy, którą zdobywałam przez długie lata.

   Na pewno dowiesz się z niej:

{   Dlaczego sposób odżywiania i leczenia u większości ludzi nie przynosi oczekiwanych efektów?

{   Jak wielkie szkody w organizmie robi niedobór składników odżywczych i jak z tym walczyć?

{   W jaki sposób otaczająca nas przyroda może wpłynąć na nasz organizm?

{   Jak w tak szerokim asortymencie suplementów diety wybierać te najodpowiedniejsze dla Ciebie?

   To tylko niektóre pytania, na które udzieliłam odpowiedzi w tym poradniku. Wiele osób wskazywało mi właśnie te pytania, jako najważniejsze po przeczytaniu tej publikacji.

   Gdy pierwszy raz spotkałam się z opinią, że obok tej pozycji nikt nie powinien przejść obojętnie, byłam zaskoczona tak odważną oceną mojej pracy.

   Kolejne listy od czytelników tylko utwierdziły mnie, że zrobiłam coś wspaniałego dla nich.

   Oto niektóre z opinii osób, które miały okazję przeczytać tę książkę.

Anna B. z Zawiercia: Cieszę się, że wreszcie ktoś napisał na ten temat. Książka faktycznie świetna, można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy niby całkiem oczywistych, ale otwierających oczy na nasz sposób życia. Mam zamiar wypróbować część suplementów, o których pani pisze, bo dolegliwości zbiera mi się coraz więcej, a po przeczytaniu tej książki zrozumiałam, że mogę je zawczasu polikwidować.

[ [ [

Monika z Ostrołęki: Mam 28 lat. Dostałam tę książkę do przeczytania od cioci. Należę do tych niedowiarków, których ciężko przekonać do czegoś nieznanego. Ta książka ma w sobie jednak coś, co dobitnie przemawia do czytającego. To, że dowiedziałam się, poco są suplementy i ile pożytku przynoszą, skłoniło mnie do odwiedzenia pobliskiego sklepu zielarskiego i zaopatrzenia się w produkty oczyszczające organizm. Potem mam zamiar sięgnąć po któryś z opisywanych przez panią specyfików i zacząć dbać o swoje wnętrzności, bo faktycznie przez te wszystkie lata sporo je zapuściłam. Dobrze, że ciocia dała mi tę książkę i dobrze, że pani ją napisała ją w taki sposób, bo skoro mnie ma pomóc, to pomoże też wielu innym, którzy ją przeczytają.

[ [ [

Dorota B. z Warszawy: Sprzedaję tą książkę u siebie w sklepie zielarskim. Polecam ją większości swoich klientów. Ci którzy ją kupili wyrażają się o książce z zadowoleniem i pożyczają innym do przeczytania. Do mnie zaś wracają z większym zainteresowaniem suplementami. Myślę, że ta książka w niedługim czasie przysporzy mi sporą grupę klientów. Zachęcam wszystkich prowadzących sklepy zielarskie pójść w moje ślady, bo książka „NA DOBRE ZDROWIE” całkowicie spełnia swoje przesłanki. Jedyny nasz wysiłek, to zarekomendować ją klientom i znajomym. Książka jest tak niesamowicie napisana, że resztę robi sama.

[ [ [

Teresa J. z Wrocławia: Pani Grażyno, jestem już w podeszłym wieku i chorób mam też sporawo, ale Pani walka o własne życie podniosła mnie na duchu. Nigdy nie interesowało mnie nic prócz leków przypisywanych przez lekarzy. Jednak to, że Panią lekarstwa z roślin wyciągnęły z tak poważnych chorób, dało i mnie do myślenia. Pisze Pani, że w każdym wieku można poprawić swoje zdrowie. Myślę że i ja za przykładem innych opisanych w Pani książce popróbuję tych suplementów diety. Życzę Pani długiego zdrowego życia.

   Jeśli więc na którekolwiek z pytań, jakie pojawiły się powyżej, odpowiedź brzmi TAK, to skorzystaj z mojej oferty.

   Życzę Tobie miłej lektury.

 Grażyna Joanna Wasielewska

   Autorka książki "Na dobre zdrowie, czyli...
   dlaczego lekarze tak naprawdę boją się naturalnych metod leczenia"

P.S. Na 150 stronach umieściłam wiedzę, która niejednej osobie otworzyła oczy, a wielu z nich pomogła w ich osobistych problemach.

P.P.S. Od teraz, TAK od teraz kłopoty zdrowotne przestana być dla Ciebie problemem, gdy za krótką chwilkę otrzymasz fenomenalny produkt.

Zapisy wstrzymane


Sprzedaż tego ebooka jest możliwa dzięki współpracy mojej Grażyny Joanny Wasilewskiej jako autorki i Arkadiuszowi Zielaznemu, który zajął sie oprawą graficzną tego ebooka.