Jak zwiększyć ruch na swojej stronie dzięki wyszukiwarkom internetowym? Poznaj tajemnice Google oraz Bing

Jak działają wyszukiwarki internetowe?

Działanie najpopularniejszych wyszukiwarek jest ściśle strzeżoną tajemnicą. Oczywiście znane są pewne podstawowe zasady ich działania. Jednak te kluczowe informacje, które dają przewagę jednej wyszukiwarki nad inną, to pilnie strzeżona tajemnica każdej z firm, która wyprodukowała swoją wyszukiwarkę.

Obecnie na rynku polskim dominuje jedna wyszukiwarka i jest to Google. W 2009 roku w pogoń za nią ruszyła nowa wyszukiwarka Microsoftu – Bing. Są to dwie najważniejsze wyszukiwarki z punktu widzenia polskiego użytkownika. Dlatego też ten poradnik poświęciłem zagadnieniom związanym z wyszukiwarkami Google oraz Bing.

Każda wyszukiwarka posiada tak zwanego robota. Odpowiedzialny jest on za przeglądanie zawartości całego Internetu. Można powiedzieć, że robot buszuje po prostu po witrynach, skacząc z jednego odnośnika, na drugi, trzeci, czwarty itd. Następnie wychwytuje te wszystkie informacje, które bierze pod uwagę przy ustalaniu wyników na konkretne zapytania użytkownika. Każda wyszukiwarka posiada pewien algorytm, który określa, co jest brane pod uwagę podczas tworzenia rankingu wyników. Dowiedz się jakie czynniki mają wpływ na pozycję Twojej strony.

Kto jest autorem ebooka?

Arkadiusz Podlaski

Arkadiusz Podlaski od wielu lat specjalizuje się w marketingu internetowym. Doświadczenia zdobywał m.in. jako marketing project manager w wydawnictwie Złote Myśli, dzięki czemu bardzo dobrze poznał rynek wydawniczy.

Pracował również jako specjalista SEO/SEM w grupie serwisów ogłoszeniowych Gratka.pl. Współpracował z grupą wydawniczą PolskaPresse. W swoim dorobku ma już kilka książek bestsellerów, które podbiły wydawnictwa takie jak Złote Myśli czy Helion.

Arkadiusz Podlaski jest autorem wielu poczytnych publikacji, takich jak: "Pierwsze miejsce w wyszukiwarkach", "10 mitów pozycjonowania stron", "Przydatne narzędzia pozycjonera", "Marketing społecznościowy". Swoją wiedzą dzieli się również na łamach bloga ArkadiuszPodlaski.pl.

Ile będzie mnie to kosztowało?

Cena tego ebooka to zaledwie 17,00 zł. Wiedza zgromadzona jest na 96 stronach publikacji w formacie PDF. Dowiedz się już teraz jak działają najpopularniejsze wyszukiwarki i pozwól swojej stronie być widoczną.

KUP TERAZ

GWARANCJA SATYSFAKCJI

GwarancjaJestem tak pewny skuteczności tego ebooka, że udzielam Ci 30-dniowej gwarancji satysfakcji! Całe ryzyko przenoszę na siebie. Jeśli uznasz, że ta wiedza nie jest dla Ciebie - możesz zwrócić produkt! Oddam Ci każdą wpłaconą przez Ciebie złotówkę. Możesz przez 30 dni dokładnie sprawdzić skuteczność tego ebooka.


© 2007-2018 Ekademia.pl | Polityka Prywatności | Regulamin


Produkty i Szkolenia Online

Nie jesteś zalogowany(a) Zaloguj się Utwórz konto


forked from Moodle